Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch - Προσφορές για την κονσόλα και τα games της


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Στην περσινη bf, βρηκα αρθρα με προσφορες, κυριως Murica, για τα pokemon shield και νομιζω για το super mario 3d world. 

Να περιμενω για την bf ή Ελλαδα δεν πεφτουν οι τιμες των games?

Επισης, τα δισκακια πρεπει να ειναι μεσα στην κονσολα οσο παιζεις? Αν και μια θηκη που αγορασα, εχει ενα διχτακι για games.

Πιο πιθανό είναι να βρεις κανένα καλό deal σε 3rd party και indie games στο eshop sale της Nintendo, που θa aρχίσει αύριο στην Ευρώπη, παρά στους Έλληνες retailers. Βεβεία, ποτέ δεν ξέρεις, είχα δει πέρυσι το DQ XI προσφορά στα 10 € από το πλαίσιο για μερικές μέρες, οπότε καλού κακού περίμενε λίγες μέρες. 

Επεξ/σία από alexwolf1991
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 295
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Στην περσινη bf, βρηκα αρθρα με προσφορες, κυριως Murica, για τα pokemon shield και νομιζω για το super mario 3d world. 

Να περιμενω για την bf ή Ελλαδα δεν πεφτουν οι τιμες των games?

Επισης, τα δισκακια πρεπει να ειναι μεσα στην κονσολα οσο παιζεις? Αν και μια θηκη που αγορασα, εχει ενα διχτακι για games.

Και τώρα έχει ο Κωτσος κάποιες καλές τιμές σε ορισμένα παιχνίδια(πχ paper mario)αλλά δεν υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον όπως καταλαβαίνεις για να μην αναφέρονται καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexwolf1991 είπε

Πιο πιθανό είναι να βρεις κανένα καλό deal σε 3rd party και indie games στο eshop sale της Nintendo, που θa aρχίσει αύριο στην Ευρώπη, παρά στους Έλληνες retailers. Βεβεία, ποτέ δεν ξέρεις, είχα δει πέρυσι το DQ XI προσφορά στα 10 € από το πλαίσιο για μερικές μέρες, οπότε καλού κακού περίμενε λίγες μέρες. 

Ναι βασικα κυριως σε αμαζον θα πονταρα για καμια προσφορα. Οκ, η shield ειναι ηδη 10 ευρω πιο φθηνα απο σκρουτζ, και στην τελικη το πουλαω κιολας αν θελω μετα.

2 ώρες πριν, yazidis είπε

Τον έφαγες τον γάιδαρο.. την άλλη Παρασκευή θα είναι η Black Friday, και σε λιγότερο από βδομάδα θα έχουν βγει λογικά οι προσφορές από πριν. Δεν χάνεις τίποτα να περιμένεις.

Το ξερω, αλλα εχω μονο hades και οκ, εχω 21 runs, εφτασαν στον hades και ηθελα και κατι αλλο για να ασχοληθω :P

Με βλεπω για hollow knight που ειναι στα 15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ναι βασικα κυριως σε αμαζον θα πονταρα για καμια προσφορα. Οκ, η shield ειναι ηδη 10 ευρω πιο φθηνα απο σκρουτζ, και στην τελικη το πουλαω κιολας αν θελω μετα.

Το ξερω, αλλα εχω μονο hades και οκ, εχω 21 runs, εφτασαν στον hades και ηθελα και κατι αλλο για να ασχοληθω :P

Με βλεπω για hollow knight που ειναι στα 15

Εκτός από τα κλασικά exclusives που θα έχεις σίγουρα διαβάσει, ένα ιδιαίτερο game με δυνατό mp είναι το Monster Hunter Rise. Πολύ fun παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Με βλεπω για hollow knight που ειναι στα 15

Επειδή βλέπω έχεις και υπολογιστή,να υπενθυμίσω ότι παίζει εκει και πολύ φθηνότερα και είναι και στο gamepass,εκτός αν θες να παίζεις φορητά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ναι βασικα κυριως σε αμαζον θα πονταρα για καμια προσφορα. Οκ, η shield ειναι ηδη 10 ευρω πιο φθηνα απο σκρουτζ, και στην τελικη το πουλαω κιολας αν θελω μετα.

Το ξερω, αλλα εχω μονο hades και οκ, εχω 21 runs, εφτασαν στον hades και ηθελα και κατι αλλο για να ασχοληθω :P

Με βλεπω για hollow knight που ειναι στα 15

Που το έχεις βρει με 15;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Castlevania anniversary 75% off (5 ευρώ) 

Dark souls remastered 50% off (20 ευρώ) 

Στο Nintendo eshop

Βασικά μπήκα αρκετές προσφορές 

Diablo 2 25% off, super Mario bro deluxe 33%, hades (δεν μπορώ να το δω, το έχω αγορασμένο), skyrim 50%, witcher 3 50%, crash bandicoot N sane trilogy 50%, nfs hot pursuit remastered 63% κτλ κτλ

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει Amazon.de 35€ το Monster Hunter Rise και το Fire Emblem Three Houses.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08JMFH9HY

https://www.amazon.de/10002011/dp/B07NPJ5JJH

Αμα έχετε και κάτι άλλο για BF απο amazon.de και γλιτώστε και μεταφορά αξίζουν ακομα περισσότερο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Το Hades Collector's Edition για Switch στον Γερμανο 19,90 ευρω. Δεν ξερω αν εχει πεσει ποτε κατω απο τα 20 ευρω για switch.

