Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P @Public 207,37€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


apostolispk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η γνωστή σκούπα Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P με Wi-Fi White που σφουγγαρίζει.

https://www.public.gr/product/home/oikiakes-mikrosyskeyes/ilektrikes-skoypes/skoypes-robot/skoypa-rompot-xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-leyko/prod10711786pp/

 

Επόμενη τιμή από Σκρουτζ 214€ + μεταφορικά

 

 

 

39B75F2F-C985-4A0B-9700-B1BF1B19D23B.jpeg

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ακομα και αν ειχε διαθεσιμοτητα σε ολα τα Public για να γλυτωσεις τα μεταφορικα (που δεν εχει) η τιμη ειναι 207 και οπως αναφερεις και εσυ η φτηνοτερη απο σκρουτζομαγαζο ειναι 214 + μτφ αντε πες 221 οποτε απο τα 207 του Public δεν εχουν ουτε καν 10% διαφορα. 

Υ.Γ. Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους και στον TS φυσικα.

Επεξ/σία από default
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Skroutz προφανώς θα είναι παρα - εισαγωγής και με ένα χρόνο το πολύ εγγύησης από το ίδιο το κατάστημα!
Από Public όμως θα είναι μέσω της Infoquest ..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κακό με τα σκρουτζομάγαζα είναι ότι δεν έχουν επίσημη εγγύηση Infoquest. Και το πιο κακό ότι χτες την αγόρασα από σκρουτζομάγαζο και βαράω το κεφάλι μου τώρα...Σφραγισμένη είναι ακόμα αλλά φαντάζομαι δεν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω γιατί την αγόρασα από το φυσικό τους κατάστημα.

Πολύ καλή προσφορά κατά τη γνώμη μου. Χρόνια πολλά σε όλους

Επεξ/σία από katbo
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, default είπε

 

Ακομα και αν ειχε διαθεσιμοτητα σε ολα τα Public για να γλυτωσεις τα μεταφορικα (που δεν εχει) η τιμη ειναι 207 και οπως αναφερεις και εσυ η φτηνοτερη απο σκρουτζομαγαζο ειναι 214 + μτφ αντε πες 221 οποτε απο τα 207 του Public δεν εχουν ουτε καν 10% διαφορα. 

Υ.Γ. Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους και στον TS φυσικα.

Ακόμα και 10% ακριβότερο να ήταν πάλι προσφορά είναι για άπειρους λόγους:

1. Εγγύηση Εγγύηση Εγγύηση. Δεν την πετάς άμα χαλάσει.

2. Παίζει σίγουρα με Ευρωπαικό Server. Οι παραεισαγωγές του Skroutz πολλές φορές παίζουν με Κινέζικο και παίρνουν update που χαλάνε την σκούπα.

3. Έχει απευθείας πρίζα φις Ευρωπαικό.

4. Το Public και κάθε επίσημο μαγαζί έχει δωρεάν μεταφορικά, άτοκες δόσεις και εκπτώσεις με διάφορες κάρτες κτλ.

5. Άμεση διαθεσιμότητα. Τα περισσότερα Skroutz-ομάγαζα ΔΕΝ έχουν ούτε θα έχουν διαθεσιμότητα, ειδικά τα πιο φτηνά στην λίστα. 

6. Δεν ρισκάρεις τα χρήματα σου. Πρόσφατα κλείσαν πόσα Skroutzομάγαζα και άφησαν ξεκρέμαστους πελάτες ενώ πρόσφατα διαβάσαμε για πρόστιμα επειδή παίρνανε τα λεφτά και δεν παρέδιδαν ποτέ.

7. Το Public και κάθε Public θα υπάρχει και άυριο. Τα Skoutzομάγαζα κλείνουν, αλλάζουν ΑΦΜ κ πολλά άλλα και δεν αποδίδουν ΦΠΑ με αποτέλεσμα να κλέβουν το κράτος.

8. Για να μην πούμε για τα επίσημα καταστήματα που δίνουν δουλειά σε κόσμο, έχουν εξυπηρέτηση πελατών κτλ κτλ αντί για μια τρύπα με ένα τηλέφωνο σε ένα υπόγειο που δεν απασχολεί κόσμο, δεν πληρώνει φόρους και και...

