Προς το περιεχόμενο

Canon Pixma G3411 από Κωτσόβολο + 3.180 πόντους για πιστωτικές κάρτες Bonus της Alpha: €159


kirileman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.kotsovolos.gr/computing/printing-consumables/all-in-one/213556-canon-pixma-g3411

Η χαμηλότερη τιμή αυτή τη στιγμή (159 ευρώ). Οι πόντοι ισχύουν έως 26.11.21.

Έχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο μηχάνημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

5 λεπτά πριν, kirileman είπε

https://www.kotsovolos.gr/computing/printing-consumables/all-in-one/213556-canon-pixma-g3411

Η χαμηλότερη τιμή αυτή τη στιγμή (159 ευρώ). Οι πόντοι ισχύουν έως 26.11.21.

Έχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο μηχάνημα;

Ναι, το εχω εδω και 6μηνες σε γραφειο. Τοσο νομιζω το ειχα παρει σε προσφορα τοτε, με δωρο εξτρα 3ο χρονο εγγυησης.

Ειναι τρομερα οικονομικος. Σχετικα αργος. Εκτυπωνει μονο απο local wifi, δεν εχει την επιλογη εκτυπωσης απο οπουδηποτε (οπως οι HP). Το scanner για 1-2 σελιδες οκ, αλλα για πολλα σκαναρισματα δεν κανει, δεν εχει αυτοματο τροφοδοτη.

Γενικα ειμαι ευχαριστημενος, τρομερη οικονομια στα μελανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη για το off topic αλλά γνωρίζει κάποιος τι αξία περίπου έχουν 7000 πόντοι στη bonus ;

Δεν έχω κάρτα bonus και αναρωτιέμαι εάν αξίζει να τους προσφέρω σε κάποιον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύω σε εταιρία με αναλώσιμα εκτυπωτών, εκτυπωτές και Service. Το συγκεκριμένο, το οποίο είναι πράγματι οικονομικό, όπως όλα τα μηχανήματα με ink tank, δε θα το προτιμούσα. Μου έχουν έρθει πολλά μηχανήματα με πρόβλημα στην κεφαλή, τα οποία δεν επανέρχονται, ενώ η εγγύηση δεν τα αναγνωρίζει για να τα καλύψει. Σε Ink Tank τεχνολογία, μόνο την Epson θα εμπιστευόμουν, τα μηχανήματα αυτά έχουν τα λιγότερα προβλήματα με τις κεφαλές τους

2 minutes ago, Nickfoxjr said:

Συγγνώμη για το off topic αλλά γνωρίζει κάποιος τι αξία περίπου έχουν 7000 πόντοι στη bonus ;

Δεν έχω κάρτα bonus και αναρωτιέμαι εάν αξίζει να τους προσφέρω σε κάποιον. 

Περίπου 13€, ρίξε μια ματιά εδώ

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, thewildones είπε

Δουλεύω σε εταιρία με αναλώσιμα εκτυπωτών, εκτυπωτές και Service. Το συγκεκριμένο, το οποίο είναι πράγματι οικονομικό, όπως όλα τα μηχανήματα με ink tank, δε θα το προτιμούσα. Μου έχουν έρθει πολλά μηχανήματα με πρόβλημα στην κεφαλή, τα οποία δεν επανέρχονται, ενώ η εγγύηση δεν τα αναγνωρίζει για να τα καλύψει. Σε Ink Tank τεχνολογία, μόνο την Epson θα εμπιστευόμουν, τα μηχανήματα αυτά έχουν τα λιγότερα προβλήματα με τις κεφαλές τους

Περίπου 13€, ρίξε μια ματιά εδώ

Σε ευχαριστώ πολύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, thewildones said:

Δουλεύω σε εταιρία με αναλώσιμα εκτυπωτών, εκτυπωτές και Service. Το συγκεκριμένο, το οποίο είναι πράγματι οικονομικό, όπως όλα τα μηχανήματα με ink tank, δε θα το προτιμούσα. Μου έχουν έρθει πολλά μηχανήματα με πρόβλημα στην κεφαλή, τα οποία δεν επανέρχονται, ενώ η εγγύηση δεν τα αναγνωρίζει για να τα καλύψει. Σε Ink Tank τεχνολογία, μόνο την Epson θα εμπιστευόμουν, τα μηχανήματα αυτά έχουν τα λιγότερα προβλήματα με τις κεφαλές τους

Περίπου 13€, ρίξε μια ματιά εδώ

Να υποθέσω ότι ενα από τα προβλήματα είναι ότι τυπωνουν "θολά" και τα χρώματα είναι εκτός θέσης; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως απουσιάζει ένα χρώμα από την εκτύπωση (κατά κύριο λόγο το μαύρο) ή οι εκτυπώσεις εμφανίζονται με κενά, αυτό συνήθως στα χρώματα. Στους Epson, τα συγκεκριμένα προβλήματα λύνονται με καθαρισμούς. Στους HP και τους Canon πολύ πιο δύσκολα επανέρχονται στις καλές εκτυπώσεις. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Να μην το υποθέτεις, συνήθως εννοούν ότι γράφουν και μόνο αυτό.

Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να ρωτήσει τον Κωτσόβολο πριν προχωρήσει σε αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πόντοι όντως είναι μόνο για πιστωτικές.

Έχω σχετική εμπειρία από Κώτσο, Black Friday 2019, αγορά air-condition με κάρτα χρεωστική "Bonus". Μπήκαν οι default πόντοι αντί για το x20 που έλεγε το promo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο 80.000 εκτυπωσεις και μια  αλλαγη του μαυρου τωρα χρειαζονται ολα τα εγχρωμα και το μαυρο ( κοστος ολων 39 ευρω) εχω να πω μονο τα καλυτερα για τον εκτυπωτη ισως παρω και αλλον εναν..........ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ Χ10

απορω πως ακομα αγοραζουν αλλου ειδους εκτυπωτες μιλαμε ειναι απιστευτα οικονομικοι το κακο ειναι πτι ολοι οι γνωστοι σου στελνουν να εκτυπωσεις εσυ γιατι αυτοι δεν εχουν ποτε εγχρωμα...!

(ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΑΥΡΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΜΕΛΑΝΗΣ)

1 ώρα πριν, thewildones είπε

Συνήθως απουσιάζει ένα χρώμα από την εκτύπωση (κατά κύριο λόγο το μαύρο) ή οι εκτυπώσεις εμφανίζονται με κενά, αυτό συνήθως στα χρώματα. Στους Epson, τα συγκεκριμένα προβλήματα λύνονται με καθαρισμούς. Στους HP και τους Canon πολύ πιο δύσκολα επανέρχονται στις καλές εκτυπώσεις. .

Μην λετε οτι ναναι μια χαρα εκτυπωνει τα παντα...... ειδικα οταν το χρησιμοποιείς καθημερινα. Μια φορα σταματησε να βγαζει το κόκκινο  εκανα καθαρισμο κεφαλων μεσα απο το application ολα τελεια.

Επεξ/σία από sils
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...