Προς το περιεχόμενο

OnePlus Nord N100 Dual 4G 64GB Midnight Frost Smartphone - Germanos 99€ [TΕΛΟΣ]


ds12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το καλύτερο vfm για 100€. Μην το συγκρίνετε με κινητά των 200-300-600€ για 100 και μόνο που έχει στερεο ηχεία και φορτιστή μέσα λες ευχαριστω. Ο επεξεργαστής είναι λίγο αδύναμος αλλά για έναν που θέλει light browsing κλήσεις viber και τίποτα άλλο είναι οκ. Ξέρετε πόσος κόσμος θέλει ένα απλό κινητό ίσα να κάνει μια βίντεο κλήση; Και 4g που έχει με όλες τις μπάντες λέμε και ευχαριστω.. αν ήθελαν έκαναν τρομερά πετσοκόμματα στην συσκευή. Εδώ έχει 90hz και ας είναι 720p καθίστε εσείς με το μικροσκόπιο πάνω από την οθόνη να βρείτε ψεγάδια. 100€ είχε το παμλικ ένα νοκια 800 tough με κουμπια 😂 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, taslikos είπε

Είναι το καλύτερο vfm για 100€. Μην το συγκρίνετε με κινητά των 200-300-600€ για 100 και μόνο που έχει στερεο ηχεία και φορτιστή μέσα λες ευχαριστω. Ο επεξεργαστής είναι λίγο αδύναμος αλλά για έναν που θέλει light browsing κλήσεις viber και τίποτα άλλο είναι οκ. Ξέρετε πόσος κόσμος θέλει ένα απλό κινητό ίσα να κάνει μια βίντεο κλήση; Και 4g που έχει με όλες τις μπάντες λέμε και ευχαριστω.. αν ήθελαν έκαναν τρομερά πετσοκόμματα στην συσκευή. Εδώ έχει 90hz και ας είναι 720p καθίστε εσείς με το μικροσκόπιο πάνω από την οθόνη να βρείτε ψεγάδια. 100€ είχε το παμλικ ένα νοκια 800 tough με κουμπια 😂 

Ισχύει ότι δεν βρίσκεις κάτι καλύτερο στα 100 ευρώ, σκέφτομαι να τσιμπήσω και εγω ένα ένα για τον πατέρα μου. Αν το δεις σαν συσκευή του  100 ευρω  είναι τέλειο, απλα μη το πάρει κανείς και νομίζει ότι παιρνει ένα σύνολο επιδόσεων πραγματικής αξίας   200 ευρω γιατί δεν ισχύει, δεν συγκρίνετε με σημερινές συσκευές των  200 ευρω οποτε ειναι λάθος να το αντιμετωπίσει κανείς ως τέτοια συσκευή.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Cartman είπε

Αυτό ή το TCL 20SE στα 109€ ;

Εχοντας πιασει και τα δυο...καλυτερη καμερα το oneplus...γιατι απλα στο tcl δυστυχως δεν τηρησαν ουτε τα προσχηματα. Τωρα ασχετως των hz της οθονη το tcl εχει ενα εκπληκτικο ips panel. Με αριστ φωτεινοτητα χρωματα και αντιθεση.Αν το πιασεις στα χερια σου σε μαγαζι και συγκρινεις με διπλανα θα καταλαβεις. Δε νομιζω ουτε καν να το πλησιαζει αλλο στα 100 ευρω. Σε ποιοτητα κατασκευης και αισθηση ασυγκριτα μακραν καλυτερο το tcl. Απροβληματιστος αισθητηρας αποτυπωματων στο tcl προβληματικος στο oneplus (αυτο δεν ειναι βασει δικης μου εμπειριας αλλα βασει τι διαβαζω εδω καο εκει)

Υγ..ολως τυχαιως εδω και 2 ωρες ειμαι ακριβως στο ιδιο διλλημα...αυτη η καμερα στο tcl χαλι μαυρο. Χειριστη...