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, PaNtErAz είπε

Ακόμα και 10% ακριβότερο να ήταν πάλι προσφορά είναι για άπειρους λόγους:

1. Εγγύηση Εγγύηση Εγγύηση. Δεν την πετάς άμα χαλάσει.

2. Παίζει σίγουρα με Ευρωπαικό Server. Οι παραεισαγωγές του Skroutz πολλές φορές παίζουν με Κινέζικο και παίρνουν update που χαλάνε την σκούπα.

3. Έχει απευθείας πρίζα φις Ευρωπαικό.

4. Το Public και κάθε επίσημο μαγαζί έχει δωρεάν μεταφορικά, άτοκες δόσεις και εκπτώσεις με διάφορες κάρτες κτλ.

5. Άμεση διαθεσιμότητα. Τα περισσότερα Skroutz-ομάγαζα ΔΕΝ έχουν ούτε θα έχουν διαθεσιμότητα, ειδικά τα πιο φτηνά στην λίστα. 

6. Δεν ρισκάρεις τα χρήματα σου. Πρόσφατα κλείσαν πόσα Skroutzομάγαζα και άφησαν ξεκρέμαστους πελάτες ενώ πρόσφατα διαβάσαμε για πρόστιμα επειδή παίρνανε τα λεφτά και δεν παρέδιδαν ποτέ.

7. Το Public και κάθε Public θα υπάρχει και άυριο. Τα Skoutzομάγαζα κλείνουν, αλλάζουν ΑΦΜ κ πολλά άλλα και δεν αποδίδουν ΦΠΑ με αποτέλεσμα να κλέβουν το κράτος.

8. Για να μην πούμε για τα επίσημα καταστήματα που δίνουν δουλειά σε κόσμο, έχουν εξυπηρέτηση πελατών κτλ κτλ αντί για μια τρύπα με ένα τηλέφωνο σε ένα υπόγειο που δεν απασχολεί κόσμο, δεν πληρώνει φόρους και και...

 

 

Το 2bshop έφαγε πρόστιμο και έκλεισε. Το dot και το Kaizer μια χαρά υποστηρίζουν όλα όσα αναφέρεις παραπάνω και ΦΠΑ. Είμαι σίγουρος και πολλά ακόμα. 
Τώρα όλα τα υπόλοιπα που αναφέρεις, να είχαμε να λέγαμε. Άμα είναι έτσι να κλείσουμε και το Amazon 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Το 2bshop έφαγε πρόστιμο και έκλεισε. Το dot και το Kaizer μια χαρά υποστηρίζουν όλα όσα αναφέρεις παραπάνω και ΦΠΑ. Είμαι σίγουρος και πολλά ακόμα. 
Τώρα όλα τα υπόλοιπα που αναφέρεις, να είχαμε να λέγαμε. Άμα είναι έτσι να κλείσουμε και το Amazon 😀

Επειδή έχω γνωστό που δούλευε αρκετό καιρό στο Kaizer που λες άστο... Δεν θες να ξέρεις... και μακάρι να είχαν τα Skroutzομάγαζα την υποστήριξη του Amazon!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, katbo είπε

Το κακό με τα σκρουτζομάγαζα είναι ότι δεν έχουν επίσημη εγγύηση Infoquest. Και το πιο κακό ότι χτες την αγόρασα από σκρουτζομάγαζο και βαράω το κεφάλι μου τώρα...Σφραγισμένη είναι ακόμα αλλά φαντάζομαι δεν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω γιατί την αγόρασα από το φυσικό τους κατάστημα.

Πολύ καλή προσφορά κατά τη γνώμη μου. Χρόνια πολλά σε όλους

νομιζω αν το ψαξεις μπορεις να τηνν επιστρεψεις μεχρι και 14 μερες απο την αγορα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, katbo είπε

Το κακό με τα σκρουτζομάγαζα είναι ότι δεν έχουν επίσημη εγγύηση Infoquest. Και το πιο κακό ότι χτες την αγόρασα από σκρουτζομάγαζο και βαράω το κεφάλι μου τώρα...Σφραγισμένη είναι ακόμα αλλά φαντάζομαι δεν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω γιατί την αγόρασα από το φυσικό τους κατάστημα.

Πολύ καλή προσφορά κατά τη γνώμη μου. Χρόνια πολλά σε όλους

Εάν έχεις κάνει ηλεκτρονικά την παραγγελία νομίζω γίνεται κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...