Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Για αυτό το βάζεις με wall mount και δεν σου πιάνει όλο το έπιπλο.😜

Οταν το είδε πχ ο πατέρας μου, με ρώτησε χαρακτηριστικά αν έβαλα καινούριο σωμα (θέρμανση) στον τοίχο δίπλα στην tv. 😀  

ΥΓ. Παλια φώτο από πέρυσι, τωρα εχουν προστεθεί και άλλα εδω και εκεί.

20220112_023946.jpg

μου φαίνεται ότι ίσως έχεις βάλει λίγο ψηλά την τηλεοραση στον τοίχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Για αυτό το βάζεις με wall mount και δεν σου πιάνει όλο το έπιπλο.😜

Οταν το είδε πχ ο πατέρας μου, με ρώτησε χαρακτηριστικά αν έβαλα καινούριο σωμα (θέρμανση) στον τοίχο δίπλα στην tv. 😀  

ΥΓ. Παλια φώτο από πέρυσι, τωρα εχουν προστεθεί και άλλα εδω και εκεί.

20220112_023946.jpg

Ωραίο το pac man φωτιστικό. Με ρεύμα είναι ή μπαταρία?

Επεξ/σία από ilias78
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, h3342 είπε

μου φαίνεται ότι ίσως έχεις βάλει λίγο ψηλά την τηλεοραση στον τοίχο

Είναι πραγματικά κοντο το έπιπλο, ξεγελάει. Εχει προσαρμοστεί στο ύψος στου καναπε, ώστε να το κεφάλι μου να μπορεί να παρακολουθεί ευθεία. Κομπλε είναι, μη φοβού. 😉

3 ώρες πριν, ilias78 είπε

Ωραίο το pac man φωτιστικό. Με ρεύμα είναι ή μπαταρία?

Usb είναι. Δεν ξέρω αν το έχουν stock τωρα, από το Otakustore το πήρα. Το ζήλεψα από τους UH και το έψαχνα καιρό. 

Επεξ/σία από Alex21121988
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Last of Us Multiplayer Title is “the Most Ambitious Project We’ve Ever Done” – Neil Druckmann

https://gamingbolt.com/the-last-of-us-multiplayer-title-is-the-most-ambitious-project-weve-ever-done-neil-druckmann

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kostiger είπε

The Last of Us Multiplayer Title is “the Most Ambitious Project We’ve Ever Done” – Neil Druckmann

https://gamingbolt.com/the-last-of-us-multiplayer-title-is-the-most-ambitious-project-weve-ever-done-neil-druckmann

Ακόμα βγαίνει αυτό; 🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Tatofski64 said:

Ακόμα βγαίνει αυτό; 🤣

Μην τυχόν και αφήσουν μια υπέροχη single player εμπειρία στην ησυχία του.... Όχι εμείς βγάλουμε multiplayer γιατί το κάνουν όλοι! Ελπίζω να πάει κουβα και να συνεχίσει η naughty dog να βγάζει διαμάντια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, kostiger είπε

The Last of Us Multiplayer Title is “the Most Ambitious Project We’ve Ever Done” – Neil Druckmann

https://gamingbolt.com/the-last-of-us-multiplayer-title-is-the-most-ambitious-project-weve-ever-done-neil-druckmann

Τσαμπα θα είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως, παρόλο που δεν έχω καμιά μεγάλη αγάπη για τα last of us (το πρώτο μου άρεσε, το δεύτερο δεν το έχω παίξει ακόμα) έχω μεγάλο ενδιαφέρον να δω πως θα μεταφέρει η ND το σύμπαν σε multiplayer παιχνίδι με τη χαρακτηριστική έμφαση του στούντιο στην ιστορία και τους χαρακτήρες. Στο μυαλό μου κάνω έναν συνδυασμό του factions από το 1, με το division της ubi, με καλύτερη φυσικά ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Τσαμπα θα είναι?

Δεν το ξέρουμε ακόμα. Νομίζω πως εχω διαβάσει κάπου, πως ο στοχος τους είναι αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostiger είπε

Δεν το ξέρουμε ακόμα. Νομίζω πως εχω διαβάσει κάπου, πως ο στοχος τους είναι αυτός.

Game που ειναι μόνο multiplayer και το αγοράζεις κατα την γνώμη μου καλύτερα πέτα τα λεφτά σου απο το παράθυρο. Ποιο πολύ τόπο θα πιάσουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, VaggD είπε

Μην τυχόν και αφήσουν μια υπέροχη single player εμπειρία στην ησυχία του.... Όχι εμείς βγάλουμε multiplayer γιατί το κάνουν όλοι! Ελπίζω να πάει κουβα και να συνεχίσει η naughty dog να βγάζει διαμάντια!

Μα υποτίθεται θα κυκλοφορούσε απο εποχή part 2, αλλά δεν το έδωσαν ποτέ . Στην ουσία είναι προπληρωμένο. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Eddy_Gordo said:

Μα υποτίθεται θα κυκλοφορούσε απο εποχή part 2, αλλά δεν το έδωσαν ποτέ . Στην ουσία είναι προπληρωμένο. 

Ακόμη χειρότερα γιατί τότε αν πάει καλά θα συμβεί ότι και με το GTA online, δλδ επειδή εκτυπώνει χρήματα στην κυριολεξία έχουν παρατήσει το single player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kostiger είπε

The Last of Us Multiplayer Title is “the Most Ambitious Project We’ve Ever Done” – Neil Druckmann

https://gamingbolt.com/the-last-of-us-multiplayer-title-is-the-most-ambitious-project-weve-ever-done-neil-druckmann

Ε προφανώς και θα είναι το πιο ambitious project που έχουν κάνει - ώς τώρα είχαν ίδια φόρμουλα και scope σε όλες τις παραγωγές τους. Το multiplayer κομμάτι είναι τελείως διαφορετικό πράγμα απο αυτό που κάναν με 10πλάσιο complexity εξ' ορισμού. 

Λογικά η συνεργασία της Bungie θα δώσει όλο το boost που χρειαζόταν η Sony στο κομμάτι αυτό - Είμαι περίεργος να δώ πάντως πώς θα μπορέσουν να κάνουν adapt όλο το story driven narrative design του TLOU σε multiplayer. Πιο έξυπνο θα μου φαινόταν να χρησιμοποιήσουν κάποιο άλλο η κάποιο νεο IP. Δεν νομίζω το target group του TLOU να ενδιαφέρθεί για multiplayer τόσο πολύ, αλλα μπορεί να κάνω και λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...