Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Glacier Gray - 20 EUR Public [ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


-XOF-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από παμπλικ δεν ψωνίζω συχνά γιατί δεν έχει καλές τιμές όπως πχ Σκρουτζ αλλά όταν ψωνίζω είναι ένα ταξίδι από μόνο του! Είναι τρομερό μαγαζί. Σου φτιάχνει την διάθεση! Να εγώ πάλι σήμερα τρώω αλλο ένα άκυρο και συμπληρώνω την 4η(ναι καλά διάβασες) ακυρωμένη παραγγελία τον τελευταίο μήνα!! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΜΟΥ!!

 

παμπλικ σε ευχαριστω που κρατάς την ψυχική μας κατάσταση σε καλή φόρμα, και συγνώμη εκ των προτέρων για ότι ακούσεις αύριο στο τηλέφωνο. Ψωμι και αλάτι. Έχουμε κάνει και 1 ολοκληρωμένη παραγγελία τα τελευταία 10 χρόνια μαζί για 20 ακυρωμένες θα τα χαλάσουμε;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

27 λεπτά πριν, miltostammy είπε

Στα 51 τα έχει το eshop. Λίγο καλύτερα από skroutz. 

Πάντως έχουμε φοβερη πλάκα. Μοιάζουμε σαν κοπάδι από ψάρια που απλά πάμε όπου υπάρχει προσφορά. Με τα 3/4 του συνόλου να μην τα έχει καν άμεση ανάγκη. 

Πάντως έχει γέλιο όλο αυτό. Μπορεί Black Friday να μην ήταν επί της ουσίας αλλά το νήμα των προσφορών είχε πολύ γέλιο.. Στο εξωτερικό βλέπεις εικόνες να παίζουν ξύλο για κάτι τηλεοράσεις που θες 6 άτομα να τις κουβακξσουν και είναι σχεδόν δωρεάν και εμείς τρέχαμε φέτος για πολύμπριζο των 4,5 ευρώ... Μιλάμε μόνο να το κάνει κάποιος εικόνα θα γελάει μηνες

Εντάξει μιλάμε για μια 'εκπτωση' της ταξης του 80% απο την αρχική και για 20 ευρω ας πουμε οτι κανεις απ οσους παρακολουθουν το νημα δε θα τα κλαψει και να μην τα χρειάζεται. Αν μιλουσαμε για τιμες στο ευρος του 1000αρικου δε νομιζω να υπήρχε το ιδιο πνευμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν δεν υπάρχει απόθεμα , να μην μπορούμε να κάνουμε τη παραγγελία, να μην μας αφήνει…για να μην φτάνουμε σε αυτή τη κατάσταση…

Επεξ/σία από hiphone2020
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τεραστια 50μ φορτηγά που έδειχνε η διαφημιση για τα public τελικά είχαν μέσα 2 ακουστικάκια xiaomi? Σαν την κιβωτο του Νοε ενα πράγμα 2 από κάθε είδος....πώλησης :D

Ας κοιμηθουμε ησυχα θα έλεγα και αυριο μερα ειναι να γκρινιαξουμε μην τα κανουμε ολα σημερα!!! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κολλημένο "Σε εκτεταμένη αναζήτηση" για κάποιο λόγο μου θυμίζει τον τίτλο της ταινίας "Πες στη μορφίνη ακόμα την ψάχνω"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς ήταν η τιμή για 5 τεμάχια πχ. 

Το θέμα όμως όπως λέγεται είναι η κοροϊδία. Δεν είναι συνδεδεμένο το σύστημα τους με το απόθεμα της αποθήκης; Αποκλείεται! 

Αρα τι συμβαίνει; Παραπλανουν τον κόσμο. Γενικά ούτε εγώ έχω πολύ σχέση με public, ακόμα και στο κατάστημα χωρίς να έχει ιδιαίτερο κόσμο πρέπει να περιμένεις 1 ώρα για να πάρεις κάτι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xenos3 είπε

Προφανώς ήταν η τιμή για 5 τεμάχια πχ. 

Το θέμα όμως όπως λέγεται είναι η κοροϊδία. Δεν είναι συνδεδεμένο το σύστημα τους με το απόθεμα της αποθήκης; Αποκλείεται! 

Αρα τι συμβαίνει; Παραπλανουν τον κόσμο. Γενικά ούτε εγώ έχω πολύ σχέση με public, ακόμα και στο κατάστημα χωρίς να έχει ιδιαίτερο κόσμο πρέπει να περιμένεις 1 ώρα για να πάρεις κάτι. 

Εγω έχω ακόμα σε  Κατασταση προς διεκπεραίωση και διαδικασία συλλογής τα sony xm3 τόσες μέρες. Περίεργο.Ελπίζω να τα παραλάβω πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Πετρος1990a είπε

Όποιος παραλάβει και δεν τα χρειάζεται εννοείται ενδιαφέρομαι.

Μην φας, έχουμε γλαρόσουπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τα συγκεκριμένα είναι καινούργια, όποτε στην κλασική αναζήτησή προμηθευτή δεν θα τα βρουν πάλι? Διότι εκτεταμένη αναζήτησή σε iPad του 2019 στα 199€ και iPhone  Xr στα 319€ που είχε βγάλει πριν μερικές βδομάδες και είχαμε φάει άκυρο άντε να το καταλάβω αλλά και σ αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, volleyball είπε

Η τιμή στη σελίδα του προϊόντος, που είναι προσωρινά εξαντλημένο, άλλαξε σε 79,91€.

για να μας κάνει 19.9€ έκπτωση και να τα πάρουμε στη τιμή που τα δίνουν όλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...