Προς το περιεχόμενο

Sony WF-1000XM4 Review - Προς την κορυφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσε μας ρε Sony…..αγοράζω τα XB900 , καταπληκτικά ακουστικά και multi point. Τα δίνω στον γιο μου , πληρώνω 200 ευρώ παίρνω τα XM3 , παραγωγή 2020 Σεπτεμβρίου single point …….εξαιρετικά αλλά με θέματα εξοπλισμού. Καινούργιο μοντέλο ακουστικά ψείρα το 2021 με by 5.2 ……θεϊκό anc…..και όμως η Σονυ επιλέγει (γιατί αυτή είναι η σωστή λέξη) να τα κάνει το 2021 single point. Δυστυχώς δεν ακούν την αγορά οι άνθρωποι της Sony. Το 2020 και 2021 κατέδειξαν την ανάγκη για multipoint συνδέσεις λόγω work at home, αλλά η σονυ κάνει τα στραβά μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, jerry banana είπε

και ειπα δεν θα υπάρξει κανένα πείραγμα :P ακριβως φιλε. Εχω θεμα. Στο ενα μπαίνει στο άλλο βγαίνει.

Έχεις δοκιμάσει earbud tips από memory foam (π.χ. της Comply); Για πάρα πολλά χρόνια έπαιρνα μόνο ψείρες με το "κλασσικό" σχήμα και απόφευγα όλα τα ακουστικά που έμπαιναν στο κανάλι για τον ίδιο λόγο. Όσο κι αν τράβαγα το αυτί, όσο κι αν έστριβα τα tip από σιλικόνη, όσα μεγέθη κι αν δοκίμαζα, μετά από λίγη ώρα έπεφτε το ένα ακουστικό.

Μόλις έβαλα memory foam tips, με διαφορετικά μεγέθη για το κάθε αυτί, τέλειωσε η ιστορία. Αποκάλυψη!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, nantito είπε

Έχεις δοκιμάσει earbud tips από memory foam (π.χ. της Comply); Για πάρα πολλά χρόνια έπαιρνα μόνο ψείρες με το "κλασσικό" σχήμα και απόφευγα όλα τα ακουστικά που έμπαιναν στο κανάλι για τον ίδιο λόγο. Όσο κι αν τράβαγα το αυτί, όσο κι αν έστριβα τα tip από σιλικόνη, όσα μεγέθη κι αν δοκίμαζα, μετά από λίγη ώρα έπεφτε το ένα ακουστικό.

Μόλις έβαλα memory foam tips, με διαφορετικά μεγέθη για το κάθε αυτί, τέλειωσε η ιστορία. Αποκάλυψη!

οχι να σου πω την αλήθεια και είχα ψηθεί απλώς δεν ξέρω το ακριβές μέγεθος.Επισης τωρα που το ειδα υποστηριζουν και τα ακουστικα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, jerry banana είπε

ποσο θα τα ηθελα αλλα δυστυχως ειμαι στη κατηγορια ατομων που τα αυτια δεν εχουν την ιδια ανατομια στη τρυπα.Με αποτελεσμα στο ενα να μπαινουν και να μη βγαινουν και στο αλλο να ειναι ice skating. 

ΥΓ:Παρακαλώ όχι puns.Δεν το είπα επίτηδες.

Memory Foams θες και θα 'σαι οκ.

Δες προς Comply ή Dekoni.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...