Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation 5 [PS5] και απορίες για τηλεόραση


Neo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν η χρηματικη διαφορα μεταξυ τους ειναι πχ 100-150ευρω ξερω γω,τοτε ναι αξιζει προφανως παραπανω η CX. Αν ομως η διαφορα μεταξυ τους ειναι 250-300ευρω+ευρω,τοτε εννοειται οτι αξιζει περισσοτερο η BX,και οτι χρηματα γλυτωνεις πανε στην αγορα κονσολας.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ,εχει το πανελ χαμηλο brightenss σε hdr. Πχ η cx 800 νιτς και αυτη 450.

Την ειχε γνωστος μου.πολυ πιο σκοτεινη απο την cx. Δεν του αρεσε στα games.εγω που εχω την cx ειμαι απολυτα ικανοποιημένος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Οχι ,εχει το πανελ χαμηλο brightenss σε hdr. Πχ η cx 800 νιτς και αυτη 450.

Την ειχε γνωστος μου.πολυ πιο σκοτεινη απο την cx. Δεν του αρεσε στα games.εγω που εχω την cx ειμαι απολυτα ικανοποιημένος 

Με hgig η με  dynamic tone mapping? Γτ το dtm είναι γενικά πιο φωτεινό. Αλλά λογικά χάνει σε λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εσπασα την TV κατα λαθος οποτε χρειαζομαι νεα περισσοτερο για PS5, μετα netflix κλπ, υπάρχει κάποιο ξεχωριστό topic? Θυμάμαι υπήρχε μια κουβέντα για τη δημιουργία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ADHD είπε

Εσπασα την TV κατα λαθος οποτε χρειαζομαι νεα περισσοτερο για PS5, μετα netflix κλπ, υπάρχει κάποιο ξεχωριστό topic? Θυμάμαι υπήρχε μια κουβέντα για τη δημιουργία του.

Αρχικά πες μας τι έπαιζες 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ADHD said:

Εσπασα την TV κατα λαθος οποτε χρειαζομαι νεα περισσοτερο για PS5, μετα netflix κλπ, υπάρχει κάποιο ξεχωριστό topic? Θυμάμαι υπήρχε μια κουβέντα για τη δημιουργία του.

LG C1/CX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, privateer είπε

LG C1/CX

Ευχαριστώ πολύ, τείνω προς C1 μήπως έχεις ιδέα ποία η διαφορά μεταξύ αυτών των κωδικών??

OLED65C14LB

OLED65C11LB

OLED65C12LA

Ψάχνω αλλά άκρη δεν βρίσκω, κάθε μαγαζί έχει τον δικό του και είναι το ίδιο μοντέλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, ADHD said:

Ευχαριστώ πολύ, τείνω προς C1 μήπως έχεις ιδέα ποία η διαφορά μεταξύ αυτών των κωδικών??

OLED65C14LB

OLED65C11LB

OLED65C12LA

Ψάχνω αλλά άκρη δεν βρίσκω, κάθε μαγαζί έχει τον δικό του και είναι το ίδιο μοντέλο?

4LB το 4 ειναι ο κωδικος απο ποια χωρα ειναι. Ελλαδα ειναι το 1. Το 4 δεν ξερω απο που ειναι

L ειναι τι tuner εχει και Α η Β το χρωμα Α = ασπρο Β = μαυρο

  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...