Δεν το έχω παίξει αυτό το παιχνίδι , πήγα με χαρά να το πάρω, αλλά λέει εξαντλημένο. Να σαι καλά πάντως που το σήκωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά υπάρχει ένα promo στο amazon Αμερικής και στο gamestop για digital παιχνίδια switch. Η διαδικασία περιγράφεται εδώ:  https://www.mydealz.de/deals/the-legend-of-zeldabreath-of-the-wild-switch-digital-the-legend-of-zelda-links-awakening-fur-je-3550eur-targetcom-1894967

Χρειάζεται αγορά του κωδικού με χρήση διεύθυνσης στην Αμερική ( ή για το άμαζον αλλαγή και στο region) και δημιουργία US profile στο nintento account (ή αλλαγή του region και στο nintendo account) για την εξαργύρωσή του. Δεν το έχω δοκιμάσει και το σκέφτομαι αν θα το κάνω, απλώς είπα να ενημερώσω σε περίπτωση που κάποιος το έχει δοκιμάσει ή θέλει να το επιχειρήσει!

 

Επεξ/σία από Blacky4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Blacky4 είπε

Παιδιά υπάρχει ένα promo στο amazon Αμερικής και στο gamestop για digital παιχνίδια switch. Η διαδικασία περιγράφεται εδώ:  https://www.mydealz.de/deals/the-legend-of-zeldabreath-of-the-wild-switch-digital-the-legend-of-zelda-links-awakening-fur-je-3550eur-targetcom-1894967

Χρειάζεται αγορά του κωδικού με χρήση διεύθυνσης στην Αμερική ( ή για το άμαζον αλλαγή και στο region) και δημιουργία US profile στο nintento account (ή αλλαγή του region και στο nintendo account) για την εξαργύρωσή του. Δεν το έχω δοκιμάσει και το σκέφτομαι αν θα το κάνω, απλώς είπα να ενημερώσω σε περίπτωση που κάποιος το έχει δοκιμάσει ή θέλει να το επιχειρήσει!

 

Απλώς να ενημερώσω παιδιά πως το δοκίμασα και δούλεψε μια χαρά - Πήρα το Fire Emblem: Three Houses με 25€. Και το Xenoblade definitive edition είναι στην ίδια τιμή επίσης. Αναλυτικά τα βήματα που έκανα είναι τα εξής:

  1. Αλλαγή στο region του nintendo account σε United State
  2. Αλλαγή του region στο amazon σε US. Η αλλαγή πρέπει να γίνει από το amazon στο region του οποίου ανήκει ο λογαριασμός σας τώρα. Επίσης εδώ θα χρειαστεί και διεύθυνση Αμερικής ( βρείτε ένα ξενοδοχείο πχ).
  3. Αγορά από το amazon. Εγώ το έκανα με revolut και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.
  4. Εισαγωγή του κωδικού στην κονσόλα.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Blacky4 είπε

Απλώς να ενημερώσω παιδιά πως το δοκίμασα και δούλεψε μια χαρά - Πήρα το Fire Emblem: Three Houses με 25€. Και το Xenoblade definitive edition είναι στην ίδια τιμή επίσης. Αναλυτικά τα βήματα που έκανα είναι τα εξής:

  1. Αλλαγή στο region του nintendo account σε United State
  2. Αλλαγή του region στο amazon σε US. Η αλλαγή πρέπει να γίνει από το amazon στο region του οποίου ανήκει ο λογαριασμός σας τώρα. Επίσης εδώ θα χρειαστεί και διεύθυνση Αμερικής ( βρείτε ένα ξενοδοχείο πχ).
  3. Αγορά από το amazon. Εγώ το έκανα με revolut και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.
  4. Εισαγωγή του κωδικού στην κονσόλα.

Zαχαρωνω το Kirby τρελα, δεν παιζει να εχει πεσει ποτε σε αυτην την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πωωωωω δεν το πηρα χαμπαρι και εχασα το zelda botw στα ~23€ :huh:😥😥

Μαλλον ομως θα το παρω και στα 35 αν αξιζει.. Τετοια παιχνιδια θα τα ηθελα παντα σε catridge για να μην χαθουν αν και προφανως στα 23 πραγματικα θα αξιζε το digital. Παιχνίδια οπως το family feud πχ που το εχει τωρα στα ~9 στο us eshop αξιζουν; Η το millionaire. Γιατι ποτε δεν θα ερθουν ελλαδα σε κατι αντιστοιχο..

Επεξ/σία από Georgegr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...