Προς το περιεχόμενο

[Υπεραυτόματη καφετιέρα] Delonghi ESAM3200.S Magnifica @MediaMarkt 199€ [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, johnythedirector είπε

Πάρτε aeropress σε συνδυασμό με μύλο και αγοράστε κόκκους καφέ .

😇

Δεν χρειαζονται ουτε aeropress, ουτε μυλος, μοναχα το παλιο μπρουτζινο γουδι της γιαγιας και εχεις τον απολυτο ελεγχο στο επιθυμητο παχος των κοκκων 😋

aa-DSC02266b.jpg.f8600abb0c3bb40e9927689441243e0e.jpg

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Γνωρίζει κανείς που να έχει ασχοληθεί περισσότερο αν αξίζει; Σκρουτζ βλέπω καλές αξιολογήσεις γενικά

Πάρα πολύ καλή περίπτωση. Έχουμε παρεμφερές μοντέλο, περίπου έναν χρόνο. 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχαν και τα public , φυσικά ίδια τιμή. Άλλη φορά τσεκαρετε και @ public αν έχει πρόβλημα το site του ΜΜ. 

https://www.public.gr/product/home/oikiakes-mikrosyskeyes/kafetieres/kafetieres-espresso/kafetiera-espresso-delonghi-esam3200s-magnifica-1350w-asimi/prod1921975pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ipal είπε

Την είχαν και τα public , φυσικά ίδια τιμή. Άλλη φορά τσεκαρετε και @ public αν έχει πρόβλημα το site του ΜΜ. 

https://www.public.gr/product/home/oikiakes-mikrosyskeyes/kafetieres/kafetieres-espresso/kafetiera-espresso-delonghi-esam3200s-magnifica-1350w-asimi/prod1921975pp/

Είχε τελειώσει από πιο πριν δυστυχώς του public, οποτε αυτή ήταν η μόνη προσφορά , αλλά μ το πρόβλημα του media εγώ προσωπικά βαρέθηκα ν περιμένω κ τ άφησα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάλι όλες αυτές τι επαναλαμβανόμενες προσφορές από το media/public τις βλέπω για ψιλομούφα. Έχουμε ένα ή κανένα κομμάτι και κάνουμε διαφήμιση έτσι απλά. 

Προσωπικά πέτυχα σε διαθεσιμότητα το Samsung Fold 2 (μια απτις προηγούμενες 'φανταστικές προσφορές' των ημερών) και περιμένω να δω τι θα γίνει. Μέχρι στιγμής ουτε φωνή ..ούτε ακρόαση. .και δε το βλέπω. Δεν είναι τυχαίος ο αριθμός αρνητικών κριτικών σε διάφορα site για αυτά τα καταστήματα.. Αν μου το στείλουν παίζει και να αναθεωρησω.. αλλά το αποκλείω 

Επεξ/σία από baskon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, baskon said:

Εγώ πάλι όλες αυτές τι επαναλαμβανόμενες προσφορές από το media/public τις βλέπω για ψιλομούφα. Έχουμε ένα ή κανένα κομμάτι και κάνουμε διαφήμιση έτσι απλά. 

Προσωπικά πέτυχα σε διαθεσιμότητα το Samsung Fold 2 (μια απτις προηγούμενες 'φανταστικές προσφορές' των ημερών) και περιμένω να δω τι θα γίνει. Μέχρι στιγμής ουτε φωνή ..ούτε ακρόαση. .και δε το βλέπω. Δεν είναι τυχαίος ο αριθμός αρνητικών κριτικών σε διάφορα site για αυτά τα καταστήματα.. Αν μου το στείλουν παίζει και να αναθεωρησω.. αλλά το αποκλείω 

Ο Γερμανός πάντως το έδωσε στα 599

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκθεσιακά κομμάτια είναι που τα ξεφορτώνονται για να βάλουν καινούργια κατά 99% όλες αυτού του είδους προσφορές. Το κάνει χειρότερο σαν προϊόν; Σίγουρα όχι, αλλά θα έπρεπε να αναφέρεται κατά την πώληση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...