Προς το περιεχόμενο

Μονο για cosmote - Box -4€ έως 5/12


xoldboyx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
15 ώρες πριν, alexander098 είπε

Ισχυει μονο για οσους εχουν νουμερο cosmote/whatsup

Να εισαι καλα για την πληροφορια.

15 ώρες πριν, xoldboyx είπε

Λογικό...

Λογικο ή... παραλογο, θα επρεπε οπως και να εχει να αναφερεται στο τοπικ.

Το προσθεσα λοιπον στον τιτλο το "μονο για cosmote" για να μην "χαιρονται" αδικα οι μισοι των μελων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, othon.gr είπε

Θα σε στενοχωρήσω αν σου πω πως το BOX είναι προϊόν της Cosmote;

Αυτή είναι η καλύτερη εξυπνάδα που βρήκες να πεις? 😅

Ξαναγράφω γιατί μάλλον δεν τα πιάνεις με την πρώτη. Αυτή είναι μια προσφορά της cosmote (δηλαδή μόνο για κατόχους αριθμού της) και όχι από τις προσφορές που βγάζει η Box (που αφορά όλους). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Αυτή είναι η καλύτερη εξυπνάδα που βρήκες να πεις? 😅

Ξαναγράφω γιατί μάλλον δεν τα πιάνεις με την πρώτη. Αυτή είναι μια προσφορά της cosmote (δηλαδή μόνο για κατόχους αριθμού της) και όχι από τις προσφορές που βγάζει η Box (που αφορά όλους). 

Υπάρχει μια τάση να αρπάζεστε μερικοί εδώ μέσα με το παραμικρό.

Τέλος πάντων, δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε για ασήμαντα πράγματα, εγώ απλώς να ενημερώσω πως το δοκίμασα σε λογαριασμό με αριθμό που ανήκει στο δίκτυο της Vodafone και δούλεψε.

Πιθανόν βέβαια να ευθύνεται το γεγονός πως ο αριθμός μεταφέρθηκε πρόσφατα και ενδεχομένως να μην έχει ενημερωθεί το σύστημά τους, οπότε αν μπορεί κάποιος με αριθμό σε άλλο δίκτυο να το δοκιμάσει και να ενημερώσει τι ισχύει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 ώρες πριν, mp44christos είπε

Πλεον οσοι κανουμε διαιτα ζουμε ενα δραμα.

Καλα να παθετε αφου εχετε κοσμοτε 😛 Εμεις ουτε διαιτα κανουμε ουτε ζουμε ενα δραμα αφου δεν εχουμε την "προσφορα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αναφερω επειδη γραφτηκε πιο πανω οτι ειναι για cosmote/whatsup. Εγω που εχω whatsup δεν δουλεψε ο κωδικος και μου εβγαλε μηνυμα οτι ισχυει μονο για cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, speedy23 είπε

Το αναφερω επειδη γραφτηκε πιο πανω οτι ειναι για cosmote/whatsup. Εγω που εχω whatsup δεν δουλεψε ο κωδικος και μου εβγαλε μηνυμα οτι ισχυει μονο για cosmote.

Επιβεβαιώνω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fabricated είπε

Επιβεβαιώνω και εγω

Πρεπει να εχεις φτιαξει λογαριασμο χρησιμοποιωντας το cosmote ID σου και οχι το mail... Ειχα επικοινωνησει μαζι τους για αυτο το θεμα σε παλαιοτερη αντιστοιχη προσφορα αλλα οι τυποι ειναι γενικα ΟΤΙΝΑΝΑΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, wolfskinn είπε

Πρεπει να εχεις φτιαξει λογαριασμο χρησιμοποιωντας το cosmote ID σου και οχι το mail... Ειχα επικοινωνησει μαζι τους για αυτο το θεμα σε παλαιοτερη αντιστοιχη προσφορα αλλα οι τυποι ειναι γενικα ΟΤΙΝΑΝΑΙ!

Μα μονο με cosmoteid δεν συνδεόμαστε στο box? Η εννοεις ότι στο cosmote id αντί για μειλ να βάλεις το τηλ σαν username ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Μα μονο με cosmoteid δεν συνδεόμαστε στο box? Η εννοεις ότι στο cosmote id αντί για μειλ να βάλεις το τηλ σαν username ?

Εννοώ οτι όταν βλέπεις τα Στοιχεία χρήστη πρέπει το πεδιο που έχει το Κινητό COSMOTE id να είναι συμπληρωμένο με το κινητό σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, speedy23 είπε

Το αναφερω επειδη γραφτηκε πιο πανω οτι ειναι για cosmote/whatsup. Εγω που εχω whatsup δεν δουλεψε ο κωδικος και μου εβγαλε μηνυμα οτι ισχυει μονο για cosmote.

What’s up έχω και ισχύει κανονικά ο κωδικός 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα με κινητό Vodafone και σταθερό ΟΤΕ (άρα στο cosmote id θεωρούμαι Cosmote) λειτουργεί κανονικά. 

Οπότε δοκιμάστε το αν έχετε κάποιο προϊόν ΟΤΕ και cosmote id. 

Screenshot_20211129-195258_Box.jpg

Επεξ/σία από zealavor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...