Προς το περιεχόμενο

Αξίζει η αγορά Xbox Series X αν έχω PC;


blackm76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αξιζει η αγορα του. Δεν μπορεις να κανεις jailbreak ουτε να παιζει αντιγραμμενα . Νομιζω δεν εχει και αναφορα παραδοσης μηνυματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, LouCi4er said:

Θα βγει ενα refresh του Series S μεσα στο 2022 και του Series X μεσα στο 2023,συμφωνα με καποιες φημες.Θα φορανε τα νεα 6nm τσιπακια της AMD,οι τιμες στις τωρινες κονσολες θα πεσουν αρκετα.Καθολου καλη εποχη για αγορα κατα την γνωμη μου.Αν παιζεις σε 1080 κατσε οπως εισαι για φετος και βλεπεις.Αυτο που λες οτι σου λειπουν οι σκληροι δισκοι,δεν το καταλαβα.Γιατι δεν αγοραζεις πχ?

Με τις φήμες πάντως ακόμα κάποιοι περιμένουν το Switch Pro και τη μεταφορά του Bloodborne σε PC. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν κρατηθηκα πηγα και το παρηγγειλα και οτι γινει.ποτε δεν ειχα xbox.
μονο ps2.και επειδη πηρε ο αδερφος μου το ps5 το οποιο δεν με ενθουσιασε ,ειπα να παρω πρωτη φορα στην ζωη μου xbox.
ελπιζω να μην απογοητευτω.
οσο για τα λεφτα για 500 ευρω νομιζω οτι αξιζει.

τωρα για τις φημες του μελλοντος εγω δεν ξανα κανω το ιδιο λαθος να αγορασω κατι κοιτοντας το μελλον....
ετσι εκανα με τον υπολογιστη μου που ειπα να αγορασω κομματι κομματι και ακομα τελειωνω και μεχρι να παρεις το ενα παλιώνει το αλλο.πιστευω πως πρεπει να αγοραζουμε για το παρον τελικα.
για αυτο και το παρηγγειλα.τελος τις βδομαδας θα το εχω και οπως ειπα ελπιζω να μην απογοητευτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, blackm76 said:

παιδια δεν κρατηθηκα πηγα και το παρηγγειλα και οτι γινει.ποτε δεν ειχα xbox.
μονο ps2.και επειδη πηρε ο αδερφος μου το ps5 το οποιο δεν με ενθουσιασε ,ειπα να παρω πρωτη φορα στην ζωη μου xbox.
ελπιζω να μην απογοητευτω.
οσο για τα λεφτα για 500 ευρω νομιζω οτι αξιζει.

τωρα για τις φημες του μελλοντος εγω δεν ξανα κανω το ιδιο λαθος να αγορασω κατι κοιτοντας το μελλον....
ετσι εκανα με τον υπολογιστη μου που ειπα να αγορασω κομματι κομματι και ακομα τελειωνω και μεχρι να παρεις το ενα παλιώνει το αλλο.πιστευω πως πρεπει να αγοραζουμε για το παρον τελικα.
για αυτο και το παρηγγειλα.τελος τις βδομαδας θα το εχω και οπως ειπα ελπιζω να μην απογοητευτω.

Που το βρηκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d_gkal είπε

Που το βρηκες;

το παρηγγειλα και μου ειπαν τελος της βδομαδας θα το εχω.
κανει να πω η θα φανεί σαν διαφημιση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, blackm76 said:

το παρηγγειλα και μου ειπαν τελος της βδομαδας θα το εχω.
κανει να πω η θα φανεί σαν διαφημιση;;;

Πες το μωρέ. 

Μπορεί και άλλοι να το ψάχνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, malias4 είπε

Καλοριζικο θα το χαρεις σιγουρα. Κανε ενα κοπο να διαβασεις το νημα με το φθηνο game pass κ θα εισαι αρχηγος 

που ειναι αυτο;;;😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, blackm76 είπε

που ειναι αυτο;;;😁

Έλα του κότσου είσαι; 

Τόση συμμετοχή σε clubs εχεις και δεν ξερεις να βρεις ενα νημα;

Περίεργα πράγματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...