Προς το περιεχόμενο

Αυτές είναι 10 χρήσιμες συμβουλές της Apple για κατόχους iPhone


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ακούω μουσική. Εχω συνδεδεμένα (καλώδιο) τα ακουστικά. Δέχομαι κλήση ή κάνω εγώ κλήση. Οταν τερματιστεί η κλήση (νομίζω είτε πατησω εγώ το κουμπί είτε με κλείσει ο συνομιλητής) ξεκινάει και παίζει μουσική μόνη της. 

Εννοείτε οτι αν εχω απλά τα ακουστικά συνδεδεμένα και πατήθεί κατα λάθος το κουμπί (π.χ. στην τσέπη) τότε πάλι ξεκινάει και παίζει μόνο του μουσική χωρίς να έχω "ενεργό" το iTunes.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosp1 είπε

Δεν ακούω μουσική. Εχω συνδεδεμένα (καλώδιο) τα ακουστικά. Δέχομαι κλήση ή κάνω εγώ κλήση. Οταν τερματιστεί η κλήση (νομίζω είτε πατησω εγώ το κουμπί είτε με κλείσει ο συνομιλητής) ξεκινάει και παίζει μουσική μόνη της. 

Εννοείτε οτι αν εχω απλά τα ακουστικά συνδεδεμένα και πατήθεί κατα λάθος το κουμπί (π.χ. στην τσέπη) τότε πάλι ξεκινάει και παίζει μόνο του μουσική χωρίς να έχω "ενεργό" το iTunes.

 

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Από ποιά εφαρμογή ξεκινάει να παίζει μουσική μόνη της; 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Vasilisxd είπε

Με 20€ τον χρόνο, μπορείς από ebay να πάρεις YouTube premium, εντελώς νόμιμα και πακέτο το YouTube Music που είναι ίδιο με Spotify και Apple Music. 20€ τον χρόνο !

αυτο μπορεις κ δωρεαν με το αντροιντ κ με το μηλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Vasilisxd είπε

Με 20€ τον χρόνο, μπορείς από ebay να πάρεις YouTube premium, εντελώς νόμιμα και πακέτο το YouTube Music που είναι ίδιο με Spotify και Apple Music. 20€ τον χρόνο !

Δεν χρειάζεται να μπλέξεις με το ebay. Φτιάχνεις δικό σου family με VPN και με κάτι παραπάνω από 20€ έχεις Premium + Music για εσένα και 5 φίλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 minutes ago, aromeo said:

Δεν χρειάζεται να μπλέξεις με το ebay. Φτιάχνεις δικό σου family με VPN και με κάτι παραπάνω από 20€ έχεις Premium + Music για εσένα και 5 φίλους. 

5 φίλους με vpn και αυτοί ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, koutsis είπε

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Από ποιά εφαρμογή ξεκινάει να παίζει μουσική μόνη της; 🤔

Ισχύει αυτό που λέει. Πολλές φορές με το που βάζω τα (wireless, όχι πως έχει σημασία) ακουστικά μου, ξεκινάει να παίζει μουσική από το spotify που μπορεί να είχα σταματήσει πριν 3 μέρες. Έχω κλείσει το spotify από το app manager και γίνεται πάλι. 11 προ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kostakiss είπε

5 φίλους με vpn και αυτοί ; 

Το VPN χρειάζεται μόνο για την ενεργοποίηση του main family account. Μετά το χρησιμοποιείς κανονικά χωρίς VPN.

Οι 5 φίλοι δεν χρειάζονται καθόλου VPN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, aromeo said:

Το VPN χρειάζεται μόνο για την ενεργοποίηση του main family account. Μετά το χρησιμοποιείς κανονικά χωρίς VPN.

Οι 5 φίλοι δεν χρειάζονται καθόλου VPN.

Κάνω προσθήκη και μου λέει ότι είναι από διαφορετικές χώρες …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...