Προς το περιεχόμενο

[Υπεραυτόματη καφετιέρα] Delonghi ESAM3200.S Magnifica @MediaMarkt 199€ [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Γνωρίζει κανείς που να έχει ασχοληθεί περισσότερο αν αξίζει; Σκρουτζ βλέπω καλές αξιολογήσεις γενικά

αξίζει μακροπρόθεσμα σε κοστος ανα καφε επειδη βαζει ολοκληρο το καφε και τον αλέθει αλλα εγω θα πηγαινα σε philips η saeco

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλέπβ να είναι πια διαθέσιμη. Αλλά ακόμα και όσο ήταν, ούτε προϊόντα γενικά μπορούσα να βάλω στο καλάθι στα μεδιαμαρκτ (όχι μόνο τη συγκεκριμένη, δοκίμασα και άλλα) , ούτε στο λογαριασμο μου μπορούσα να μπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κ γω μια απο τα ιδια δεν προχώρησε ποτε να πληρωσω δυστυχώς , βασικα ουτε Login στο account κανει κριμα γτ ειναι πολυ καλη μηχανη για αυτα τα χρηματα

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Γνωρίζει κανείς που να έχει ασχοληθεί περισσότερο αν αξίζει; Σκρουτζ βλέπω καλές αξιολογήσεις γενικά

Κατά τη γνώμη μου σε σύγκριση με κάψουλες ή με το να αγοράζεις αλεσμένο καφέ και να το φτιάχνεις σε μηχανή με pressurized καλαθάκι αξίζει. Αν πάλι δεν έχεις χρόνο να διαθέσεις τότε αξίζει περισσότερο.

Σε σύγκριση με μηχανή με κλασσικό καλαθάκι και αγορά αλεσμένου καφέ μέχρι πρόσφατα θα έλεγα ότι καλύτερα η μηχανή του θέματος λόγο φρεσκότητας στο άλεσμα αλλά σήμερα που στο skroutz μπορείς να βρεις καλούς φρεσκοκαβουρδισμένους και πρόσφατα αλεσμένους καφέδες σε μικρή συσκευασία δεν είμαι σίγουρος τι από τα δύο προτιμώ.

Αν κάποιος έχει χρόνο και διάθεση μπορεί να πετύχει καλύτερα αποτελέσματα με ένα μύλο Graef και μία μηχανή με κλασσικό καλαθάκι. Όμως θα πρέπει να χάνει χρόνο να βρίσκει το σωστό άλεσμα για τον κάθε καφέ, να αλέθει μία δόση πριν την παρασκευή και να καθαρίζει μετά. Επίσης μέχρι να μάθει θα βγουν πολλοί καφέδες φόλα. Είναι γενικά δύσκολο να κάνεις σωστή εκχύλιση με φτηνό εξοπλισμό και καλαθάκι που δεν είναι pressurized όμως κατά τη γνώμη μου το αποτέλεσμα είναι ανώτερο, ιδίως για όσους θέλουν να πίνουν καφέ με έντονη και πλούσια γεύση.

 

Επεξ/σία από elpenor
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, achisael είπε

Κρίμα δεν πρόλαβα να το δω.

Και ήθελα μια παρόμοια.

Ελπίζω να την ξαναβγάλουν

Εμενα το λινκ ακομα στα 199€ μου την δειχνει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ακριβως αυτην για μια δεκαετια με 4-5 διπλα εσπρεσσο τη μερα και την αλλαξα γιατι χαλασε στο τελος μιας και δεν την ειχα παει ποτε για service (δικη μου ευθυνη ξεκαθαρα). Εβγαζε ωραιο καφε και γενικα ηταν πολυ καλη. Τωρα πηγαμε σε ενα λιγο πιο συγχρονο μοντελο της Delonghi και παλι λογω εμπιστοσυνης απο την προηγουμενη. 

Αυτα σε απαντηση για το αν αξιζει.

Ειδικα στα 200 με τα μπουνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, s2117 είπε

Άρα είναι μοντέλο 10ετιας ε;

Καλά όχι ότι δουλεύει το site  για να την πάρουμε, κουβέντα να γίνεται...

Και εγώ την έχω δέκα χρόνια ακριβώς . Κανένα πρόβλημα , εχει γινει μέρος της καθημερινότητας μου. Θα την αγόραζα ξανά αν μου χαλούσε .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα γράφει ότι εξαντλήθηκε στο κινητό.

Από υπολογιστή την έχει διαθέσιμη αλλά δνε μπαίνει στο καλάθι.

Επεξ/σία από achisael
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...