Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P @Public 207,37€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


apostolispk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, marmagia είπε

Εμένα μου ήρθε μήνυμα για παραλαβή, πάω σε λίγο να την πάρω 

Ποτέ έγινε η παραγγελία; Εξαρτάται ίσως από το απόθεμα του εκάστοτε υποκαταστήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, marmagia είπε

Ακόμα όχι.

Υπάρχει κάποια επίσημη ενημέρωση για το αν θα έρθει στο μελλον; Επίσης αυτή σε σύγκριση με την viomi se τι λεει; ρωταω γιατί έχω παραγγείλει αλλα δε ξερω αν θέλω να παραλάβω τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Fabricated said:

Υπάρχει κάποια επίσημη ενημέρωση για το αν θα έρθει στο μελλον; Επίσης αυτή σε σύγκριση με την viomi se τι λεει; ρωταω γιατί έχω παραγγείλει αλλα δε ξερω αν θέλω να παραλάβω τελικα

Στην αναβάθμιση λογισμικού που κυκλοφορεί σε Ινδία και Κίνα το υποστηρίζει. Η ευρωπαϊκή αγορά αργούσε πάντοτε να πάρει τις αναβαθμίσεις αλλά τώρα φτάνει σχεδόν 1 χρόνος (παρά 2 μήνες).. όποτε είδωμεν.

Βέβαια αν κάποιος δεν θέλει να βάλει virtual wall, no go zones η να πει στη σκούπα να σκουπίσει κάτι συγκεκριμένο δεν τον πολύ καίει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, livaspy είπε

Σου ήρθε μήνυμα για παραλαβή;

Ναι μου ηρθε λιγο μετα το ανοιγμα του καταστηματος.

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

22 ώρες πριν, livaspy είπε

Ποτέ έγινε η παραγγελία; Εξαρτάται ίσως από το απόθεμα του εκάστοτε υποκαταστήματος;

Έκανα παραγγελία Ξημερώματα Κυριακής και παρέλαβα σήμερα από κατάστημα Αγίας Παρασκευής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αναρωτιέμαι αν αξίζει. Μου έχει έρθει μήνυμα για παραλαβή και ακόμα το σκέφτομαι. Γενικά σαν επένδυση οι ρομποτικές σκούπες αξίζουν η ειναι κανένα γκάτζετ που μετά από καιρό δεν θα το ξανά αγγίξουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αντικαταστήσουν εύκολα την κανονική σκούπα, κακά τα ψέμματα. Αλλά ειδικά όσοι έχουν κατοικίδια θα την ευχαριστηθούν γιατί ουσιαστικά κάνει συντήρηση καθημερινή στο σπίτι. Αν ήταν η αντιπροσωπεία διαφορετική στην ελλαδα και το θέμα των εγγυήσεων σοβαρότερο ίσως να κοίταζα την roborock s5 max η την  Viomi v3 αλλά έτσι όπως είναι τα πράγματα δεν παίρνω τέτοιο προϊόν σε αυτή την τιμή με την εγγύηση του Χ,Ψ μαγαζιού και λίγα αναλώσιμα στην ελλαδα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω τη σκούπα 1 μήνα… προφανώς κ αντικαθιστά την κανονική σκούπα … κ όχι μόνο την αντικαθιστά , αλλά είναι κ 10 φορές  καλύτερη… το μόνο π χρειάζεται είναι ένα μικρό σκουπάκι για τα σοβατεπί κ κάποια σημεία π δε φτάνει , αν μετακινείς τις καρέκλες πχ τα κάνει όλα λαμπικο… προφανωσ  γ πολύ ψηλά χάλια κολλάει η πλευρική βούρτσα οποτε τη βγάζεις κ τα κάνει κ αυτά , σφουγγάρισμα δεν έχω δει ακόμη , σ αυτή την τιμή με εγγύηση Δ νομίζω ν υπάρχει κάτι σε κινεζομαγαζο , γενικά μάλλον γκάτζετ που δεν θα ξανά αγγίξω είναι η κανονική σκούπα …

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, taslikos είπε

Γενικά σαν επένδυση οι ρομποτικές σκούπες αξίζουν η ειναι κανένα γκάτζετ που μετά από καιρό δεν θα το ξανά αγγίξουμε; 

Κλασική ηλεκτρική σκούπα = φασαρία δίπλα σου ακριβώς, τράβα τη σκούπα πέρα δώθε, σκύψε - δε φτάνω κλπ κλπ

Ρομποτική σκούπα = είσαι για καφεδάκι και στο σπίτι το εργαλείο καθαρίζει για πάρτη σου.

(συμφωνώ να υπάρχει κι ένα επαναφορτιζόμενο χειρός)

Τη δικιά μου κλασική θα την δώσω προσεχώς, κάθεται και μαζεύει σκόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή ναι, "ανιχνεύει το χώρο". Από την επόμενη φορά, δε θα βαράει τόσο και θα είναι αρκετά συντομότερο το κάθε σκούπισμα. Εκτός αν εννοείς ότι την έχεις ήδη τρέξει αρκετές φορές και συνεχίζει, οπότε εκεί υποθέτω δε μου ακούγεται ανεμενόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, nikosdet είπε

Στην αρχή ναι, "ανιχνεύει το χώρο". Από την επόμενη φορά, δε θα βαράει τόσο και θα είναι αρκετά συντομότερο το κάθε σκούπισμα. Εκτός αν εννοείς ότι την έχεις ήδη τρέξει αρκετές φορές και συνεχίζει, οπότε εκεί υποθέτω δε μου ακούγεται ανεμενόμενο.

Nαι την έχω βάλει 3-4 φορές και δεν καταφέρνει να φτάσει στο σαλόνι καν. Κολλάει με΄σα στο δωμάτιο φτάνει σε ένα διάδρομο και αυτό που σχεδιάζει στην εφαρμογή δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα του χώρου... Σε εσάς πως κατάλαβε τα δωμάτια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 3/1/2022 στις 7:36 ΜΜ, marmagia είπε

 

Έκανα παραγγελία Ξημερώματα Κυριακής και παρέλαβα σήμερα από κατάστημα Αγίας Παρασκευής 

Είναι από infoquest?

Επεξ/σία από livaspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...