Προς το περιεχόμενο

Μονο για cosmote - Box -4€ έως 5/12


xoldboyx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 minutes ago, astral7 said:

Ενώ έχω what's up μου έστειλε και μήνυμα στο κινητό με τον κωδικό. Όταν πάω να τον βάλω δεν τον δέχεται. 

Κι εδώ το ίδιο...

Τελικά έκανα το link του αριθμού μου μέσω της εφαρμογής My COSMOTE και δούλεψε.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, inso107pm said:

Ρε παιδιά γιατί σε φοιτητικό whatsup μου βγάζει «ισχύει για πελάτες του δικτύου cosmote”?

Πρέπει να συνδέσεις τον αριθμό σου στο Cosmote ID που χρησιμοποιείς και στο BOX. Επειδή εμένα δεν μου δούλευε από το site (δεν δεχόταν τον κωδικό του SMS για κάποιο λόγο), κατέβασα την εφαρμογή της Cosmote στο κινητό και συνδέθηκα με το ίδιο account και εκεί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, inso107pm είπε

Ρε παιδιά γιατί σε φοιτητικό whatsup μου βγάζει «ισχύει για πελάτες του δικτύου cosmote”?

Πόσα μαθήματα χρωστάς;

Αν είσαι κάτω από δέκα, δεν έχεις πρόβλημα, τον δέχεται κανονικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/11/2021 στις 2:45 ΠΜ, HERTHAN είπε

Παλικαρια μονο μεσα απο το app μπορεις να παραγγειλεις απο το box η γινεται και μεσω του site?

Το ρωταω γιατι οτι κι αν κανω(εγγραφη,συνδεση κλπ) στο site με πεταει παντα στη αρχικη σελιδα.

Αν γνωριζει κανει να βοηθησει γιατι δεν μπορω με τιποτα να προχωρησω σε παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, PrinceA5 είπε

Γνωρίζει κανείς σε εταιρικό της Cosmote ισχύει η προσφορά;

Μια χαρά ισχύει. Τώρα μπουμπουνισα μια πιτσαρα με 2 μπύρες με 2,90€ με εξαργύρωση κωδικού + πόντους! 

Για πάρτι σου ρε topic starter! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, hitman20 είπε

Υπάρχει δυνατότητα για παραλαβη απο κατάστημα στο box, γνωρίζει κανείς?

Ρίξε την παραγγελία για μετά από μισή-1 ώρα και επικοινώνησε με το μαγαζί πως θα περάσεις από εκεί. Βάλτο και στα σχόλια. Κάποιοι το δέχονται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έκλεισε το άλλο θέμα με τα 10€, το γράφω εδώ. Βάζω της γυναίκας το κινητό, της κόρης, τίποτα. Σε όλα βγάζει ό,τι το κουπόνι έληξε. Μίλησα και μαζί τους και είπε "θα το κοιτάξει το τεχνικό τμήμα". Γελάει η μάνα του Πελέ... Το έχει δοκιμάσει κανείς τώρα; Έπεσε κόφτης λογικά... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα εγγραφη λογαριασμου πριν 4 μερες απο το pc με μια παραγγελια και απο το κινητο(μεσα απο το app) αλλη μια παραγγελια με τα ιδια στοιχεια με τα 10 ευρω και σημερα μου βγαζει το παρακατω μηνυμα.

11111111111111.PNG.c1f2cb546bf2da155e07a27c4127872c.PNG

Mαλλον με μπλοκαραν γιατι ηταν τα ιδια στοιχεια λογικα και στον λογαριασμο απο το pc αλλα και απο το κινητο.

Γνωριζει κανεις αν διορθωνεται αυτο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...