Προς το περιεχόμενο

Dell Vostro 3500 στα 449€ @ cosmote.gr


ptsoros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Nikos Paradeisanos είπε

Mε 4GB RAM και I3 δεν κανεις οριακα ουτε δουλειες γραφείου. Δεν αξίζει τα χρήματα του ουτε κατα διάνοια. Μακρυά.

Βάζεις ακόμα 4gb με 18 ευρώ και είσαι άρχοντας…

Τελική τιμή με την προσφορά της Eurobank στα 381 ευρώ.

Ακόμα 18 ευρώ για τα 4gb και είναι στα 399 ευρώ!!!!!

Δεν έχει κανέναν αντίπαλο αυτή την χρονική περίοδο για καθημερινή χρήση…

Ακόμα και ο πιο άσχετος το καταλαβαίνει…

1 ώρα πριν, daPro είπε

Η οθόνη του τι λέει?

Οθόνη WVA 15,6 ιντσών, FHD, 1.920 x 1.080, 60 Hz, αντιθαμβωτική λειτουργία, χωρίς δυνατότητα αφής, NTSC 45%, 220 nit

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Nikos Paradeisanos είπε

Καταρχάς δεν ξαναειπα κάτι. Και εκτος απο αυτου δεν χρειάζεται να πείσω καποιον ασχετο που  λεει οτι με 4gb ram εχει 40 tabs ανοιχτά. Aποφοιτός πληροφορικής ειμαι και δουλέυω πανω σε αυτο. Το λαπτοπ καταλαβαινεις οτι δεν αξίζει με τη πρώτη ματιά.

ειλικρινα ευχομαι να πειθεις ολους τους πελατες σου να παρουν μηχανακια του τριχιλιαρου και να μην τους πουλας τετοια φτηνιαρικα, για μας τον λαουτζικο καλα ειναι και αυτα 😜

Υ.Γ. εχω την εντυπωση (λογω φωτο του προφιλ σου) οτι αρχισα να ασχολουμαι με ΗΥ πριν γεννηθεις αλλα δυστυχως για μενα ακομα και τωρα δεν μπορω να καταλαβω αν αξιζει κατι μονο με την πρωτη ματια..

Επεξ/σία από p14767
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο συγκεκριμένο έχω τοποθετήσει 16άρα και πήγε στα 20GB RAM συνολικά χωρίς πρόβλημα.

Πολύ μικρά bezel και μοιαζει με 14ρι σε μεγεθος, επεξεργαστής τόσο σουπερ που ξανακοιτάς μήπως είδες λάθος.

ενδεικτικές φωτό, παίρνει και κλασσικό 2,5αρη δισκο

 

 

MVIMG_20210929_153517.jpg

MVIMG_20210929_132234.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dith είπε

Στο συγκεκριμένο έχω τοποθετήσει 16άρα και πήγε στα 20GB RAM συνολικά χωρίς πρόβλημα.

Πολύ μικρά bezel και μοιαζει με 14ρι σε μεγεθος, επεξεργαστής τόσο σουπερ που ξανακοιτάς μήπως είδες λάθος.

ενδεικτικές φωτό, παίρνει και κλασσικό 2,5αρη δισκο

 

 

MVIMG_20210929_153517.jpg

MVIMG_20210929_132234.jpg

Μιας και το έχεις, να σε ρωτήσω μερικα πράγματα:

1) Το πίσω καπάκι ανοίγει εύκολα;

2) Έχει ελεύθερη θέση για δισκο sata; Είναι έτοιμη για χρήση ή θέλει ανταπτορα;

3) Τι λέει η οθόνη του, που κατά την γνώμη μου είναι το βασικό αδύναμο σημείο του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, dith είπε

Στο συγκεκριμένο έχω τοποθετήσει 16άρα και πήγε στα 20GB RAM συνολικά χωρίς πρόβλημα.

