Προς το περιεχόμενο

Pc case airflow


Takis Vardakastanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας!θέλω να παρω ένα κουτί με καλό airflow!έχω δει τα εξής κουτιά:phanteks p500a,nzxt 710i,loan li Lincoln II mesh.εχω το phanteks eclipse p400 και είναι φούρνος με την 3070ti

Επεξ/σία από Takis Vardakastanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Ε και να'ξερες πόσοι θα ήθελαν να έχουν τα προβλήματα σου (3070ti)...

Απο τα παραπάνω εγώ δίνω ψήφο σε p500a.

 

7 ώρες πριν, Takis Vardakastanis είπε

Καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας!θέλω να παρω ένα κουτί με καλό airflow!έχω δει τα εξής κουτιά:phanteks p500a,nzxt 710i,loan li Lincoln II mesh.εχω το phanteks eclipse p400 και είναι φούρνος με την 3070ti

Το Lian LI Lancool 2 Mesh με τι χρήση 2 ανεμιστήρων κάτω έχει τις καλύτερες θερμοκρασίες για την κάρτα,το nzxt μην το βάζεις στην λίστα,αν υπάρχει το butget phanteks p500a/p600.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P500A , ειναι απο τα λιγα που υποστηριζει την καρτα σου με 3πλη καθετη θεση και σαφως πολυ καλυτερο airflow  απ'αυτο που εχεις , και εδω  Be Quiet Silent Base 802 Window Black μετα πας αλλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, triplex1 είπε

P500A , ειναι απο τα λιγα που υποστηριζει την καρτα σου με 3πλη καθετη θεση και σαφως πολυ καλυτερο airflow  απ'αυτο που εχεις , και εδω  Be Quiet Silent Base 802 Window Black μετα πας αλλου.

Καλημέρα!Είναι καλύτερο το be quiet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Takis Vardakastanis είπε

Καλημέρα!Είναι καλύτερο το be quiet?

Το συγκεκριμενο ειναι ενα τερας που αναπνεει και πολυ καλα (θα χρειαστεις και κανα 2 ανεμιστηρες εξτρα να συμπληρωσεις για επανω) , στο εβαλα μηπως θελεις να ξεφυγεις απο phanteks , εγω θα το'παιρνα με κλειστα ματια.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triplex1 είπε

Το συγκεκριμενο ειναι ενα τερας που αναπνεει και πολυ καλα (θα χρειαστεις και κανα 2 ανεμιστηρες εξτρα να συμπληρωσεις για επανω) , στο εβαλα μηπως θελεις να ξεφυγεις απο phanteks , εγω θα το'παιρνα με κλειστα ματια.

 

 

 

Έχω υδροψυξη και δύο nuctua θα χρειαστώ και άλλους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Takis Vardakastanis είπε

Έχω υδροψυξη και δύο nuctua θα χρειαστώ και άλλους? 

οχι φιλε μου , βαζεις την υδροψυξη επανω και ησυχαζεις μια και καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Takis Vardakastanis είπε

Οπότε να πάρω be quiet? 

η επιλογη ειναι καθαρα δικη σου και τα δυο ειναι ισαξια , απ'οτι θυμαμαι το ενα απο τα δυο ειναι 5 κιλα βαρυτερο , τα κοιτας και επιλεγεις

57689372_Screenshot2021-09-19at11-42-12CASEPhanteksEclipseP500ADRGBMidiTowernoPSUBlack-Visionstudiogr.png.0a16fd38507bb7e285e28a391f7c7cec.png

1789010176_Screenshot2021-09-19at11-43-01CASEBeQuietSilentBase802WindowMidiTowernoPSUBlack-Visionstudiogr.png.8458676492817cc7850b99bb67afd93f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, triplex1 είπε

η επιλογη ειναι καθαρα δικη σου και τα δυο ειναι ισαξια , απ'οτι θυμαμαι το ενα απο τα δυο ειναι 5 κιλα βαρυτερο , τα κοιτας και επιλεγεις

57689372_Screenshot2021-09-19at11-42-12CASEPhanteksEclipseP500ADRGBMidiTowernoPSUBlack-Visionstudiogr.png.0a16fd38507bb7e285e28a391f7c7cec.png

1789010176_Screenshot2021-09-19at11-43-01CASEBeQuietSilentBase802WindowMidiTowernoPSUBlack-Visionstudiogr.png.8458676492817cc7850b99bb67afd93f.png

Το μόνο που με προβληματίζει με το be quiet είναι ότι δεν το δίνει για  gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Takis Vardakastanis είπε

Το μόνο που με προβληματίζει με το be quiet είναι ότι δεν το δίνει για  gaming

κουτι θα παρεις οχι playstation , ασε τι λενε οι αλλοι , το θεμα ειναι τι κανεις εσυ , σε ειπα εγω θα το επελεγα και ο λογος θα ηταν οτι ειναι πιο ευρυχωρο και πιο ησυχο , το αν το θελεις για gaming δεν εχει να κανει με το κουτι .....βαλτο Χριστουγεννιατικα λαμπακια να γινει gaming , αν θεωρεις οτι αυτη ειναι η διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, triplex1 είπε

κουτι θα παρεις οχι playstation , ασε τι λενε οι αλλοι , το θεμα ειναι τι κανεις εσυ , σε ειπα εγω θα το επελεγα και ο λογος θα ηταν οτι ειναι πιο ευρυχωρο και πιο ησυχο , το αν το θελεις για gaming δεν εχει να κανει με το κουτι .....βαλτο Χριστουγεννιατικα λαμπακια να γινει gaming , αν θεωρεις οτι αυτη ειναι η διαφορα

Δεν μου αρέσουν τα λαμπάκια ούτως ή άλλως!αυτό είδα 

Screenshot_20210919-123110_Chrome.jpg

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολείσαι με κριτήρια και αναφορές του Σκρουτζ; Αν ρωτήσεις τους ίδιους γιατί γράφουν gaming "όχι" δεν υα ξέρουν να σου απαντήσουν.

Έχει άπειρα airflow κουτιά να διαλέξεις στα λεφτά που κοιτάς. Το quality σε αυτό το budget σε καμία περίπτωση δεν είναι κακό.

Μπες δες και καμιά παρουσίαση μήπως πάρεις κάποια ιδέα.

2021

2020

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Takis Vardakastanis είπε

Το μόνο που με προβληματίζει με το be quiet είναι ότι δεν το δίνει για  gaming

ναι έχεις δίκιο το δίνει για  labater γραφείου 😂, μπερδεύτηκες λίγο δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...