Προς το περιεχόμενο

Lost Ark [Free-to-play MMORPG]


thrinodia
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,
7 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Έτοιμο το google form για την λίστα μελών και που παίζουμε.
Απαντήστε το για να μας έχουμε συγκεντρωμένους.
Αν δεν μπορείτε να δείτε στο τέλος τα αποτελέσματα ή σας μπερδεύει όπως το χει το gforms, ορίστε και το excel φύλλο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 770
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

58 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

btw μιας και λέτε για επιδόσεις, το παιχνίδι φοράει unreal engine 3, μη γίνεστε υπερβολικοί :P 

Lost Ark System Requirements

 

 

Και εγώ αυτά είχα δει και πίστευα ότι  θα το πηγαίνει μπάλα ο 5600g

Αλλά στο παρακάτω video βλέπεις 30 FPS σε medium settings

 

Sorry αν είμαι off topic , αλλά επειδή είναι για το game το τοπικ , μπορεί να απασχολεί και άλλους πως παίζει με τον συγκεκριμένο επεξεργαστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Και εγώ αυτά είχα δει και πίστευα ότι  θα το πηγαίνει μπάλα ο 5600g

Αλλά στο παρακάτω video βλέπεις 30 FPS σε medium settings

 

Sorry αν είμαι off topic , αλλά επειδή είναι για το game το τοπικ , μπορεί να απασχολεί και άλλους πως παίζει με τον συγκεκριμένο επεξεργαστή

μόνο την apu παίζει αυτός ε; Μάλιστα..

2 ώρες πριν, Georgram είπε

Από της 5 είμαι στο queue που ξεκίνησε με 17000 και ακόμα μετά από 4μιση ώρες έχω άλλους 6000! Νταξει καταντάει εκνευριστικό! Λογικά πρέπει να παρατήσουμε τις δουλειές μας και να μπαίνουμε από τα ξημερώματα να πιάνουμε θέση! Έλεος δηλαδή! Τζάμπα δώσαμε για το founders! Και καλά head start και μαλακιες! 

περίμενε αύριο να δεις τι θα γίνει. Μην μας παραξενεύσει αν δούμε και βουτιά στα reviews.

Είπαμε να μπούμε στον server: Neria

Τσεκάρετε αυτό για τους σερβερς:
Lost Ark Guild / Community Directory

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχω παιξει το game και προσπαθω να καταλαβω αν το bronze pack θα με βοηθησει early με το free triport trip μιας και το να κανεις teleport συχνα χωρις κοστος σου γλυτωνει χρονο να περπατησεις και να πληρωσεις silver. Μιλαω καθαρα για early.
Ειναι ο κυριοτερος λογος που θα το αγοραζα (plus οτι αλλο δινει ειναι καλοδεχουμενο περα απο το head start που πηγε περιπατο).
Το σκεφτομαι ως one time buy για την αρχη μιας και ειδα οτι στην πορεια μπορεις να βγαλεις τα crystals για Crystalline Aura.

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

περίμενε αύριο να δεις τι θα γίνει. Μην μας παραξενεύσει αν δούμε και βουτιά στα reviews.

Πριν λίγο ανακοίνωσαν ότι οι σερβερ με τα μεγαλύτερα q κλείσανε για τους f2p και δεν θα μπορούν να φτιαξουν εκεί χαρακτήρα όποτε σίγουρα θα μπουνε πολλοί και θα κάνουν αρνητική κριτική ειδικά αυτοί που έχουν φίλους σε κάποιον από αυτούς τους σερβερ! Από την αλλη καλά κάνανε γιατι θα βλέπαμε 10ωρα q για πλάκα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georgram είπε

Πριν λίγο ανακοίνωσαν ότι οι σερβερ με τα μεγαλύτερα q κλείσανε για τους f2p και δεν θα μπορούν να φτιαξουν εκεί χαρακτήρα όποτε σίγουρα θα μπουνε πολλοί και θα κάνουν αρνητική κριτική ειδικά αυτοί που έχουν φίλους σε κάποιον από αυτούς τους σερβερ! Από την αλλη καλά κάνανε γιατι θα βλέπαμε 10ωρα q για πλάκα!!

😮 πηγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, sistah είπε

Σε μερσώ!

Τότε neria it is! Τα λέμε σε αυτόν τον server όσοι/ες μπείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλέ τα φορουμς τους βράζουν τώρα που κλείδωσαν τους σερβερς.

Γιατί τα founder's packs κάνουν bound στον server... Και δεν υπάρχει transfer ( it's new world all over again) και έτσι δε μπορούν να κουνήσουν τους χαρακτήρες τους να πάνε σε άλλον σέρβερ με τους φίλους/guilds τους. Αν φτιάξουν άλλον χαρακτήρα απλώς τον ήπιαν δε θα έχουν τίποτα απο τα πακέτα που αγόρασαν. Επίσης δε γινόνται refund!

Παράδειγμα:

 https://forums.playlostark.com/t/founder-pack-scam

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό να βράζουν αλλά και λογικό να μην αφήσουν πολλούς ευχαριστημένους όταν ήδη μιλάμε για μισό εκατομμύριο κόσμο που πλήρωσε για founders που ούτε οι ίδιοι μάλλον περίμεναν να είναι τόσοι! Θεωρω πως με αυτή την κίνηση προσπαθούν να προστατεύσουν αυτούς που πλήρωσαν επειδή οι περισσότεροι f2p σε 1-2 βδομαδες θα παρατήσουν κιολας! Μην λέμε χαζά αν τους άφηνε ανοιχτούς δεν θα μπορούσε να παιξει κανένας και θα είχαμε εξίσου παράπονα! Γενικά είναι μια lose/lose κατάσταση! Αυτό που θα μπορούσαν να κάνουν είναι να αφήσουν να γίνονται transfer τα founders packs σε άλλον σερβερ έτσι ώστε αυτοί που θέλουνε να παίξουν με φίλους να πήγαιναν από έναν φουλ σερβερ σε έναν αδειο με νέο χαρακτήρα! Αλλά και πάλι δεν είμαι dev όποτε δεν ξέρω κατά ποσό θα ήταν εφικτό αυτό! 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 minutes ago, Georgram said:

Λογικό να βράζουν αλλά και λογικό να μην αφήσουν πολλούς ευχαριστημένους όταν ήδη μιλάμε για μισό εκατομμύριο κόσμο που πλήρωσε για founders που ούτε οι ίδιοι μάλλον περίμεναν να είναι τόσοι!

1.5million founder's packs. (korean source)

 

1 hour ago, xtrmsnpr said:

Καλέ τα φορουμς τους βράζουν τώρα που κλείδωσαν τους σερβερς.

Γιατί τα founder's packs κάνουν bound στον server... Και δεν υπάρχει transfer ( it's new world all over again) και έτσι δε μπορούν να κουνήσουν τους χαρακτήρες τους να πάνε σε άλλον σέρβερ με τους φίλους/guilds τους. Αν φτιάξουν άλλον χαρακτήρα απλώς τον ήπιαν δε θα έχουν τίποτα απο τα πακέτα που αγόρασαν. Επίσης δε γινόνται refund!

Παράδειγμα:

 https://forums.playlostark.com/t/founder-pack-scam

Θα δωσουν δευτερο pack.
https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/team-update-founders-packs-and-servers

Επεξ/σία από sistah
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, sistah είπε

Καθρεπτακια για ιθαγενης, ολοι οσους ξερω εχουν ηδη εξαργυρωσει σκιν κλπ. Μεταφορα σε αλλο σερβερ θελουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...