Προς το περιεχόμενο

Microsoft 365 Personal 30 ευρώ Κωτσόβολος


UltimaGriever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Στην προηγούμενη -ιδια- προσφορά με δέκα ευρώ μπορούσες να μετατρέψεις όλο τον personal χρόνο που είχες σε family. Το ίδιο θα γίνεται και τώρα. 10 όχι 120.

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση 🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τη βοήθεια όλους! στάκαρα 3 κάρτες Personal (3x29,9€) και με 10€ επιπλέον (επιλογή monthly payment) μου εμφανίζει  
Microsoft 365 Family
Next charge on 1/24/2025, 10,00 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, korleonee said:

Ευχαριστώ για τη βοήθεια όλους! στάκαρα 3 κάρτες Personal (3x29,9€) και με 10€ επιπλέον (επιλογή monthly payment) μου εμφανίζει  
Microsoft 365 Family
Next charge on 1/24/2025, 10,00 €

πατα ότι θες να κανεις cancel το subscription και θα σου δώσει 2 μήνες ακόμα δώρο εκεί που σε ρωτάει αν είσαι σίγουρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Dark_son20 είπε

πατα ότι θες να κανεις cancel το subscription και θα σου δώσει 2 μήνες ακόμα δώρο εκεί που σε ρωτάει αν είσαι σίγουρος

Μου θύμισε αυτούς που πούλαγαν CD . Έβλεπες ένα CD που σου άρεσε, ρώταγες πόσο έχει, σου έλεγε 10€ . Κάνεις πως φεύγεις και σου λέει 'έλα πάρτο 5€ '

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SilentVoice είπε

Μου θύμισε αυτούς που πούλαγαν CD . Έβλεπες ένα CD που σου άρεσε, ρώταγες πόσο έχει, σου έλεγε 10€ . Κάνεις πως φεύγεις και σου λέει 'έλα πάρτο 5€ '

Ξέρει πολύ καλά τι κάνει η Microsoft. Ακόμη και "μέσα" να μπαίνει, που δεν το νομίζω, προσπαθεί να εξαφανίσει τον ανταγωνισμό και να σε "δέσει" ως πελάτη.  Φυσικά έχει και εξαιρετικό προϊόν (Καμία άλλη εταιρεία δεν μπορεί να προσφέρει κάτι αντίστοιχο του Office σε δυνατότητες). 

Μακροπρόθεσμα μόνο κέρδος  θα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, djuan1988 said:

Ξέρει πολύ καλά τι κάνει η Microsoft. Ακόμη και "μέσα" να μπαίνει, που δεν το νομίζω, προσπαθεί να εξαφανίσει τον ανταγωνισμό και να σε "δέσει" ως πελάτη.  Φυσικά έχει και εξαιρετικό προϊόν (Καμία άλλη εταιρεία δεν μπορεί να προσφέρει κάτι αντίστοιχο του Office σε δυνατότητες). 

Μακροπρόθεσμα μόνο κέρδος  θα έχει.

κέρδος έχει, αυτοί που κάνουμε το stacking, είμαστε αυτοί που θα είχαμε το office πειρατικό (ή με κλειδί από περίεργες πηγες) , οποτε από το τίποτα τώρα βγάζει

 

Επεξ/σία από Dark_son20
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/11/2021 στις 12:52 ΜΜ, Dark_son20 είπε

αρχεία δεν χάνονται όσο είσαι από το ένα στο άλλο, αλλά πρέπει να ξανακαλέσεις τα members

Δηλαδή ούτε τα αρχεία των members θα χαθούν σε αυτή τη διαδικασία;

Επεξ/σία από elpenor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, elpenor said:

Δηλαδή ούτε τα αρχεία των members θα χαθούν σε αυτή τη διαδικασία;

https://docs.microsoft.com/en-us/microsoft-365/commerce/subscriptions/what-if-my-subscription-expires?view=o365-worldwide

 

ακόμα και να λήξει έχει κάποια περίοδο που έχεις πρόσβαση στα αρχεία κανονικά, μετά από 3-4 μήνες σβήνονται

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, manwlis77 είπε

Δε βρήκα χρόνο να πάω να πάρω !! 

H Media Markt το έχει ακόμα σε αυτή την τιμή.

 

Ερώτηση προς αυτούς που το εγκατέστησαν/χρησιμοποιούν: αν το έχετε εγκαταστήσει στο υπολογιστή σας (και δεν χρησιμοποιείται μόνο την Online έκδοση του Office 365) ποιο Office σας έχει εγκατασταθεί? Αναφέρει Microsoft 365 όταν ανοίγετε π.χ. το Word? Γιατί εμένα αναφέρει Microsoft Office 2019 Professional Plus (το είχα πριν εγκατεστήμενο αλλά το απεγκατέστησα πλήρως πριν εγκαταστήστω την έκδοση που κατέβασα μέσω του License που αγόρασα)...και εκτός αυτού εξακολουθεί να βγάζει το κάτωθι

image.png.c81161d653455d1ab499e9dcdaa5db3c.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, tas21 said:

H Media Markt το έχει ακόμα σε αυτή την τιμή.

 

Ερώτηση προς αυτούς που το εγκατέστησαν/χρησιμοποιούν: αν το έχετε εγκαταστήσει στο υπολογιστή σας (και δεν χρησιμοποιείται μόνο την Online έκδοση του Office 365) ποιο Office σας έχει εγκατασταθεί? Αναφέρει Microsoft 365 όταν ανοίγετε π.χ. το Word? Γιατί εμένα αναφέρει Microsoft Office 2019 Professional Plus (το είχα πριν εγκατεστήμενο αλλά το απεγκατέστησα πλήρως πριν εγκαταστήστω την έκδοση που κατέβασα μέσω του License που αγόρασα)...και εκτός αυτού εξακολουθεί να βγάζει το κάτωθι

image.png.c81161d653455d1ab499e9dcdaa5db3c.png

 

image.png.9e7430ca706c435e68716c7ee6636984.png

κάτι δεν εχεις κανει καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panosopc είπε

Εγώ που έχω family για έναν χρόνο τι με συμφέρει να κάνω 

Από ότι κατάλαβα από τους υπόλοιπους, περιμένεις να λήξει.

Στοκαρεις 3 πακέτα-χρόνια σε αυτήν την τιμή τα personal και τα κρατάς στο συρτάρι σου. Αν ισχύει μέχρι τότε το κόλπο με +10€ να γίνει family, το ξανακάνεις family.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panosopc είπε

Εγώ που έχω family για έναν χρόνο τι με συμφέρει να κάνω 

Τίποτα για τώρα. Βγαίνει συνέχεια σε προσφορά κατά τη διάρκεια του χρόνου. Βλέπεις ξανά 2-3 μήνες πριν τη λήξη. Ίσως έχει το family τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...