Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch - Προσφορές για την κονσόλα και τα games της


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Θα σου δώσει το account όπου θα μπεις καπάκι να αλλάξεις mail,τρόπους πληρωμής και τέτοια , ναι ..

Δλδ θα βαλεις τα δικά σου και στην ουσία οπως λες θα επεκτείνεις το library σε αυτο το account ,που, μόλις του αλλάξεις στοιχεία θεωρείται δικό σου .. 

Ώραια εφόσον είναι αυτό εφικτό μια χαρα. 

Σε ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 295
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
21 hours ago, pollop said:

Τώρα μας ξέσκισες, θα φύγει ένα 30άρι χωρίς λόγο.

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι. 😡

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Malthador είπε

Τώρα μας ξέσκισες, θα φύγει ένα 30άρι χωρίς λόγο.

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι. 😡

χαχα καταλαβαίνω τον πόνο σου αγαπητέ, για να χρυσώσω λίγο το χάπι, αν είσαι "Ρώσος" η τιμή πέφτει στα 8.33 ευρωπουλα

Επεξ/σία από pollop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2022 στις 6:18 ΜΜ, pollop είπε

Ποιο απο τα 3 λέτε να παιζει καλύτερα handheld?

 

..πιστεύω θα μου περισσέψει ενα 10ρικο αύριο μετα το σουπερμάρκετ , να κεράσω τον εαυτό μου 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εχω αρχισει να αγοραζω μονο μακαρόνια και όσπρια και κανω τρομερή οικονομία.Εχω γεμίσει ετσι όλες μου τις συλλογές και εχω τα περισσότερα games (πολλά από αυτά σε 2 ή και 3 κονσολες)

Επεξ/σία από stafftw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι και αν κάποιος το κατέχει με ξεμπερδεύει. Θέλω να αγοράσω από το αμερικανικό eshop κάτι που έχει 16$. Αλλάζω region και παίρνω από eneba 20$ κάρτα. Μετά για να ξαναγυρίσω το region πρέπει να πάρω κάτι και με τα άλλα 4 $ σωστά? Ευχαριστώ και συγνώμη αν φαίνεται γελοία ερώτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, apopat είπε

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι και αν κάποιος το κατέχει με ξεμπερδεύει. Θέλω να αγοράσω από το αμερικανικό eshop κάτι που έχει 16$. Αλλάζω region και παίρνω από eneba 20$ κάρτα. Μετά για να ξαναγυρίσω το region πρέπει να πάρω κάτι και με τα άλλα 4 $ σωστά? Ευχαριστώ και συγνώμη αν φαίνεται γελοία ερώτηση.

Γεια σου φίλε μου, απότι βλέπω ναι πρέπει να τα ξοδέψεις, βρήκα αυτό από το official support της Nintendo.

Το λινκ : https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22285/~/can-i-change-the-nintendo-switch-eshop-country%3F

  • Your Nintendo eShop account balance does not carry over when you change the country that your Nintendo Account is set to. You will need to use the remaining funds in your Nintendo Account balance before you will be able to change the country.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έχω και εγώ την ίδια απορία. Αν έχει συμβεί σε κάποιον ας μας ενημερώσει. Μια λύση θα είναι να αγοράσεις οτιδήποτε με το μικρότερο ποσό, π.χ. 0.90 €, αλλά το θέμα είναι πως θα καταφέρεις να βάλεις σε ένα region όπως της Αμερικής τα 0.80€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, RocknRolla είπε

 Έχω και εγώ την ίδια απορία. Αν έχει συμβεί σε κάποιον ας μας ενημερώσει. Μια λύση θα είναι να αγοράσεις οτιδήποτε με το μικρότερο ποσό, π.χ. 0.90 €, αλλά το θέμα είναι πως θα καταφέρεις να βάλεις σε ένα region όπως της Αμερικής τα 0.80€.

Μα για αυτό ρωτησα και εγώ. Κάτι άλλο που έχω δεί να κάνουν είναι να τα παίρνουν με εντελώς άλλο λογαριασμό άλλα δεν καταλαβαίνω. Το μεταφέρουν μετά στον δικό τους και αν ναι πως? Ή έχουν απλά ένα δεύτερο και λειτουργούν το gamesharing με αντίθετες primary consoles? Αν μπορεί κάποιος να μας διαφωτίσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...