Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P @Public 207,37€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


apostolispk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
6 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Επίσης το ότι τα προϊόντα είναι διαθέσιμα αναφέρομαι στο σάιτ γενικά, δε ξέρω ειδικά στο συγκεκριμένο κατάστημα αν είναι.

Aυτο φαινεται ευκολα. Αυτη τη στιγμη, στην Αθηνα διαθεσιμη ειναι μονο στο 

Άγ. Δημήτριος - Αthens Metro Mall

Αλλα αν το κομματι σου ηταν διαθεσιμο οταν την εριξες και εχει κρατηθει για σενα, τωρα λογικα δεν θα το δειχνει διαθεσιμο γιατι ειναι κρατημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/1/2022 στις 9:10 ΜΜ, MikeJ είπε

Εγώ έκανα μια παραγγελία από 2/1 με παραλαβή σε κατάστημα (και πληρωμή στο κατάστημα) και είναι κολλημένη σε προς διεκπεραίωση και λέει σε διαδικασία συλλογής. Τι φάση; Αφού διαθέσιμο φαίνεται γενικά.

Εγώ έκανα παραγγελία και πληρωμή 19/11/2021  public σε διαθέσιμα προϊόντα mediamarkt μέσω marketplace με παραλαβή στο σπίτι και ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ αφού άρχισα τις απειλές για forum και καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή και πολλά άλλα….πάρε τηλέφωνο γιατί στην εξυπηρέτηση πελατών πρέπει να απολυθούν μαζικά όλοι!!!!

Πάρε τηλέφωνο και πίεσε - απείλησε…δυστυχώς δεν καταλαβαίνουν αλλιώς.

Επεξ/σία από livaspy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εγώ λεφτά δεν έχω δώσει και γενικά δε βιάζομαι. Την παραγγελία την έριξα επειδή μου φάνηκε πολύ καλή η τιμή.

Η παραγγελία πλέον είναι μερικώς έτοιμη αλλά όχι η σκούπα (το άλλο αντικείμενο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα το Σάββατο στα 207 από golden hall.

Μέχρι στιγμής πολύ καλύτερη από ότι περίμενα και κάνει όντως δουλειά όχι gimmicks. Δεν κολλάει πουθενά, πάει παντού, αν βάλεις virtual wall δεν πάει στα καλώδια. 

Χαλιά δεν έχω να την δοκιμάσω οπότε δεν με νοιάζει. Την βάζω και μου καθαρίζει και το μπαλκόνι αλλά για να γυρίσει βάζω ένα κομμάτι ξύλο για να ανέβει το κούφωμα. 

Δύο αρνητικά έχω βρει μέχρι στιγμής:

- Μικρή μπαταρία στο τούρμπο δεν μαζεύει όλο το σπίτι με μια φόρτιση 

- Ο κάδος που παίρνει με νερό είναι πολύ μικρός, το νερό φτάνει για όλο το σπίτι μόνο αν το έχεις στο minimum. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Μπορείς να βάλεις virtual wall? Νομίζω δεν γινόταν στην Ελλάδα μόνο κινα

Γίνεται ναι κ αποκλεισμός κάποιας περιοχής γίνεται 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...