Προς το περιεχόμενο

Νέες θέσεις εργασίας του Disney+ αποτελούν την καλύτερη ένδειξη ότι η streaming υπηρεσία έρχεται στην Ελλάδα


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν θα βρουν κανέναν που να τηρεί τα κριτήρια αυτά που θέλουν ή να ασχοληθεί με την πλατφόρμα τους

εδώ στην ελλάδα έχουμε γεμίσει Content Creators - Streamers - influencers αλλά νοιάζονται ατομικά για τον εαυτό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η Disney+ θα έρθει μέσα στο 2022 και θα έχει πολύ υλικό, και ντοκιμαντέρ και κινούμενα σχέδια και υπερήρωες κι απ' όλα.

Εδώ κι έναν μήνα δεν προλαβαίνουμε να μεταφράζουμε, το ένα project ακολουθεί το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vilfer είπε

Η Disney+ θα έρθει μέσα στο 2022 και θα έχει πολύ υλικό, και ντοκιμαντέρ και κινούμενα σχέδια και υπερήρωες κι απ' όλα.

Εδώ κι έναν μήνα δεν προλαβαίνουμε να μεταφράζουμε, το ένα project ακολουθεί το άλλο.

Στις σειρές που μεταφράζετε έχει μέσα και σειρές σαν το The Walking Dead, το American Horror Story κλπ;

Γενικά έχεις πετύχει TV-MA σειρές στη μετάφραση;

Για το Star ρωτάω, αν θα το έχουν σίγουρα από την αρχή κι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vilfer είπε

Δεν ξέρω για το Star, οι εταιρείες που συνεργάζομαι δεν μεταφράζουν για το συγκεκριμένο κανάλι. Μεταφράζουμε μόνο για Netflix και Disney+.

Δεν λέω φίλε για το κανάλι το ελληνικό star channel, λέω για το Disney+ Star που έχει πιο adult περιεχόμενο.

Για αυτό και σε ρωτάω αν θυμάσαι να μετέφρασες καμία σειρά για το Disney+ με πιο adult περιεχόμενο.

Αν έχει τύχει να έχεις μεταφράσεις καμία τέτοιου περιεχομένου σειρά για το Disney+ θα σημαίνει ότι δεν θα μας έχουν και στο επιπλέον περίμενε για το ελληνικό Disney+ Star.

Και έχω την απορία γιατί σε κάποιες χώρες που έχει πάει ήδη το Disney+ δεν έχουν ενεργοποιήσει ακόμη το Star hub.

Star (Disney+)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ως τώρα δεν έχω κάνει κάποια τέτοια σειρά για το Disney+. Βέβαια, δεν ξέρω τι αναθέσεις έχουν πάρει όλοι οι υπόλοιποι.

Πάντως,  επειδή και μένα μου αρέσουν πολύ τα θρίλερ/τρόμου/μυστηρίου, πριν μερικές μέρες που μιλούσα με την project manager τής ζήτησα αν έχουμε καμιά τέτοια σειρά να μου τη δώσει. Επομένως, αν έχω νεότερα θα σου πω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...