Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi αποκάλυψε κατά λάθος το Redmi 10


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Τι να σου πω τώρα !Για να το λες θα ισχύει .

 Εγώ για δεύτερο έχω ένα 6s φίλε μου που αν εξαιρέσεις την μπαταρία που δεν βγάζει μέρα με τίποτα (θέλει αλλαγή) για αυτά που του ζητάω (μουσική στο γυμναστήριο, Mail , λίγο σερφάρισμα ) την δουλεια του την κάνει μια χαρά ! Και πληρώνεις και με Apple Pay ή e banking αφού θα πάρει και την 15 έκδοση .

 Αλλά τόσο χάλια δεν περίμενα να ακούσω σχόλιο αλήθεια για κινητό ενός χρόνου .

Με τι πληρώνεις;  με apple pay?? 🤔

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, JcD είπε

Δεν του φταίει η ραμ ρε συ, το λειτουργικό είναι για τα πανηγύρια. Το πηρα για εφεδρικό και σου γράφω από αυτο τώρα γιατί το ποκο έκανε βουτιά θανάτου από την ταράτσα. Δεν κρατά τίποτα στην μνήμη, ανοίγεις καινουρια καρτέλα στον browser, γυρίζεις άμεσα στην προηγούμενη και έχει εξαφανιστεί. Δεν συζητάμε μεταξυ προγραμμάτων, ελεεινή κατάσταση. Πρέπει να παρω τίποτα γιατί θα παθω εγκεφαλικό! 

Έχω το μι8 3 χρόνια και ήμουν αποφασισμένος να το κρατήσω μέχρι να χαλάσει. Μέχρι που πριν λίγες μέρες έπεσε και έσπασε η οθόνη. Υποδειγματικη συσκευή όλα δουλεύουν σωστά και άψογα και πάει σφαίρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, gnarkill είπε

Έχω το μι8 3 χρόνια και ήμουν αποφασισμένος να το κρατήσω μέχρι να χαλάσει. Μέχρι που πριν λίγες μέρες έπεσε και έσπασε η οθόνη. Υποδειγματικη συσκευή όλα δουλεύουν σωστά και άψογα και πάει σφαίρα. 

Μια από τα ίδια και γω με το mi9 , το έχω 2 χρόνια και πάει ακόμα σφαίρα . Δεν πρόκειται να το αλλάξω για τα επόμενα 1-2 χρόνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JcD είπε

Ναι? Κάτσε έχει ένα εξαρι η γυναίκα μου, κάτι επαθε και δεν δουλεύει το WiFi αλλα εχω καλό πρόγραμμα data, θα του κάνω μια δοκιμή. 

Το εξάρι αν και παίρνει ενημερώσεις ασφάλειας δεν νομίζω να σου μειώσει τα νεύρα κατά την χρήση του .

 Το 1 ram δεν βοηθάει καθόλου και ο Α8 σε σχέση με τον Α9 είναι μέρα με τη νύχτα .

 Τέτοια απόσταση μεταξύ επεξεργαστών απο έτος σε έτος ξανά υπήρξε το 2017 . Διαφορά Α10 fusion με Α11 bionic 

 

57 λεπτά πριν, koutsis είπε

Με τι πληρώνεις;  με apple pay?? 🤔

Ναι.Τι σε κάνει να αναρωτιέσαι όμως ;(!)

 

2A761DF6-8893-4303-9DF9-85E2EDF165A0.jpeg

Επεξ/σία από Chris_BMW
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gnarkill είπε

Έχω το μι8 3 χρόνια και ήμουν αποφασισμένος να το κρατήσω μέχρι να χαλάσει. Μέχρι που πριν λίγες μέρες έπεσε και έσπασε η οθόνη. Υποδειγματικη συσκευή όλα δουλεύουν σωστά και άψογα και πάει σφαίρα. 

Εε λογικό... αλλο σειρά mi και άλλο redmi 

Το redmi 9 ήταν κινητό 130 ευρώ (τόσο το πήρα) προφανώς δεν περιμένεις κάτι ουαου πάρα μόνο τα βασικά που τα κάνει εξαιρετικά 

Επεξ/σία από jack124
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gnarkill είπε

Έχω το μι8 3 χρόνια και ήμουν αποφασισμένος να το κρατήσω μέχρι να χαλάσει. Μέχρι που πριν λίγες μέρες έπεσε και έσπασε η οθόνη. Υποδειγματικη συσκευή όλα δουλεύουν σωστά και άψογα και πάει σφαίρα. 

Ναι γτ όταν έχει δυνατά soc , το λογισμικό ακολουθεί θέλουμε δεν θέλουμε. Κινητάρα πάντως το mi 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Loinen είπε

Oταν ειχε το 11 Μιui πετουσε, με την αναβαθμιση... σερνεται.

Εμένα με 12 και android 11 πάει σφαίρα. Με miui 12 και android 10 ήταν όντως χειρότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, jack124 είπε

Εμένα με 12 και android 11 πάει σφαίρα. Με miui 12 και android 10 ήταν όντως χειρότερα 

Σου παρουσιαζε το φαινομενο καποιες φορες να ανοιγες την καμερα και να την ανοιγε οποτε ηθελε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Τι να σου πω τώρα !Για να το λες θα ισχύει .

 Εγώ για δεύτερο έχω ένα 6s φίλε μου που αν εξαιρέσεις την μπαταρία που δεν βγάζει μέρα με τίποτα (θέλει αλλαγή) για αυτά που του ζητάω (μουσική στο γυμναστήριο, Mail , λίγο σερφάρισμα ) την δουλεια του την κάνει μια χαρά ! Και πληρώνεις και με Apple Pay ή e banking αφού θα πάρει και την 15 έκδοση .

 Αλλά τόσο χάλια δεν περίμενα να ακούσω σχόλιο αλήθεια για κινητό ενός χρόνου .

αξιζει αλλαγη μπαταριας σε 6s? γιατι εχω και εγω ενα τωρα γιατι στο κανονικό  εσπασε η οθονη και δεν μπορω να το βλεπω. οποτε εβγαλα το 6s απο το ντουλαπι με 70% μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...