Προς το περιεχόμενο

Pc case airflow


Takis Vardakastanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Molpadia είπε

το ότι είναι από τα καλύτερα κουτιά για airflow και πραγματικά άνετο με πολύ χώρο  δεν σε ενδιαφέρει;  δεν είναι επίδειξη ρούχων  για να είναι εκτός μόδας, η χρησιμότητα είναι ο μοναδικός παράγοντας επιλογής.

Στα κουτιά που παραθέσαμε φίλε ούτε καν πλησιάζει στο airflow,ας πρότεινες τουλάχιστον το Corsair 5000D airflow που έχει σχεδόν την ίδια τιμή με αυτό που προτείνεις

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου επειδή το ψάχνω εδώ και πολύ καιρό και έχω δει άπειρα reviews, έχω καταλήξει στο Be Quiet Pure Base 500DX και για το καλύτερο δυνατό air flow παίρνεις τον ανεμιστήρα που έχουν βάλει πάνω για exhaust και τον βάζεις μπροστά για intake, με λίγα λόγια δύο μπροστά να εισάγουν αέρα και ένα πίσω να εξάγει. Βγαίνει και σε ωραίο λευκό και δεν είναι πολύ ακριβό. Ελπίζω να βοήθησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, RTW4ever είπε

Αυτός είμαι εγώ! 

Ο καθένας επιλέγει το κουτί με βάση τα δικά του κριτήρια ,οι δεύτερες, τρίτες γνώμες , είναι ποίο πολύ για να γίνεται κουβέντα , είναι όπως τα αμάξια ,άλλο σου δείχνει ο μαντράς και άλλο αγοράζεις στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, ICE-T είπε

Στα κουτιά που παραθέσαμε φίλε ούτε καν πλησιάζει στο airflow,ας πρότεινες τουλάχιστον το Corsair 5000D airflow που έχει σχεδόν την ίδια τιμή με αυτό που προτείνεις

δεν έχει θέσεις για Blu-Ray recorder δλδ. 5.25

Επεξ/σία από Molpadia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/9/2021 στις 1:02 ΠΜ, Takis Vardakastanis είπε

εχω το phanteks eclipse p400 και είναι φούρνος με την 3070ti

μια χαρα κουτακι εχεις , εχω το ιδιο με 1660 super , ανεμιστιρακια βαζεις,,, 1 πισω , 1 πανω , 2 μπροστα , ΚΑΙ 1 ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ πανω απο το τροφοδοτικο να φυσαει προς την καρτα ,, σε εμενα εριξε αισθητα την θερμοκρασια της καρτας

Επεξ/σία από george kesoglu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Molpadia είπε

δεν έχει θέσεις για Blu-Ray recorder δλδ. 5.25

Δε λέει κάτι  αυτό,και το κουτί που χρησιμοποιεί τώρα ο ενδιαφερόμενος δεν έχει θέση θα το έγραφε εξ αρχής αν ήθελε Blu Ray η 5,25 γενικώς θέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ICE-T είπε

Δε λέει κάτι  αυτό,και το κουτί που χρησιμοποιεί τώρα ο ενδιαφερόμενος δεν έχει θέση θα το έγραφε εξ αρχής αν ήθελε Blu Ray η 5,25 γενικώς θέσεις.

σωστό και αυτό, αλλά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια για να μην ανοιγω νεο θεμα..

εαν βαλω τα δυο πανω fan οπως δειχνει η παρακατω εικονα θα εχω καλυτερο αποτελεσμα ή οχι?

s77zxmsb6uk71.webp

Επεξ/σία από tolisrx8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tolisrx8 είπε

παιδια για να μην ανοιγω νεο θεμα..

εαν βαλω τα δυο πανω fan οπως δειχνει η παρακατω εικονα θα εχω καλυτερο αποτελεσμα ή οχι?

s77zxmsb6uk71.webp

οχι, ειναι εντελως ακυρο αυτο που εχουν κανει στη φωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

οχι, ειναι εντελως ακυρο αυτο που εχουν κανει στη φωτο

o πανω δεξια fan δεν κλεβει το δροσερο αερα απο τους μπροστα? (λογω blu-ray εχω δυο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tolisrx8 είπε

o πανω δεξια fan δεν κλεβει το δροσερο αερα απο τους μπροστα? (λογω blu-ray εχω δυο)

δεν εχει και πολυ νοημα  αυτο το φαν η βγαλτο η σπρωξτο να κολλησει διπλα στο αλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...