Προς το περιεχόμενο

3 Μηνες Mubi με 1 ευρω .


nyne

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε στο email και τελειώνει σήμερα απ'οτι γράφει.Όποιος προλάβει πρόλαβε ...

Το mubi είναι μια πλατφόρμα για Σινεφιλ με πραγματικά υπέροχες ταινίες.

Φαντάζομαι ότι άφορα νέους λογαριασμούς .

https://mubi.com/promos/watchmore

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμος συνδεσμου
  • Like 11
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mubi θα το πάρει κάποιος (εστω και με αυτή την προσφορά 1€) για την επιλογή ταινιών του, που δεν τις βρίσκει εύκολα στο stremio αλλα και επειδή θέλει να ενισχύσει  μικρότερες ανεξάρτητες παραγωγές με μεγαλύτερη καλλιτεχνική ελευθερία και ποικιλομορφία κινηματογραφικών στύλ και θεματολογία.

thanks ts!

 

  • Like 8
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LeoMes78 είπε

Πόσο έχει κανονικά η συνδρομή? Για να ξέρω, αν ψηθω τι θα πληρώνω μετά..

 

9.99 ευρώ κάνει η μηνιαία συνδρομή, ή 2,60 ευρώ το μήνα με εγγραφή μέσω VPN Τουρκίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βλεπω το τοπικ με το ανοιγμα του, κανω ενα μικρο research δευτερολεπτων βλεπω οτι εχει εφαρμογη και για την τηλεοραση μου και το χτυπαω.

Ερχομαι μετα να γραψω για να δωσω feedback και βλεπω κλειδωμενο το τοπικ(!!!?) λολ

Λοιπον, 

1 ευχαριστω TS, δεν το ειχα υποψιν, ειναι πολυ καλη η προσφορα για 1 ευρω 3 μηνες, στα 10 τον μηνα δεν θα το μαθαινα ποτε. Εχει αρκετο σινεφιλ υλικο, ηδη περασα 3 ωρες σερι χαζευοντας το στην τιβι!

2 Δυστυχως στους υποτιτλους δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα. Χοντρικα, απο τις 100 ταινιες, οι 95 εχουν αγγλικους γαλλικους γερμανικους και οι 90 Τουρκικους (αυτο μου εκανε εντυπωση, αλλα θυμαμαι και το netflix πριν βαλει ελληνικους - οταν ειχε σε ελαχιστους για να μην πω σε κανεναν τιτλο, ειχε σε ολους τουρκικους). Ελληνικους εχουν οι 10-15 απο τις 100.

3 Το περισσοτερο υλικο (αν οχι ολο) ειναι Β grade, απο εμπορικης αποψης, αλλα μια χαρα και μπορω να πω A grade για εμας τους σινεφιλ. Ελπιζω στο 3μηνο να προλαβω να δω αρκετο υλικο.

Βρηκα και ενα  docu imax σε αναλυση 4Κ οπως λεει στην καρτελα του αλλα επειδη δεν εχει ινφο η βλαμμενη η τιβι μεσα απο apps (ουτε στο app appletv ή ερτφλιξ μπορεις να δεις ινφο), δεν μπορω να επιβεβαιωσω οτι περναει σε 4Κ το στριμ τους. Ολο το υλικο ειναι σε HD 1080.

 

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, matrixxx είπε

2 Δυστυχως στους υποτιτλους δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα. Χοντρικα, απο τις 100 ταινιες, οι 95 εχουν αγγλικους γαλλικους γερμανικους και οι 90 Τουρκικους (αυτο μου εκανε εντυπωση, αλλα θυμαμαι και το netflix πριν βαλει ελληνικους - οταν ειχε σε ελαχιστους για να μην πω σε κανεναν τιτλο, ειχε σε ολους τουρκικους). Ελληνικους εχουν οι 10-15 απο τις 100.

3 Το περισσοτερο υλικο (αν οχι ολο) ειναι Β grade, απο εμπορικης αποψης, αλλα μια χαρα και μπορω να πω A grade για εμας τους σινεφιλ. Ελπιζω στο 3μηνο να προλαβω να δω αρκετο υλικο.

οι πολλοί τουρκικοί υπότιτλοι οφείλονται στον ιδρυτή της πλατφόρμας. Το καλό και κακό είναι ότι λόγω της μη εμπορικότητας του υλικού είναι δύσκολο να βρεθεί με άλλους γνωστούς και παράνομους τρόπους.Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει και η ελληνική πλατφόρμα cinobo με ελληνικούς υποτίτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ειστε καλα παιδια χαιρομαι που εκτιμουν κ αλλοι τις "Σινεφιλ" ταινιες.Να πω οτι εγω που το ξεκινησα εχω θεμα και ενω πηρε τη πληρωμη δεν μπορεσα να μπω στο account εκ νεου(δε βρισκει το email).Πληρωσα με paypal οποτε θα τη βρω την ακρη.Εχει αρκετο υλικο παντως και ανανεωνεται συνεχως,η εφαρμογη βεβαια στο android θελει δουλεια...Να προτεινω να δειτε και το Ελληνικο  digger που εχω ακουσει τα καλυτερα λογια.Το μονο που θα ηθελα σε σχεση με το cinobo ειναι να εχει  ποικιλια σε ελληνικο ανεξαρτητο κινηματογραφο που οπως βλεπω δεν εχει...

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
58 λεπτά πριν, avalonlll είπε

Σύντομη ερώτηση: Παίζουν καθόλου ισπανικοί υπότιτλοι ή και αυτοί με το κυάλι όπως οι ελληνικοί;

Παιζουν πολυ συχνοτερα απο τους ελληνικους. Ισως καπου στις μισες.

 

59 λεπτά πριν, pepis είπε

Το έκανα και εγώ. Ευχαριστώ τον ts. Για πείτε μερικές ταινίες που σας άρεσαν με ελληνικούς υπότιτλους...

Kαποιες που ειδα οτι εχουν ελληνικους ειναι 4-5 ταινιες του Κισλοφσκι (3 απο το συνολο των 7-8, δεν εχουν). Γνωστες ταινιες απο παλια, δεν τις ειδα τωρα στο mubi, αν δεν τον γνωριζεις, δες τες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Billator είπε

9.99 ευρώ κάνει η μηνιαία συνδρομή, ή 2,60 ευρώ το μήνα με εγγραφή μέσω VPN Τουρκίας.

Τα 2.60 είναι με τη μηνιαία Η την ετήσια; Επίσης με ποιο VPN μπήκες; 

Να πω επίσης επειδή γράφτηκα χτες νορμάλ χωρίς VPN κλπ πως απ' ότι φαίνεται δε μπορείς να αλλάξεις χώρα πληρωμής μετά την εγγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...