Προς το περιεχόμενο

Η Nvidia ενδέχεται να λανσάρει τελικά την GeForce RTX 3090 Ti


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και έλεγα που θα ρίξω 3 χιλιάρικα φέτος το χειμώνα,ήμουν ανάμεσα σε 65'' OLED LG,XBOX Series X,Soundbar Samsung Q70T και προβολέα Xiaomi Mi Smart + πανί για το δωμάτιο ή κάρτα γραφικών.Ε τώρα που θα βγει η 3090 Ti θα πάρω σίγουρα κάρτα γραφικών.

 

Οσο οι τιμές είναι γελοίες ως γελοίες θα αντιμετωπίζουμε αυτές τις ανακοινώσεις.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Έχει χαλάσει η r9 380 μου... Αν φτιάχνεται με κάνα 30ευρω έχει καλώς... Έχω μείνει με την onboard Intel 530. Η 1050ti είναι πανάκριβη και κλεψιά με όχι ικανοποιητικες επιδόσεις 

Είμαι σε gaming απόγνωση... 

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, inetien12 είπε

Όλες αυτές οι ειδήσεις με τις ΤΙ περνάνε αδιάφορες !

Λες και βγάζουμε στην Ελλάδα 3 χήνες τον μηνά και περισσεύουν .

Μακάρι η σειρά 4000 να έχει λογικές τιμές γιατί δεν μας βλέπω με κάρτα !

Οχι μονο στο ανωτατο της αγορας αλλα και στο εισαγωγικο  ισα - ισα να βλεπεις ,ζητανε  για

second hand  χρεπι καρτα , 80 ευρω οι μαυραγοριτες . Τους προσφερεις ευγενικα ενα πενηνταρικο και σου

λενε να το βαλεις εκει που ξερεις οι αναγωγοι και τα γαιδουρια .Ενσωματωμενη μεχρι να σβησει ο ηλιος ...

scalpers , δεν μασαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ελλαδα ειναι απλα μια μικρη σταγονα σε εναν ωκεανο ! Ναι σιγουρα ειναι καποια εσοδα αλλα σε σχεση με τον πλανητη δεν θα μας ελεγα και σιμαντικη αγορα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Playstation 5 και 'ολα καλά για μένα. Για όσους δεν το βρίσκουν μαζι με το Series X, καλά θα κάνουν να τσιμπήσουν ενα Series S και να απολαύσουν παιχνίδια. Τουλάχιστον μέχρι να στρώσει η κατάσταση. Αλλιώς σκάς χιλιάρικα για αναλύσεις και fps και κάνεις τουμπεκί. Αυτά!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...