Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 582
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικα δεν ηταν διαθεσιμο στον κωτσοβολο.πηραν τηλεφωνο και ειπαν λαθος του συστηματος οτι ειχαν στην αποθηκη αλλα τελικα δεν ειχαν.   μια μερα ολοκληρη φαινοταν οτι ηταν διαθεσιμο  !!   απλα τραγικοι και απαραδεκτοι!!!

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, marinos7 said:

τελικα δεν ηταν διαθεσιμο στον κωτσοβολο.πηραν τηλεφωνο και ειπαν λαθος του συστηματος οτι ειχαν στην αποθηκη αλλα τελικα δεν ειχαν.   μια μερα ολοκληρη φαινοταν οτι ηταν διαθεσιμο  !!   απλα τραγικοι και απαραδεκτοι!!!

Ο Κώτσος είναι ένα μπο@ρδέλο. ΜΑΚΡΙΑ!!! Το κακό είναι ότι αναφέρεις δόσεις. Αν ήταν με κάρτα, να ξέρεις ότι η πίστωση θα σου γίνει στον αντίστοιχο αριθμό δόσεων που έβαλες αρχικά και όχι ολόκληρο το ποσό με την μια...

Επεξ/σία από SaFiS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους δεν θελουν το παιχνιδι απλα παρτε ενα τηλεφωνο και πειτε τους να το αφαιρεσουν απο την παραγγελια

Το εκανα μολις και το δεχτηκαν αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pcgamer999 είπε

για οσους δεν θελουν το παιχνιδι απλα παρτε ενα τηλεφωνο και πειτε τους να το αφαιρεσουν απο την παραγγελια

Το εκανα μολις και το δεχτηκαν αμεσως

Και σε χρεώνουν 510€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, φίλος παρέλαβε xbox bundle με forza από το πλαίσιο, σε προσπάθεια του να γυρίσει το παιχνίδι πίσω σε κατάστημα του είπαν ότι δεν γίνεται καθώς είναι bundle, στην απόδειξη γράφει xbox bundle και από κάτω έχει τους 2 κωδικούς αναλυτικά με την τιμή του καθενός, μπορεί να κάνει κάτι γι αυτό ή απλά κρατάει το παιχνίδι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, FiLiP1 είπε

Καλησπέρα, φίλος παρέλαβε xbox bundle με forza από το πλαίσιο, σε προσπάθεια του να γυρίσει το παιχνίδι πίσω σε κατάστημα του είπαν ότι δεν γίνεται καθώς είναι bundle, στην απόδειξη γράφει xbox bundle και από κάτω έχει τους 2 κωδικούς αναλυτικά με την τιμή του καθενός, μπορεί να κάνει κάτι γι αυτό ή απλά κρατάει το παιχνίδι ; 

Λογικά κρατάει το παιχνίδι. Ο φίλος πάνω έκανε παραγγελία αφαιρώντας το, οπότε χρεώθηκε μόνο η κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πλαίσιο να ρωτήω κάτι άλλο που ήθελα και ρώτησα και γι'αυτό. Μόνο bundle μου είπαν δίνουν, δεν δίνουν ξεχωριστά την κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανένας πως μπορώ να κάνω την αγορά, τα μισά σε πιστωτική με άτοκες δόσεις και τα υπόλοιπα μετρητής μέσω σάιτ; Στις επιλογές που δίνουν τα σάιτ με μόνο αποστολή και όχι παραλαβή από κατάστημα δίνει τις κλασικές, αντικαταβολή/πιστωτική κάρτα/τρ. κατάθεση και χρεωστική. 

Επεξ/σία από Orestispap2001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DiAvOl είπε

Εμένα άλλα μου είπαν στο τηλέφωνο.

εγω πρωτα εκανα την παραγγελια και μετα τους πηρα για να το αφαιρεσουν χωρις ερωτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Pcgamer999 είπε

εγω πρωτα εκανα την παραγγελια και μετα τους πηρα για να το αφαιρεσουν χωρις ερωτησεις.

Risky business, ελπίζω να σου έρθει η κονσόλα!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...