Προς το περιεχόμενο

Τι υγεία μπαταρίας έχετε στο iPhone σας;


taslikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ενδιαφέρον είναι πως υπάρχει ακόμα κόσμος που έχει ως βασικό κριτήριο, αλλά και παίρνει στα σοβαρά το αστείο και χωρίς νόημα Health.

Επεξ/σία από nikosgnr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα.. έχω το iPhone 11 Pro

το έχω 11 μήνες κ η υγεία μπαταρίας είναι στο 82% με 270 κύκλους φόρτισης. Δεν ξανά είχα iPhone όποτε δεν γνωρίζω αρκετά. Είναι φυσιολογικό; Πρέπει να κάνω αλλαγή μπαταρίας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Καλησπερα 

 

Ειχα αλλάξει πριν 3 μηνες με συμβατη μπαταρια σε iphone 6s plus της γυναικας μου μπαταρια σε  irepair και εδειχνε και η συμβατη υγεια 98% ( το εχω βαλει αγγελια εδω) .

Πηρε το xs max της κορης μου με υγεια μπαταριας 77% και την αλλαξα παλι με συμβατη αλλα με ενημερωσαν απο το καταστημα οτι δεν δουλευει η εφαρμογη...υγειας σε αυτα τα κινητα και πιθανον η apple να στελνει για 15 μερες μηνυματα  για μη γνησιο ανταλακτικο κατι  που μεχρι τωρα τουλαχιστον  δεν εχει γινει 

Υπαρχει τροπος να ελεγχεται και σε αυτο το κινητο η ...υγεια της μπαταριας ?Ειναι αξιοπιστη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Με 89€ θα ειχες βαλει γνησια στα επισημα Service και δεν θα υπηρχε θεμα με ποσοστα και μηνυματα…

Αυτο το ξερω αλλα εκρινα οτι για ενα κινητο καπου 5 ετων που μαλιστα ηθελε αλλαγη και η πισω οψη (130 ευρω) δεν αξιζε . 

Ειχε αλλαχτεί και η οθόνη με γνησια καπου στα 280 ευρω αν θυμαμαι καλα .

Εξ αλλου αλλη ηταν η ερωτηση μου εδω .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου πήρε το μάτι μου για μειώσεις τιμών αλλαγής μπαταρίας στους επισήμους από 1η Μαρτίου..Οποίος το σκέφτεται για αλλαγή αυτές τις μέρες ασ περιμένει λίγο...Είναι το ίδιο πρόγραμμα που είχε γίνει και πριν 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά τον χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Αυτο το ξερω αλλα εκρινα οτι για ενα κινητο καπου 5 ετων που μαλιστα ηθελε αλλαγη και η πισω οψη (130 ευρω) δεν αξιζε . 

Ειχε αλλαχτεί και η οθόνη με γνησια καπου στα 280 ευρω αν θυμαμαι καλα .

Εξ αλλου αλλη ηταν η ερωτηση μου εδω .

Όχι δεν* υπάρχει δυστυχώς. 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ppmarkos είπε

Κάπου πήρε το μάτι μου για μειώσεις τιμών αλλαγής μπαταρίας στους επισήμους από 1η Μαρτίου..Οποίος το σκέφτεται για αλλαγή αυτές τις μέρες ασ περιμένει λίγο...Είναι το ίδιο πρόγραμμα που είχε γίνει και πριν 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά τον χρόνο...

 

8 ώρες πριν, SaFiS είπε

Θα ανεβουν οι τιμες, οχι το αντιθετο…

 

Σωστά, σύμφωνα με πρόσφατο δημοσίευμα, οι τιμές για την αλλαγή μπαταρίας θα αυξηθούν σημαντικά από 1/3/2023.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σας. Έχω το 13 pro του έχω πιει το αίμα. Είμαι στην έκδοση 16.6 η μπαταρία έχει μια εμφανή πτώση και είναι γύρω στο 86%. Παλαιότερα έβγαζε περίπου 24 ώρες χωρίς παιχνίδια. Πλέον είμαι γύρω στη 14 ώρες ζόρικα. Να αλλάξω μπαταρία ή να περιμένω να έρθει το iOS 17 και να το στείλω στην document? Δεν το πάω istorm που να με πληρώνουν. Τους θεωρώ μπάμιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2023 στις 8:21 ΠΜ, tilaverboy είπε

Καλημέρα σας. Έχω το 13 pro του έχω πιει το αίμα. Είμαι στην έκδοση 16.6 η μπαταρία έχει μια εμφανή πτώση και είναι γύρω στο 86%. Παλαιότερα έβγαζε περίπου 24 ώρες χωρίς παιχνίδια. Πλέον είμαι γύρω στη 14 ώρες ζόρικα. Να αλλάξω μπαταρία ή να περιμένω να έρθει το iOS 17 και να το στείλω στην document? Δεν το πάω istorm που να με πληρώνουν. Τους θεωρώ μπάμιες.

Αφού έχεις αποφασίσει να την αλλάξεις γιατί να περίμενεις το 17;

στειλτο να τελειώνεις 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
9 ώρες πριν, panatha1369 είπε

Παιδια εχω ακομα ενα iphone se 16gb 1st gen..Ξερει ποσο παει η αλλαγη μπαταριας σε αυτο?Στην υγεια μαπταριας μου το βγαζει 93%

μια χαρα ειναι δεν χρειαζετε αλλαγη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...