Προς το περιεχόμενο

Η αυτονομία του M1 MacBook ήταν τόσο καλή που στελέχη της Apple θεώρησαν ότι υπάρχει bug στην ένδειξη


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Εγώ απλά κρατάω στατιστικά σχετικά με το ποιοι τσιμπάνε πρώτοι, μην ενοχλείστε δεν έγινε και τίποτα. 😛 

Συνηθως οι τίτλοι μεταφράζονται όπως παίζουν και στα “original” άρθρα. 

Φυσικα και δεν εγινε...

Το κλικ το πηρες μπιλλυ. Και σε καθε σου απαντηση θα παιρνεις κιαλλο. 

Και οι κραχτες και οι hateboys και ολοι εχουν τη χρηση τους. 

Αντε και καλες βουτιες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, AtiX είπε

Κοίτα να δεις αν σε κόφτει για το sport24 μπορείς άνετα να πάρεις τηλεφωνο και να ρωτήσεις… ξέρω ότι χρησιμοποιούν τέτοια μηχανήματα…

Κατα τα αλλά, την άγνοια σου μην την διαφημίζεις και πολύ όπως πχ να περιμένεις να διαβάσεις για τεχνολογία σε ένα αθλητικό site, ίσως ένας ειδικός του marketing να σου έδινε κάποιες και συμβουλές…

Εντάξει για να το λες κάτι θα ξέρεις... Να ψάξω στο Χρυσό Οδηγό για ειδικούς στο marketing?

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, Acrobatis7 said:

Φυσικα και δεν εγινε...

Το κλικ το πηρες μπιλλυ. Και σε καθε σου απαντηση θα παιρνεις κιαλλο. 

Και οι κραχτες και οι hateboys και ολοι εχουν τη χρηση τους. 

Αντε και καλες βουτιες

Πως κανεις έτσι λες και είναι «του διαβολου» το κλικ;  :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, orlox said:

Προφανώς και ήταν bug. Τo m1 χάνει περίπου 6% την ώρα. Αν το είχαν πολλές ώρες και αν είχε κουνηθεί, ήταν χαλασμένο

Ανάλογα με το ποσο θα φορτίσει η μπαταρία, μπορεί να το βλέπεις για αρκετη ώρα στο 100% μέχρι να ξεκινήσει να πέφτει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Runner25 said:

μόλις τα Μακ γίνουν αρκετά ικανά να τρέχουν παιχνίδια έχω σουτάρει με ψιλοκρεμαστη το pc από το παράθυρο

μπορείς να πάρεις mac και να βάλεις Windows σε VM... είναι αρκετά της μόδας 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billdanos είπε

Ανάλογα με το ποσο θα φορτίσει η μπαταρία, μπορεί να το βλέπεις για αρκετη ώρα στο 100% μέχρι να ξεκινήσει να πέφτει. 

Είπε "ώρες" όχι λεπτά, άρα κάτι δεν πήγαινε καλά με αυτό το book. Σε μένα στην πρώτη ώρα είναι στο 94%. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή καλή η προσπάθεια. Την επόμενη φορά οι μαρκεριαρσ του κουπερτίνο θα πουν πως έφυγαν τσισάκια από την χαρά τους κ ένας χοροπήδηξε σαν τον Μπάλμερ στην γνωστή παρουσίαση ( developers developers developers 😎😋)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Tlykog said:

Άρα η δήλωση του επικεφαλή του τμήματος marketing δεν έχει και πολύ νόημα... Βασικά δε νομίζω ότι είναι τυχαίο που οι δηλώσεις αυτές γίνονται από τον επιφαλή αυτού του τμήματος...

Ο επικεφαλής, του επικεφαλής, τον επικεφαλής. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Η δήλωση αυτή έγινε από τον Bob Borchers, υπεύθυνο του τμήματος μάρκετινγκ της εταιρείας,

θα έπρεπε να τονιστεί λίγο παραπάνω αυτή  η σειρά xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, AtiX είπε

Καλά μείνε με τον υποχρονισμένο 888 και μετά έλα να μας πεις για επιδόσεις και αυτονομία… 🤣

Που κολλάει ο 888 .Πόση ώρα κάθεσαι στον ήλιο παιδί μου ;

 

5 ώρες πριν, billdanos είπε

Ανάλογα με το ποσο θα φορτίσει η μπαταρία, μπορεί να το βλέπεις για αρκετη ώρα στο 100% μέχρι να ξεκινήσει να πέφτει. 

Σωστά τα λες. Και εμένα μένει στο 100% για αρκετη ωρα . Άσε που όταν είναι στον ήλιο για αρκετή ώρα πάει και 106% άσχετα που δεν το γράφει και νοιώθω ότι τους έχω κλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Runner25 είπε

μόλις τα Μακ γίνουν αρκετά ικανά να τρέχουν παιχνίδια έχω σουτάρει με ψιλοκρεμαστη το pc από το παράθυρο

DirectX m8

7 ώρες πριν, billdanos είπε

Εγώ απλά κρατάω στατιστικά σχετικά με το ποιοι τσιμπάνε πρώτοι, μην ενοχλείστε δεν έγινε και τίποτα. 😛 

Συνηθως οι τίτλοι μεταφράζονται όπως παίζουν και στα “original” άρθρα. 

Καιρός δεν είναι για περισσότερα original insomnia άρθρα;

Δηλ. Μερικές φορές σκέφτομαι ότι η ποιότητα του περιεχομένου μπορεί να μην είναι η ίδια αλλά τουλάχιστον θα είναι κάτι αυθεντικό. Το μόνο που φοβάμαι είναι επειδή το site έχει ένα A popularity μην πέσει μίζα κ γίνουν biased αλλά o well περισσότερη τροφή για κριτική σκέψη... όσοι την κραδάζουν βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...