Επεξ/σία από SpirtouLisS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mples είπε

Αφού έχει εξαντληθεί ρε παιδιά για τι δίλημμα μιλάτε;

Τωρα εξαντληθηκε στον γερμανο. Δυστυχως η ευτυχως μας εμειναν μονο τα διλληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ακόμα στο Cosmote

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20400151&_requestid=829466

 

@SpirtouLisS Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, κατέληξα και πήρα το TCL για τον πατέρα μου (η καλύτερη & μεγαλύτερη οθόνη ήταν βασικό κριτήριο + η ποιότητα κατασκευής).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλώντας για φθηνά smartphone ο γερμανός έχει και ένα ZTE Blade V2020 Smart στα 79 με πάνω κάτω ίδια χαρακτηριστικά. Δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες ονλάιν για αυτό το κινητό, είναι λες και το πουλάει αποκλειστικά ο γερμανός.

Πάντως σε ένα βίντεο που βρήκα στο youtube το κουτί έχει ένα μεγάλο αυτοκόλλητο NFC επάνω. Αν έχει όντως NFC στα 79 ευρώ με οθόνη 6.82 ιντσες 4 γιγα ραμ, 5000 μπαταρία νομίζω είναι επίσης καλή περίπτωση. Το σκέφτομαι απλά να υπάρχει σαν λύση ανάγκης ή να το κάνω Gps για το αυτοκίνητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Μιλώντας για φθηνά smartphone ο γερμανός έχει και ένα ZTE Blade V2020 Smart στα 79 με πάνω κάτω ίδια χαρακτηριστικά. Δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες ονλάιν για αυτό το κινητό, είναι λες και το πουλάει αποκλειστικά ο γερμανός.

Πάντως σε ένα βίντεο που βρήκα στο youtube το κουτί έχει ένα μεγάλο αυτοκόλλητο NFC επάνω. Αν έχει όντως NFC στα 79 ευρώ με οθόνη 6.82 ιντσες 4 γιγα ραμ, 5000 μπαταρία νομίζω είναι επίσης καλή περίπτωση. Το σκέφτομαι απλά να υπάρχει σαν λύση ανάγκης ή να το κάνω Gps για το αυτοκίνητο.

Γιά το αυτοκίνητο ενδιαφέρομαι και εγώ. Βλέπω το TCL κάπως πιό γρήγορο και έχει και android 11 οπότε βολεύει καλύτερα με android auto κτλπ.

Προφανώς μπορεί να υπάρξει αναβάθμιση του ZTE και να αξίζουν αυτά τα 30 ευρώ παραπάνω αλλά μπορεί και να μην ασχοληθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zte-blade-v20-smart-4gb-64gb

1 ώρα πριν, MikeJ είπε

Μιλώντας για φθηνά smartphone ο γερμανός έχει και ένα ZTE Blade V2020 Smart στα 79 με πάνω κάτω ίδια χαρακτηριστικά. Δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες ονλάιν για αυτό το κινητό, είναι λες και το πουλάει αποκλειστικά ο γερμανός.

Πάντως σε ένα βίντεο που βρήκα στο youtube το κουτί έχει ένα μεγάλο αυτοκόλλητο NFC επάνω. Αν έχει όντως NFC στα 79 ευρώ με οθόνη 6.82 ιντσες 4 γιγα ραμ, 5000 μπαταρία νομίζω είναι επίσης καλή περίπτωση. Το σκέφτομαι απλά να υπάρχει σαν λύση ανάγκης ή να το κάνω Gps για το αυτοκίνητο.

Δεν εχει nfc

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, IordanisRamf είπε

Mia xara einai gia 100$ alla prin pou ekane 200 den aksize 

 

 

1 ώρα πριν, IordanisRamf είπε

Nai auto akribos h black friday einai scam eidika sta megala katastimata pou ta poulan etsi kai alios poio akriba

Γράφε ελληνικά, όχι greeklish. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...