Πολύ μικρά bezel και μοιαζει με 14ρι σε μεγεθος, επεξεργαστής τόσο σουπερ που ξανακοιτάς μήπως είδες λάθος.

ενδεικτικές φωτό, παίρνει και κλασσικό 2,5αρη δισκο

 

 

MVIMG_20210929_153517.jpg

MVIMG_20210929_132234.jpg

Ειμαι στο τσακ να το παραγγείλω..

Για καθημερινή χρήση είναι οκ?Βρήκες κάτι αρνητικό?Η οθόνη καλή? Αν το πάρω..θα είναι με Euro bank, άρα πάει στα 381...

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nk9 είπε

Μιας και το έχεις, να σε ρωτήσω μερικα πράγματα:

1) Το πίσω καπάκι ανοίγει εύκολα;

2) Έχει ελεύθερη θέση για δισκο sata; Είναι έτοιμη για χρήση ή θέλει ανταπτορα;

3) Τι λέει η οθόνη του, που κατά την γνώμη μου είναι το βασικό αδύναμο σημείο του;

1. το καπάκι ανοιγει περιμετρικά για πλάκα, δεν εχει καποιου ειδους ασφαλεια, και ρωτώντας την Dell ισχύει η εγγύηση κανονικά
2. Θα δεις κι εσύ οτι εχει ετοιμο SATA ανταπτορα να κρεμεται εκει στην θέση πανω δεξια κολλημένο με χαρτοταινία
3. Εταιρικό ειναι και το έδωσα με το που το σέταρα, αλλά το δικό μου αντίγραφο είχε ωραία ματ οθονη με πολύ καλές γωνίες θέασης, κι αν κάποιος μου έλεγε οτι ειναι TN δυσκολα θα τον πίστευα. Απο φωτισμό που ρώτησα, ειναι οκ για εργασία υπο σκια, αλλά γενικά υποφέρουν όλα στον ήλιο και δε θα επρεπε να αποτελεί σοβαρό κριτήριο

Μόλις τώρα, daPro είπε

Ειμαι στο τσακ να το παραγγείλω..

Για καθημερινή χρήση είναι οκ?Βρήκες κάτι αρνητικό? Αν το πάρω..θα είναι με Euro bank, άρα πάει στα 381...

Δεν υπάρχει λόγος να μη το πάρεις. Ο χειριστής του το έστησε για προγραμματισμό και ενώ στην αρχη είχε ανησυχίες και ζητούσε i7, στο τέλος ειναι κάτι παραπάνω απο ικανοποιημένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nikos Paradeisanos είπε

Καταρχάς δεν ξαναειπα κάτι. Και εκτος απο αυτου δεν χρειάζεται να πείσω καποιον ασχετο που  λεει οτι με 4gb ram εχει 40 tabs ανοιχτά. Aποφοιτός πληροφορικής ειμαι και δουλέυω πανω σε αυτο. Το λαπτοπ καταλαβαινεις οτι δεν αξίζει με τη πρώτη ματιά.

Φιλικα στο λεω, μην επιμενεις...εκτιθεσαι. Οι μισοι εδω μεσα ξερουμε πιο πολλα απο οσα σου δειξανε στην σχολη. 

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dith είπε

1. το καπάκι ανοιγει περιμετρικά για πλάκα, δεν εχει καποιου ειδους ασφαλεια, και ρωτώντας την Dell ισχύει η εγγύηση κανονικά
2. Θα δεις κι εσύ οτι εχει ετοιμο SATA ανταπτορα να κρεμεται εκει στην θέση πανω δεξια κολλημένο με χαρτοταινία
3. Εταιρικό ειναι και το έδωσα με το που το σέταρα, αλλά το δικό μου αντίγραφο είχε ωραία ματ οθονη με πολύ καλές γωνίες θέασης, κι αν κάποιος μου έλεγε οτι ειναι TN δυσκολα θα τον πίστευα. Απο φωτισμό που ρώτησα, ειναι οκ για εργασία υπο σκια, αλλά γενικά υποφέρουν όλα στον ήλιο και δε θα επρεπε να αποτελεί σοβαρό κριτήριο

Δεν υπάρχει λόγος να μη το πάρεις. Ο χειριστής του το έστησε για προγραμματισμό και ενώ στην αρχη είχε ανησυχίες και ζητούσε i7, στο τέλος ειναι κάτι παραπάνω απο ικανοποιημένος

Σε ευχαριστώ.

