Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Glacier Gray - 20 EUR Public [ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


-XOF-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, _Biohazard_ είπε

Μόλις έσκασε sms ότι η δεύτερη παραγγελία θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση

Μικρη ας παρουσιασει, μην εχουμε μονο αντι για noise canceling Order Canceling...

Επεξ/σία από agnostos99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, agnostos99 είπε

Μικρη ας παρουσιασει, μην εχουμε μονο αντι για noise canceling Order Canceling...

Και κλασική εκτεταμένη αναζήτησή......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία στι 14:04 προς διεκπεραίωση και εγώ.

Έκανα παραγγελία χωρίς να τα έχω ξαναδεί τα ακουστικά είναι όντως τόσο καλά η απλά ενθουστήκαμε λόγο τιμής ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, panosdOUG said:

Παραγγελία στι 14:04 προς διεκπεραίωση και εγώ.

Έκανα παραγγελία χωρίς να τα έχω ξαναδεί τα ακουστικά είναι όντως τόσο καλά η απλά ενθουστήκαμε λόγο τιμής ?

Το 2ο.......Πήραν και πολλοί απο εδώ οπότε πέσαμε θύματα της μανίας μας (και του σασπενς θα φάμε άκυρο ή όχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, _Biohazard_ είπε

Μόλις έσκασε sms ότι η δεύτερη παραγγελία θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση

Τι ωρα εκανες την 2η; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VonLoutsos είπε

Το 2ο.......Πήραν και πολλοί απο εδώ οπότε πέσαμε θύματα της μανίας μας (και του σασπενς θα φάμε άκυρο ή όχι)

Ωραία το κρατάμε δυνατό τουλάχιστον, αφου έχουμε αποδεχτεί οτι αγοράζουμε οτι προσφορά υπάρχει χωρίς να την χρειαζόμαστε έχει λυθεί το ένα μέρος του προβλήματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον δεν υπάρχει προτεραιότητα; Ίσως έχει να κάνει και με μέθοδο πληρωμής τελικά. Εμένα μου ήρθε email επιβεβαίωσης παραγγελίας στις 13:11 (από τους πρώτους δηλαδή) και είναι εδώ και 4+ ώρες σε  κατάσταση: Έτοιμη για αποστολή

 

edit: και μόλις έγραψα αυτό, ήρθε sms στο κινητό ότι η παραγγελία έχει αποσταλεί με courier!

Επεξ/σία από natural_sgf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, panosdOUG είπε

Παραγγελία στι 14:04 προς διεκπεραίωση και εγώ.

Έκανα παραγγελία χωρίς να τα έχω ξαναδεί τα ακουστικά είναι όντως τόσο καλά η απλά ενθουστήκαμε λόγο τιμής ?

Βασικά ναι είναι όντως τόσο καλά, αν τουλάχιστον ταιριάζουν για τη χρήση που τα θέλεις. Ακουστικά TWS με ANC, wireless charging, water resistant, και αρκετά καλό ήχο απότι λένε, για 60 ευρώ είναι ήδη πάρα πολύ καλό deal - για 20 ευρώ;;;; δεν υπάρχει συζήτηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Αντικαταβολή εδώ. Ήμουν από τους πρώτους που είδα το thread. Κυριολεκτικά, στα 3 λεπτά.

13:11 το δικό μου μαιλ επιβεβαίωσης αλλά πάλευα καμποσα λεπτά με ανάκτηση κωδικού πρόσβασης...

κατάσταση: Έτοιμη για αποστολή
εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Τετάρτη 01/12 έως Παρασκευή 03/12

Το δικό μου mail επιβεβαίωσης ήταν στη 13.00 ακριβώς και ακόμα λέει προς διεκπεραίωση. Όταν παραλάβεις, αν με γράφουν ακόμα θα σου ήταν εύκολο να στείλεις ένα screen έστω σε dm την παραγγελία σου ώστε να πέσει γλέντι σε κατάστημα? Πιστεύω ότι αν εξυπηρετούν παραγγελία μετά από εμένα, είμαι καλλυμενος να απαιτήσω να με εξυπηρετήσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα το πρώτο. Θενξ και πάλι ts!

Έχει μόνο κατά λάθος σκιστεί εκεί που κρεμόταν και είχαν βάλει συρραπτικο, δεν με νοιάζει.

Η κοπέλα στο ταμείο γκρινιαζε που δεν πρόλαβε κι εκείνη 😝

Screenshot_20211130-183352_Gallery.jpg

Screenshot_20211130-183458_Gallery.jpg

Screenshot_20211130-183514_Gallery.jpg

Επεξ/σία από _Biohazard_
  • Like 11
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...