Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο δευτερο κοντρολλερ που έχω χαλάρωσε πολυ το R2 και με το που το ακουμπας πυροβολει. Στο σερβις εχει πάει κανεις με παρόμοιο πρόβλημα ωστε να ξέρω αν το στείλω θα μου το αλλάξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 hours ago, music_lover said:

Gran Turismo 7 Has A Ray-Tracing Mode In Addition To A 60 FPS Mode

Τελικά από ότι φαίνεται θα έχει και mode με RT. Πολύ κακό για το τίποτα για μένα. Οι περισσότεροι προτιμούμε πλέον τα 60fps mode όταν αυτά είναι διαθέσιμα. FPS>RT

χαχαχα. Αυτο προεκυψε απο λαθος μεταφραση απο πιο site λετε? Απο αυτο που ποσταρε ο sky και κατεβηκε τωρα.

καποιος εκανε τοπικ στο ρεσετερα διαβαζοντας το preview που εβαλε ο sky. Με προφανως λαθος μεταφραση οτι υπαρχει 30αρι σε gameplay. Και κλασσικα τωρα καποιοι κανουν ειδηση το τοπικ του ρεσετερα. οτι νανε κυριολεκτικα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, privateer είπε

χαχαχα. Αυτο προεκυψε απο λαθος μεταφραση απο πιο site λετε? Απο αυτο που ποσταρε ο sky και κατεβηκε τωρα.

καποιος εκανε τοπικ στο ρεσετερα διαβαζοντας το preview που εβαλε ο sky. Με προφανως λαθος μεταφραση οτι υπαρχει 30αρι σε gameplay. Και κλασσικα τωρα καποιοι κανουν ειδηση το τοπικ του ρεσετερα. οτι νανε κυριολεκτικα 😂

Το είδαμε και αυτό! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, music_lover said:

Το είδαμε και αυτό! 🤣

ολα γυριζουν στο ινσομνια😂
https://www.resetera.com/threads/gran-turismo-7-to-feature-a-ray-tracing-mode-for-improved-lighting-shading-and-reflections-as-well-as-a-60fps-performance-mode.547313/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε insiders εδώ μέσα, πέρα από την πλάκα εντωμεταξύ το κείμενο δεν έγραφε κάτι για 30fps-rt, δεν ξερω που τα βρήκαν και τα γράφουν. Πάντως αν είναι τόσο fast paced (που θα είναι σίγουρα αγώνες ταχύτητας γαρ αλλά δεν ξέρω ποσο) εμένα θα μου κακοφανεί γιατι και στο fh5 όταν βάζω το quality (που αν δεν κάνω λάθος ειναι στα 30) ζαλίζομαι.Και ας βάλουν και rt και τα παντα, στο συγκεκριμένο genre πιστεύω είναι όσα περισσότερα fps τόσο καλύτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω ότι μου φαίνεται και εμένα λίγο γελοίο για να μη πω μλκία να χρειάζεται να διευκρινήσουμε ότι ένα racing simulation θα έχει και "60fps performance mode" λες και είναι κάποιο feature τελευταίας στιγμής.

Αυτό έλειπε να παίζαμε Gran Turismo στα 30fps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, privateer είπε

χαχαχα. Αυτο προεκυψε απο λαθος μεταφραση απο πιο site λετε? Απο αυτο που ποσταρε ο sky και κατεβηκε τωρα.

καποιος εκανε τοπικ στο ρεσετερα διαβαζοντας το preview που εβαλε ο sky. Με προφανως λαθος μεταφραση οτι υπαρχει 30αρι σε gameplay. Και κλασσικα τωρα καποιοι κανουν ειδηση το τοπικ του ρεσετερα. οτι νανε κυριολεκτικα 😂

διασημότητα όμως :) https://gamingbolt.com/gran-turismo-7-will-feature-60-fps-and-ray-tracing-modes-rumour

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τα γατόνια όμως, δεν αφήνουν τίποτα να πέσει κάτω ακόμη και αν είναι γραμμένο σε γλώσσα που δεν μιλάνε 🤣 

Λοιπόν μόλις σκάσει μύτη ότι έγινε λάθος, θα ξεκινήσω petition, 30fps/rt mode στο GT7, στηρίξτε!!! 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daredevil είπε

Εντωμεταξυ με web archives το εμφανίζει κανονικά το site, μακάρι να πάρει κλικ και να μην έχει θέματα. Λέει στο τέλος του άρθρου κιολας αν θυμαμαι καλά οτι εμεις το είδαμε όλο το state of play που θα δείτε, αλλά κοντός ψαλμός σε λίγο θα ξέρουμε και εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει εμείς που διαβάζουμε gameover τα ξέραμε όλα, τσάμπα έχασα το χρόνο μου😋. Πάντως δε μου άφησε και τις τέλειες εντυπώσεις το οπτικό .Θα το δω όταν ανέβει σε 4κ βέβαια μπορεί να έφταιγε το stream. 

Επεξ/σία από stafftw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το δω σε 4Κ.Αυτο που είδα με λυπησε.Προφανως και θα είναι καλύτερο σε 4Κ ασυμπιεστο βίντεο αλλά θέλω οπωσδήποτε να το δω για να κρίνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...