Προς το περιεχόμενο

Herschel backpacks


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν 4 μήνες αγοράσα και γω δυο Herschel, ήρθαν στην original συσκευασία με το ταμπελάκι τους κανονικά. Αγοράστε άφοβα. Τσίμπησα άλλες δυο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον τελείωσε γιατί εκεί που κοίταζα από το 60 πήγαν στο 30%

 

Edit κάποια χρώματα υπήρχαν ακόμα έκανα μια παραγγελία. Για να δουμε

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους! Παιδιά εχω αγορασει τσαντα backpack Herschel απο το συγκεκριμενο eshop, είναι 100% Original και δεν πρόκειται για κανενα scam! (την εχω απο το 2018 και είναι σε αρίστη κατάσταση) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giotzan85 είπε

Γεια σας , επειδη εχω λιγο μπερδευτει θελω να ρωτησω αν μια herscel mid volume retreat ειναι μικροτερη απο μια mid volume american .

Τερμα κατω φαινονται τα λίτρα

Untitled.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μόλις μου ήρθαν, έκαναν ακριβώς μια εβδομάδα (παρ. 2/11). Μια herschel κι ένας χαρτοφύλακας Jost. Ακόμη έχει προσφορές αν και μερικά τελείωσαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα και εγώ, όλα καλά με το κατάστημα, όμως μεγάλη απογοήτευση για μένα η τσάντα από πλευράς πρακτικότητας. Πήρα μια little america και έχει 1 "διαμέρισμα" για το λάπτοπ και όλος ο υπόλοιπος χώρος της είναι ενιαίος. Ούτε χωρίσματα, ούτε θήκες, τσεπάκια, τίποτα. Βέβαια εγώ φταίω που δεν το κοίταξα καλύτερα πριν παραγγείλω, το θεωρούσα όμως δεδομένο ότι πέρα από το ντιζάιν, ποιότητα κλπ θα είναι και η εργονομία/πρακτικότητα σε επίπεδο ανάλογο της τιμής κάτι που δυστυχώς για τις δικές μου τουλάχιστον ανάγκες δεν ισχύει. Σόρρυ για το οφ τόπικ, το αναφέρω απλά μήπως βοηθήσω κάποιον φίλο σε μελλοντική αγορά του.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/11/2021 στις 1:52 ΜΜ, dkampi είπε

Παρέλαβα και εγώ, όλα καλά με το κατάστημα, όμως μεγάλη απογοήτευση για μένα η τσάντα από πλευράς πρακτικότητας. Πήρα μια little america και έχει 1 "διαμέρισμα" για το λάπτοπ και όλος ο υπόλοιπος χώρος της είναι ενιαίος. Ούτε χωρίσματα, ούτε θήκες, τσεπάκια, τίποτα. Βέβαια εγώ φταίω που δεν το κοίταξα καλύτερα πριν παραγγείλω, το θεωρούσα όμως δεδομένο ότι πέρα από το ντιζάιν, ποιότητα κλπ θα είναι και η εργονομία/πρακτικότητα σε επίπεδο ανάλογο της τιμής κάτι που δυστυχώς για τις δικές μου τουλάχιστον ανάγκες δεν ισχύει. Σόρρυ για το οφ τόπικ, το αναφέρω απλά μήπως βοηθήσω κάποιον φίλο σε μελλοντική αγορά του.. 

Ποιο χρώμα little america πήρες και σε ποια τιμή; Εγώ θέλω μια μπλε που βγαίνει στα 71€ με τα έξοδα αποστολής στα 77€. Είχαν μεγαλύτερη έκπτωση; Σε μαγαζί εδώ την βρήκα στα 85€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Gerara_ είπε

Ποιο χρώμα little america πήρες και σε ποια τιμή; Εγώ θέλω μια μπλε που βγαίνει στα 71€ με τα έξοδα αποστολής στα 77€. Είχαν μεγαλύτερη έκπτωση; Σε μαγαζί εδώ την βρήκα στα 85€ 

Έχει τελειώσει η προσφορά. 

Είχε πολύ καλές τιμές, κάποιες retreat με 35 και little america λίγο παραπάνω 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...