Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S 2020 + Xiaomi Mi Smart LED Bulb Essential (White & Color) €26.50 +μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε εμενα εφεραν αρχικα το φωτιστικο μονο και ζητησαν 14.5 ευρω. ξαναηρθαν την αλλη μερα με την λαμπα και ηθελανα τα υπολοιπα 14. Τους ειπα δεν ενδιαφερομαι και κρατησα το φωτιστικο 🤣

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, privateer είπε

σε εμενα εφεραν αρχικα το φωτιστικο μονο και ζητησαν 14.5 ευρω. ξαναηρθαν την αλλη μερα με την λαμπα και ηθελανα τα υπολοιπα 14. Τους ειπα δεν ενδιαφερομαι και κρατησα το φωτιστικο 🤣

Πες μας πως κανεις πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, privateer είπε

καμια πλακα 14.5 ευρω για το φωτιστικο μια χαρα. Χαρισμα τους η λαμπα που μου θελαν και 14ευρω 🤣

Για καθεμια τέτοια συμπεριφορα , την πληρωνουν ολοι οι υπολοιποι στις επομενες αγορές στις οποιες ζορίζουν τις διαδικασίες αποδοσης ποντων/προσφορών κλπ προκειμενου να μην την ξαναπατησουν απο τους "έξυπνους".

Επεξ/σία από runner69
  • Like 10
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει δυο φωτιστικά και εσπασαν την παραγγελία σε 2 φωτιστικά αξίας 25 ευρω και δυο λαμπεσ αξιας 29 αν δεν κανω λαθος εννοείτε οτι πήρα τα δυο φωτιστικά στην τιμή του ένος και ακύρωσα την αλλη αποστολη.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, runner69 είπε

Για καθεμια τέτοια συμπεριφορα , την πληρωνουν ολοι οι υπολοιποι στις επομενες αγορές στις οποιες ζορίζουν τις διαδικασίες αποδοσης ποντων/προσφορών κλπ προκειμενου να μην την ξαναπατησουν απο τους "έξυπνους".

Θα συμφωνήσω και εγώ απόλυτα μαζί σου.

Η προσφορά ήταν εξ' αρχής συγκεκριμένο πακέτο με συγκεκριμένη τιμή, αλλά δυστυχώς με την κουτοπονηριά του Έλληνα δύσκολο να τα βάλει κανείς. Πάντα θα βρίσκει παράθυρο να εκμεταλλευτεί το παραμικρό για να κερδίσει, όταν όμως αδικείται θα επικαλείται την ηθική, την λαμόγια των άλλων και όλα τα κακώς κείμενα. Για μένα λανθασμένα τα καταστήματα εξυπηρέτησαν σπάζοντας τις παραγγελίες για γρηγορότερη παραλαβή. Όπως και λανθασμένα δέχονται αυξημένες παραγγελίες αν δεν έχουν την ανάλογη άμεση διαθεσιμότητα.

Επεξ/σία από panos2000gr
  • Like 18
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναμονή Διαθεσιμότητας

για το  1 x 208451
XIAOMI LED DESK LAMP 1S NEW σε παραγγελλία από 20/06/2021
και το προιον είναι διαθέσιμο https://www.kotsovolos.gr/computing/smart-home/eksupnes-lampes/208451-xiaomi-mi-led-desk-lamp-1s-2020
για παραλαβή και άμεση αποστολή....

Μετά από 55 λεπτά αναμονή στο τηλέφωνο κατάφερα να μιλήσω με υπάλληλο και θα σταλεί σήμερα με courier από κατάστημα που έχει διαθεσιμότητα...

Επεξ/σία από ioann1s
updated
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι ΝΤΡΟΠΗ να έχει γίνει η παραγγελία και πληρωμή από 21/6/21

Μού έστειλαν την λάμπα 16/7  και ακόμη δεν έχω παραλάβει το φωτιστικό  μέχρι και σήμερα 26/7/21 .

Είναι Τραγικοί .

Επεξ/σία από u5064247
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, u5064247 είπε

Είναι ΝΤΡΟΠΗ να έχει γίνει η παραγγελία και πληρωμή από 21/6/21

Μού έστειλαν την λάμπα 16/7  και ακόμη δεν έχω παραλάβει το φωτιστικό  μέχρι και σήμερα 26/7/21 .

Είναι Τραγικοί .

δεν είναι απλά τραγικοί είναι χειρότεροι ...είναι Κωτσόβολος

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχω Xiaomi κινητο υπαρχει προγραμμα διαχειρισης της λαμπας μεσω αλλου κινητου κ αν ναι που μπορω να το βρω;Ευχαριστω

Επεξ/σία από Dannie
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Dannie είπε

Δεν εχω Xiaomi κινητο υπαρχει προγραμμα διαχειρισης της λαμπας μεσω αλλου κινητου κ αν ναι που μπορω να το βρω;Ευχαριστω

Δεν χρειαζεται κινητό Xiaomi. Κατεβάζεις το Xiaomi Home app απ το google play/apple store και το διαχειρίζεσαι. Θέλει να κάνεις λογαριασμό κ να προσθέσεις το φωτιστικό μετά. Δείχνει εδώ πως λειτουργεί το app 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...