Στα 449 είναι τίμια επιλογή για Dell. Με μια έξτρα 4αρα ram των 20€ και έναν hdd για αποθήκη είναι κομπλέ για βασική χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουτε στα 400€ με eurobank, οριακα ΑΝ αξιζει. Black friday ειναι θα παιξουν καλυτερα με RYZEN πανω, οχι DELL. Καντε υπομονη

5 λεπτά πριν, nk9 είπε

Στα 449 είναι τίμια επιλογή για Dell.

Προσφερει κατι καλο η DELL; Η μονο προβληματα δημιουργει;

δεν αξιζει τα 449.

Επεξ/σία από Vault13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

αντιθαμβωτική λειτουργία

Θα σκασω στα γελια,,,, ετσι ονομαζουμε τις non IPS?

2 λεπτά πριν, dith είπε

Λαπτοπ με ταχυτερο επεξεργαστή, και περισσότερη μνήμη σίγουρα θα βγάλουν. Αλλά δε θα κοστίζει 450 ή λιγοτερο (με τις εκπτωσεις της κάρτας).

Θα κοστιζει 450 αλλα θα εχει αντερα πανω και IPS.  Οποιος δεν εχει 50€ πανω για λαπτοπ ας μην παρει καθολου υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Θα σκασω στα γελια,,,, ετσι ονομαζουμε τις non IPS?

Θα κοστιζει 450 αλλα θα εχει αντερα πανω και IPS.  Οποιος δεν εχει 50€ πανω για λαπτοπ ας μην παρει καθολου υπολογιστη.

Φίλε με ξενερώνεις..είσαι ο λόγος που δεν πάτησα παραγγελία..θα περιμένω καλύτερη προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Vault13 είπε

....... Οποιος δεν εχει 50€ πανω για λαπτοπ ας μην παρει καθολου υπολογιστη.

σωστα χειμωνας ερχεται αλλωστε μια χαρα ειναι και τα σηματα καπνου απο την ξυλοσομπα ή το τζακι, ειλικρινα απο που πηγαζει τετοια υπεροψια δεν μπορω να καταλαβω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Θα κοστιζει 450 αλλα θα εχει αντερα πανω και IPS.  Οποιος δεν εχει 50€ πανω για λαπτοπ ας μην παρει καθολου υπολογιστη.

Ε όποιος θέλει μηχάνημα να κάνει τη δουλειά του, θα πάρει το τρομερό ρίσκο να μην κερδίσει την απόλυτη προσφορά και θα συνεχίζει τη ζωή του ασχολούμενος με κάτι που αξίζει περισσότερο απο τον χρόνο του

Ειλικρινά πάντως η οθόνη δε ξέρω αν ήταν IPS, αλλά δεν υστερούσε σε τίποτα και η σατινέ επίστρωση ήταν πολύ ωραία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο 50 ευρώ διαφορά στα 900 τελική, άλλο στα 400. Μην κρίνεται βάσει του εαυτού σας και των δικών σας δυνατοτήτων. 
Είπατε τη γνώμη σας μια φορά, είναι αρκετή.

Αντικειμενικά έως αυτή τη δεδομένη χρονική στιγμή, είναι προσφορά συγκριτικά με το τι υπάρχει stock έξω.
Όταν και αν βγούν άλλες περιπτώσεις καλύτερες, απλά ρίχτε το link ως απάντηση σε αυτό το νήμα, αν το ψήσετε. 
 

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...