Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S 2020 + Xiaomi Mi Smart LED Bulb Essential (White & Color) €26.50 +μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το φωτιστικό 1 χρόνο περίπου , το είχα πάρει στα 40e , απλά από τα καλύτερα πράγματα. Το ρυθμίζεις να κλείνει και στην ώρα του για να καταλάβεις ότι πρέπει να σηκώσεις τη κωλάρα σου να πας π.χ για ύπνο . Πολύ ωραίο, πρακτικό και όμορφο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 20/6/2021 στις 7:48 ΜΜ, Vasilius είπε

Έχω το φωτιστικό 1 χρόνο περίπου , το είχα πάρει στα 40e , απλά από τα καλύτερα πράγματα. Το ρυθμίζεις να κλείνει και στην ώρα του για να καταλάβεις ότι πρέπει να σηκώσεις τη κωλάρα σου να πας π.χ για ύπνο . Πολύ ωραίο, πρακτικό και όμορφο. 

Πως το ρυθμίζεις να κλείνει μόνο του? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, teo010 είπε

Πηρε κανενας την λαμπα-δωρο? Εμενα ακομα δεν εχει ερθει στο καταστημα

Ναι εμένα μου την έστειλαν σε ξεχωριστή παραγγελία (από Μαγούλα) καθώς δεν ήταν διαθέσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τα είχαν στείλει και τα δύο μαζί. Ήταν τυλιγμένα σε shrink-wrap και υπήρχε και ένα από αυτά τα μικρά χαρτάκια οδηγιών της Xiaomi για το φωτιστικό κολλημένο έξω από το νάυλον. Μου έδωσε την εντύπωση πως επρόκειτο για συσκευασία-promotion της Xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλαβα το παρακάτω sms χθες

Αναφορά σε κείμενο

ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ *********** ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH. KANOYME OTI EINAI ΔYNATON ΠPOKEIMENOY NA ΠAPAΛABOYME TA ΠPOIONTA TO ΣYNTOMOTEPO. MOΛIΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME. EYXAPIΣTOYME ΓIA THN KATANOHΣH.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα μου στειλανε πρωτα την λαμπα γραφειου μου ειπαν να πληρωσω 23,50 ευρω και τα επομενα 3 ευρω μολις παραλαβουν την λαμπα-δωρο,

και οταν ηταν διαθεσιμη η λαμπα ο courrier μου ζητουσε την πραγματικη τιμη της λαμπας (14~€) και οχι τα 3 ευρω απο το συνολο 26.50

τραγικοι

Επεξ/σία από Ultron
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, frap73 είπε

Εμένα τα είχαν στείλει και τα δύο μαζί. Ήταν τυλιγμένα σε shrink-wrap και υπήρχε και ένα από αυτά τα μικρά χαρτάκια οδηγιών της Xiaomi για το φωτιστικό κολλημένο έξω από το νάυλον. Μου έδωσε την εντύπωση πως επρόκειτο για συσκευασία-promotion της Xiaomi.

Της infoquest τα βιβλιαρακια θα εννοεις. Ετσι ηταν και στα δικα μου και στο φωτιστικο με ναυλον εξωτερικο ενω στην λάμπα είχε κολλημενο στο κουτι το δικο της βιβλιαρακι. Λογικα το κανουν αυτο για να μην παραβιάζουν τις συσκευασίες.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, runner69 είπε

Της infoquest τα βιβλιαρακια θα εννοεις. Ετσι ηταν και στα δικα μου και στο φωτιστικο με ναυλον εξωτερικο ενω στην λάμπα είχε κολλημενο στο κουτι το δικο της βιβλιαρακι. Λογικα το κανουν αυτο για να μην παραβιάζουν τις συσκευασίες.

Ναι αυτά, όπως το λες. Της λάμπας κολλημένο απευθείας πάνω στο κουτί της, του φωτιστικού κολλημένο πάνω στο νάυλον που συγκρατούσε το κουτί του φωτιστικού και της λάμπας μαζί. Γι αυτό μου φάνηκε πως ήταν έτσι από την Xiaomi/InfoQuest και όχι συσκευασμένα με αυτό τον τρόπο από τον Κωτσόβολο. Άρα όσοι τα περιμένουν χωριστά, μάλλον κάπου μπλέξανε τις διαθεσιμότητές τους στον Κώτσο...

Επεξ/σία από frap73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, Ultron said:

εμενα μου στειλανε πρωτα την λαμπα γραφειου μου ειπαν να πληρωσω 23,50 ευρω και τα επομενα 3 ευρω μολις παραλαβουν την λαμπα-δωρο,

και οταν ηταν διαθεσιμη η λαμπα ο courrier μου ζητουσε την πραγματικη τιμη της λαμπας (14~€) και οχι τα 3 ευρω απο το συνολο 26.50

τραγικοι

εμενα μου ήρθε μονο το δώρο με 14.95 και δεν το παρελαβα... και οταν μιλησα σε την εταιρια καταλαβαν οτι δεν μπορει να σπάσει η αποστολή όταν είναι αντικαταβολή... οποτε περιμενω να παραλάβουν φωτιστικά για να μου τα στειλουν μαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παράγγειλα 2 λάμπες με αντικαταβολή, παρελαβα σε δυο μέρες και πλήρωσα 53 ευρώ και μετά από ακόμα 2 ημέρες παρέλαβα τα δυο δώρα πληρώνοντας αντικαταβολή ακόμα 3 ευρώ... συμπέρασμα μια χαρά σπάει η αποστολή ακόμα και με αντικαταβολή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...