Προς το περιεχόμενο

COFFEE ISLAND APP (και σελιδα) - 2 ευρω εκπτωση σε παραγγελια καφε


antwnhspap98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά και όχι , όπως και δεν ξέρω ποιος έπιασε την πίτα από το τυλιχτο μου πριν , αυτό δεν σημαίνει ότι ο ψηστης πρέπει να πιάνει την πίτα με τα χέρια και όχι με την τσιμπίδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, george kesoglu είπε

το καπακι εχει ενα στομιο που πινεις , ο μπαριστας για να κλεισει σωστα το καπακι το πιεζει με τα δαχτυλα  κοντα σε εκεινο το σημειο , εγω παντα εβγαζα και πεταγα το καπακι , δεν θα βαλω το στομα μου εκει που εβαλε ο μπαριστας τα δαχτυλα του , ενω με αυτην την συσκευη αποφευγετε η επαφη με το στομιο του καπακιου , το καταλαβες ???

Και που ξέρεις εσύ εάν δεν έπεσε κάτω η συσκευή σουπερ ουαου κλεισίματος ή αν έχει να πλυθεί κάνα μήνα; Όπως επίσης αν το κρατάει ο μπαρίστας για όταν δεν πατάει ψυχή στο μαγαζί και περιμένει να κλείσει η βάρδια του να το γυρνάει με το δάχτυλο όπως κάνουν οι σερβιτόροι με τον δίσκο μέχρι να μπεις εσύ να σου κάνει τον καφέ και βγάλεις το καπάκι για να μην πιείς από την μπίχλα του;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, george kesoglu είπε

πολυ καλη προσφορα πηγα σε ενα καταστημα και πηρα εναν ,,,,αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι μια εξυπνη συσκευη που σφραγισε η κοπελα το καπακι του καφε , χωρις να το κουμπώνει με τα χερια , πολυ χρήσιμο λογο  covid και γενικα για μικροβια  , το βρηκα στο youtube

 

ανεπαφο με την χερουκλα του να το κραταει το αλλο απο πανω , δεν ειναι.......................

ουτε γαντια ουτε τιποτα,

ο σκοπος  για να ειναι σωστα προστατευμενο ,δεν ειναι να μην ακουμπαει μονο το στομιο , ο σκοπος πρεπει να ειναι να μην ακουμπαει καθολου με γυμνα χερια το ποτηρι η με γαντια μιας χρησης η με αλλο τροπο. 

Επεξ/σία από npil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Μ' αυτά και μ' αυτά, κομμένος ο καφές. Thanks

🤮

Μ' αυτά και μ' αυτά βλέπω έχουμε γίνει όλοι κάτι που πριν 2 χρόνια χλευαζαμε... 🙄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοια προσφορά και από το box app , έκπτωση 1,80€ στην παραγγελία με τον κωδικό COFFEE.

Τελικά η ιστορία με το efood πρέπει να έριξε μεγαλη σφαλιαρα στις online παραγγελίες. Λέγεται ότι είναι γυρω στο 30%. Στην τελική δεν είναι παρά μεσάζοντες και οι μεσάζοντες καταλήγουν να αυξάνουν την τιμή του προϊόντος. Οπότε τηλεφωνακι στο κατάστημα και αφήστε τους όλους να κουρεύονται. Καταλήξαμε για να πάρουμε έναν καφέ από το καφέ της γωνίας, να πληρώνουμε efood,box,wolt , την τράπεζά μας και το paypal. Ρε ουστ όλοι δώστε τα στο μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Δουλευει και σήμερα. Παίρνει τον κωδικό και κάνει αυτόματα την έκπτωση στην ολοκλήρωση της παραγγελίας

Είναι όμως για 1 χρήση μόνο ε; Δηλαδή εμείς που πήραμε χθες, δεν μπορούμε να το ξαναχρησιμοποιήσουμε σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, s2117 είπε

Είναι όμως για 1 χρήση μόνο ε; Δηλαδή εμείς που πήραμε χθες, δεν μπορούμε να το ξαναχρησιμοποιήσουμε σήμερα

Αν θες δοκίμασε και πες μας , εγω πρώτη φορα σήμερα και δούλεψε οποτε δεν ξερω.  Αν το δοκιμάσεις γεαψε για τους υπόλοιπους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fabricated είπε

Αν θες δοκίμασε και πες μας , εγω πρώτη φορα σήμερα και δούλεψε οποτε δεν ξερω.  Αν το δοκιμάσεις γεαψε για τους υπόλοιπους 

Δοκίμασα, μα μου βγάζει ένα περίεργο μήνυμα ότι το προϊόν που επέλεξα δεν είναι πια διαθέσιμο. Οπότε μάλλον δε δουλεύει, απλά είναι λάθος το μήνυμα που βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, xxatziva είπε

σε μενα δουλεψε το κουπονι MYCOFFEE -2euro. για μενα που τσιμπαω συνεχεια καφε , μια χαρα ειναι.

εννοείς ότι δούλεψε μία φορά στον ίδιο λογαριασμό. όχι ότι ξαναδούλεψε στον ίδιο λογαριασμό και δεύτερη φορά, πχ επόμενη μέρα, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...