Προς το περιεχόμενο

Windscribe PRO 3 years [$64.00 USD - 61.59€]


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, definitio είπε

Στη BulletVPN ο 1ος Ελληνικός Διακομιστής (Asimia Damaskou) μού κόβει τη ταχύτητα - κανονικά 120/120 fiber/cable - στο 1/3...οι άλλοι δύο που είναι Θεσσαλονίκη, μάλλον, επιτρέπουν πλήρη αξιοποίηση.

Με netflix βγάζει error ? Το κλασικό μνμ vpn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βέβαια, από τη στιγμή που - μετά την αγορά του BulletVPN - πατήσετε στο κουμπί για την εμφάνιση του κωδικού, δηλώνεται ρητά ότι δεν δίνεται επιστροφή χρημάτων...

Οπότε αν έχει πρόβλημα με Νετφλιξ κ το πήρατε γι αυτό, δεν θα λάβετε επιστροφή χρημάτων.

Επεξ/σία από definitio
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω γιατί έχω ψιλομπερδευτεί.

Πήρα την προσφορά Lifetime για το BulletVPN

Πήγα κατέβασα την εφαρμογή για windows

Πατάω στην επιλογή να φτιάξω λογαριασμό στο BulletVPN μου ανοίγει ιστοσελίδα όπου για να φτιάξω τον λογαριασμό πρέπει εκ νέου να πληρώσω κάποια συνδρομή.

Πρέπει να πληρώσω ένα μήνα άλλα 13€ για να μπορέσω να ανοίξω λογαριασμό ή πρέπει να ακολουθήσω άλλη διαδικασία ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, MINDER είπε

Να ρωτήσω γιατί έχω ψιλομπερδευτεί.

Πήρα την προσφορά Lifetime για το BulletVPN

Πήγα κατέβασα την εφαρμογή για windows

Πατάω στην επιλογή να φτιάξω λογαριασμό στο BulletVPN μου ανοίγει ιστοσελίδα όπου για να φτιάξω τον λογαριασμό πρέπει εκ νέου να πληρώσω κάποια συνδρομή.

Πρέπει να πληρώσω ένα μήνα άλλα 13€ για να μπορέσω να ανοίξω λογαριασμό ή πρέπει να ακολουθήσω άλλη διαδικασία ; 

Όχι από εκεί που αγόρασες το lifetime έχει έναν κωδικό. Πατάς redeem και ακριβώς από κάτω λέει redemption link. Από εκεί δημιουργείς acc με τον κωδικό και στη συνέχεια κάνεις log in στον Η/Υ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστούμε θερμά τα όλα μέλη για την ενημέρωση, τα κουπόνια και το feedback. 👍🏻

Θα τσίμπαγα κι εγώ την lifetime συνδρομή του BulletVPN, αλλά αμφιταλαντεύομαι. Δεν μου άρεσαν καθόλου αυτά που διάβασα για τον client και ειδικά τα προβλήματα που παρακάμπτονται μόνο με απενεργοποίηση του kill switch.
Ένδειξη ανεπάρκειας όσον αφορά στο software κομμάτι μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε κρεμάσει (εύχομαι να μην συμβεί).
Και επειδή κατά το παρελθόν μου έχει τύχει πάροχος που έκανε διάφορα με το λειτουργικό (σε trial mode όλα αυτά), μάλλον θα στραφώ αλλού.
Σε 2-3 χρόνια βέβαια μπορεί να είμαστε πάλι εδώ και να λέμε «αχ, γιατί δεν έδωσα τότε €25!» 😋

Επεξ/σία από 9-11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, 9-11 είπε

Ευχαριστούμε θερμά τα όλα μέλη για την ενημέρωση, τα κουπόνια και το feedback. 👍🏻

Θα τσίμπαγα κι εγώ την lifetime συνδρομή του BulletVPN, αλλά αμφιταλαντεύομαι. Δεν μου άρεσαν καθόλου αυτά που διάβασα για τον client και ειδικά τα προβλήματα που παρακάμπτονται μόνο με απενεργοποίηση του kill switch.
Ένδειξη ανεπάρκειας όσον αφορά στο software κομμάτι μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε κρεμάσει (εύχομαι να μην συμβεί).
Και επειδή κατά το παρελθόν μου έχει τύχει πάροχος που έκανε διάφορα με το λειτουργικό (σε trial mode όλα αυτά), μάλλον θα στραφώ αλλού.
Σε 2-3 χρόνια βέβαια μπορεί να είμαστε πάλι εδώ και να λέμε «αχ, γιατί δεν έδωσα τότε €25!» 😋

Δεν επαληθεύω τα σχόλια στα οποία αναφέρθηκες.

Με ενεργοποιημένο Kill Switch & Bullet Shield, κατά την εναλλαγή διακομιστών έφθασε το μέγιστο στιγμιαία το 3,3% του επεξεργαστή (Ryzen 1600AF) κ δεν ξεπέρασε τα 63mb RAM, με τεράστια συνεδρία ανοιχτή στον Chrome (6gb ram δεσμευμένα).

Απλώς με αλλεπάλληλες εναλλαγές διακομιστών 1 φορά καθυστέρησε να συνδεθεί κ 3 φορές (στις 10-12) ενώ πάτησα σύνδεση με διακομιστή ήταν σαν να μη πάτησα κ αποσυνδέθηκε, περιμένοντας νέο κλικ για τη σύνδεση στον επιλεγμένο.

 

ΥΓ

Επίσης βρήκα πολύ χρήσιμη τη λειτουργία εξαίρεσης συγκεκριμένων εφαρμογών από το VPN (utorrent λόγω ratio)

Επεξ/σία από definitio
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το θεμα ηταν αρχικα για το Windscribe (που για μενα ειναι top) χερομαι που βγηκε ετσι ανεβασα και το FOR LIFΕ..

Για μενα θα παιξω με το WINDSCRIBE (παιζει ακομα απο τα πρωτα 2 links)... και το αλλο ωραιο φαινεται.. σε 3 χρονια.. θα δουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κανείς το BulletVPN σε Linux; Και αν ναι, σε ποιο distro;

H Windscribe την τελευταία φορά που τη δοκίμασα -σε Virtual Machine, όχι κανονικό Linux- λειτουργούσε χωρίς προβλήματα. Μπορεί να μην διέθετε dedicated client όπως άλλοι πάροχοι (λίγοι, δυστυχώς 🙁), αλλά η συμπεριφορά και επιδόσεις ήταν ίδιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...