Προς το περιεχόμενο

Lost Ark [Free-to-play MMORPG]


thrinodia
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,
7 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Έτοιμο το google form για την λίστα μελών και που παίζουμε.
Απαντήστε το για να μας έχουμε συγκεντρωμένους.
Αν δεν μπορείτε να δείτε στο τέλος τα αποτελέσματα ή σας μπερδεύει όπως το χει το gforms, ορίστε και το excel φύλλο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Tecton είπε

Λογικά κόσμο θα έχει σε όλους τους servers, είναι free οπότε θα το δοκιμάσει κόσμος.

Έχετε πάρει κάποιο από τα founder's pack;

Εγω πηρα το gold απλα γιατι ειχα χρηματα στο steam wallet απο το refund του mass effect andromeda (ναι απο τοτε εχω να αγορασω παιχνιδι μεσα απο το steam....)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 770
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, panoc είπε

Εγω πηρα το gold απλα γιατι ειχα χρηματα στο steam wallet απο το refund του mass effect andromeda (ναι απο τοτε εχω να αγορασω παιχνιδι μεσα απο το steam....)

 

Να είμαι ειλικρινείς, το γεγονός ότι είναι  free λίγο με φοβίζει, ίσως πάρω το μικρότερο πακέτο που έχει μιας και είδα ότι τα pet είναι χρήσιμα στο loot. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tecton είπε

Λογικά κόσμο θα έχει σε όλους τους servers, είναι free οπότε θα το δοκιμάσει κόσμος.

Έχετε πάρει κάποιο από τα founder's pack;

Πήρα το bronze καθαρά και μονο για να παίξω 3 μέρες νωρίτερα στις 8 του μήνα δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σας φοβίζει το monetization, στη δύση το κάνει publish η amazon δεν έχει pay2win mechanincs αλλά έχει πολλά skins και νομίζω timeskips σε δεύτερους χαρακτήρες αλλά εάν όντως θέλετε να ''καείτε'' με το game πρέπει κάθε δεύτερο μήνα τουλάχιστον να αγοράζεται ένα founders pack, είναι το subscription του game γιατί περιέχει ’’30 days of Crystalline Aura’’. Στο shop του game λέει ποιο αναλυτικά ποια είναι τα benefits https://www.playlostark.com/en-us/shop .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς λέμε να μπούμε Trixion. Θα το δούμε τηην τρίτη βέβαια αυτό.

Έχω δώσει και τον σέρβερ που έχουμε μαζευτει κάμποσα φιλαράκια και θα κάνουμε και guild κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Εμείς λέμε να μπούμε Trixion. Θα το δούμε τηην τρίτη βέβαια αυτό.

Έχω δώσει και τον σέρβερ που έχουμε μαζευτει κάμποσα φιλαράκια και θα κάνουμε και guild κτλ. 

To οτι στο trixion εχουν σαν γλωσσα τα Γαλλικα και δεδομενου οτι οι Γαλλοι δε τα πανε καλα εαν χρειαστει για καποιο λογο να συννενοηθεις μαζι τους δεν ειναι αρνητικο ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SPANK είπε

Μίλησα με κάτι φίλους το έχαξα και λίγο και μαλλον Zinnervale θα παμε και εμεις

To πιο λογικο ειναι αφου εκει μιλανε Αγγλικα.

Στις 31/1/2022 στις 1:36 ΜΜ, Daemonos είπε

Έχω μαζέψει παρέα και θα κάνουμε κάποια ομάδα λογικά. Προς το παρόν όμως έχουμε ενα κανάλι στο σέρβερ μας στο Discord, ο οποίος δεν είναι μόνο για Lost Ark, αλλα έχουμε κάνει ξεχωριστό κανάλι.

Ο Server μας: https://discord.gg/sm3magTU

Για ότι κανάλι θέλετε μου λέτε και το φτιάχνω. Επίσης θα κάνω ενα κανάλι Insomnia μιας και το αναφέραμε και εδω.

Παίζουμε και άλλα games DnD και PC Games. 

Eχουμε μαζευτει αρκετα ατομα στο παραπανω discord εαν θελετε καντε join να γνωριστουμε και να υπαρχει και πηγαινοερχομαστε αφου ολοι εχουμε το σερβερ μας 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, lonliness47 είπε

πιο πακετο να αγορασω  για το παιχνιδι?

Το  gold h to platinum>? η το silver  pack?

image.png.d2f71164d389fc2dc4659b4b04774c01.png

Κατα την γνώμη μου πέρα απο το Bronze (μόνο και μόνο για το head start) δεν αξίζει κάτι άλλο. ότι σου δίνουν τα παίρνεις και in game αργά ή γρήγορα, τώρα αν θέλεις να αγοράσεις κάτι οπωσδήποτε απο ενα βίντεο που είχα δεί έλεγαν οτι το Silver δέν αξίζει.

Επεξ/σία από Daemonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, lonliness47 είπε

πιο πακετο να αγορασω  για το παιχνιδι?

Το  gold h to platinum>? η το silver  pack?

image.png.d2f71164d389fc2dc4659b4b04774c01.png

Κανένα δεν αξίζει κατα την γνώμη μου εκτος και αν θές να παίξεις 3 μέρες νωρίτερα οποτε αγοράζεις το φθηνότερο δηλαδή το bronze , μονο για αυτον τον λογο και κανέναν αλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Απο οτι καταλαβαινω το ελληνικο community θα βρισκεται Zinnervale ή παιζει και Trixion; Τον Trixion τον ειχε αναφερει ενας youtuber ως Ελληνογαλλικο server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Καλησπερα παιδια. Απο οτι καταλαβαινω το ελληνικο community θα βρισκεται Zinnervale ή παιζει και Trixion; Τον Trixion τον ειχε αναφερει ενας youtuber ως Ελληνογαλλικο server.

Παντού θα υπάρχουν ελληνικά guilds / communities τώρα που θα ειναι ο μεγαλύτερος όγκος δεν γνωρίζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...