Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με PAYPAL


oinolatris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ,χρησιμοποιώ το Paypal κοντά 5 χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα και τελευταία πήγα να κάνω 3 αγορές και δεν ολοκληρώθηκε η συναλλαγή ,μου βγάζει είτε μια κενή σελίδα είτε με ξαναγυρίζει στην αρχική ,αφού έχω μπει κανονικά στο Paypal .Οι λογαριαμοί και οι κάρτες είναι οκ,και οι αγορές πήγαν να γίνουν σε διαφορετικές σελίδες και αυτό με προβληματίζει,μηπως εχει σχεση με αλλαγή στους φόρους ή λεω ασχετα πράγματα;μήπως ειναι προβλημα υπολογιστή γιατί κατα τα άλλα δουλευει κανονικα,ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, oinolatris είπε

Καλησπέρα ,χρησιμοποιώ το Paypal κοντά 5 χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα και τελευταία πήγα να κάνω 3 αγορές και δεν ολοκληρώθηκε η συναλλαγή ,μου βγάζει είτε μια κενή σελίδα είτε με ξαναγυρίζει στην αρχική ,αφού έχω μπει κανονικά στο Paypal .Οι λογαριαμοί και οι κάρτες είναι οκ,και οι αγορές πήγαν να γίνουν σε διαφορετικές σελίδες και αυτό με προβληματίζει,μηπως εχει σχεση με αλλαγή στους φόρους ή λεω ασχετα πράγματα;μήπως ειναι προβλημα υπολογιστή γιατί κατα τα άλλα δουλευει κανονικα,ευχαριστώ

Θεμα browser είναι σε συγκεκριμένες εφαρμογές πληρωμής. Μου έχει συμβεί και εμένα πρόσφατα.

Ή ψώνισε με άλλο τρόπο ή δοκίμασε από άλλη συσκευή-browser μέχρι να το φτιάξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/7/2021 στις 1:41 ΜΜ, oinolatris είπε

Καλησπέρα ,χρησιμοποιώ το Paypal κοντά 5 χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα και τελευταία πήγα να κάνω 3 αγορές και δεν ολοκληρώθηκε η συναλλαγή ,μου βγάζει είτε μια κενή σελίδα είτε με ξαναγυρίζει στην αρχική ,αφού έχω μπει κανονικά στο Paypal .Οι λογαριαμοί και οι κάρτες είναι οκ,και οι αγορές πήγαν να γίνουν σε διαφορετικές σελίδες και αυτό με προβληματίζει,μηπως εχει σχεση με αλλαγή στους φόρους ή λεω ασχετα πράγματα;μήπως ειναι προβλημα υπολογιστή γιατί κατα τα άλλα δουλευει κανονικα,ευχαριστώ

Μήπως ο browser εμποδίζει να εμφανιστεί η σελίδα λόγω κάποιου  block add on στα settings του;

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΕΒΑΥ  άλλαξε πλέον την πολιτική πληρωμών. 

Εισπράτει το ίδιο και στέλνει τα χρήματα στον τραπεζικό σου λογαριασμό .

Δεν νομίω να στέλνει πλέον σε paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...