Προς το περιεχόμενο

τι απέγινε το rockstar energy drink?


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανω ενα μικρομέγαλο bump (παρακαλω mods μη το κλεισετε να συνεχιστει η συζήτηση)

Λοιπον ειπα κατα τυχη να ψάξω τι απεγινε το rockstar energy drink και απο οτι καταλαβα το 2019 αρχες 2020 εγινε ''εξαγορά'' ολο το rockstar brand απο την pepsico.

άλλαξαν καποια συστατικά και άλλαξε η γευση κατα 20%.. βρήκα στην Ελλάδα σε ενα καταστημα που λεγεται greek deli goods (δεν βαζω λινκ για να μη θεωρηθει διαφήμηση)

οσον αφορα τη γευση εγω που ημουν λατρης του μαυρου rockstar το καινουργιο δεν με ενθουσιασε, αλλα δεν ειναι και κακο. οπως εχω γραψει και πιο πανω πινω σπανια ενεργειακα ποτα με ζαχαρη οποτε οταν πινω καποιο θελω να εχει την ''τελεια'' για εμενα γευση, και αυτο με ψιλοαπογοητευσε λιγακι.

 

ερωτση: το predator που μπορω να το βρω παιδια; δεν εχω δοκιμασει ποτε και θα ηθελα να δοκιμασω.(online μιας και μενω επαρχεία)

 

υστερογραφο: το Monster λανσαρε αρχες του ετους το κλασικο το πρασινο σε zero μορφη, αλλα ΜΟΝΟ Αμερικη απο οτι διαβασα και λογικα θα ερθει και σε εμας καποια στιγμη..θα μου αρεσε να εχει ακριβως η κατα μεγαλο ποσοστο την ιδια γευση με το πρασινο αλλα χωρις ζαχαρη, ίδωμεν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 25/07/2023 at 13:43, maparios said:

κανω ενα μικρομέγαλο bump (παρακαλω mods μη το κλεισετε να συνεχιστει η συζήτηση)

Λοιπον ειπα κατα τυχη να ψάξω τι απεγινε το rockstar energy drink και απο οτι καταλαβα το 2019 αρχες 2020 εγινε ''εξαγορά'' ολο το rockstar brand απο την pepsico.

άλλαξαν καποια συστατικά και άλλαξε η γευση κατα 20%.. βρήκα στην Ελλάδα σε ενα καταστημα που λεγεται greek deli goods (δεν βαζω λινκ για να μη θεωρηθει διαφήμηση)

οσον αφορα τη γευση εγω που ημουν λατρης του μαυρου rockstar το καινουργιο δεν με ενθουσιασε, αλλα δεν ειναι και κακο. οπως εχω γραψει και πιο πανω πινω σπανια ενεργειακα ποτα με ζαχαρη οποτε οταν πινω καποιο θελω να εχει την ''τελεια'' για εμενα γευση, και αυτο με ψιλοαπογοητευσε λιγακι.

 

ερωτση: το predator που μπορω να το βρω παιδια; δεν εχω δοκιμασει ποτε και θα ηθελα να δοκιμασω.(online μιας και μενω επαρχεία)

 

υστερογραφο: το Monster λανσαρε αρχες του ετους το κλασικο το πρασινο σε zero μορφη, αλλα ΜΟΝΟ Αμερικη απο οτι διαβασα και λογικα θα ερθει και σε εμας καποια στιγμη..θα μου αρεσε να εχει ακριβως η κατα μεγαλο ποσοστο την ιδια γευση με το πρασινο αλλα χωρις ζαχαρη, ίδωμεν ...

predator εχω βρει σε πολυ λιγα.Monster ηρθαν κατι new τα οποια μαλλον ειναι σαν ηλεκτρολυτες.κανουν 3,5 ευρω. απο lidl βρηκα το kong strong. τιποτα το ιδιαιτερο. οτι πινεις να το πινεις πολυ παγωμενο για να ειναι καλυτερο.αν ειναι ζεστο τοτε ειναι χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, poulinos είπε

predator εχω βρει σε πολυ λιγα.Monster ηρθαν κατι new τα οποια μαλλον ειναι σαν ηλεκτρολυτες.κανουν 3,5 ευρω. απο lidl βρηκα το kong strong. τιποτα το ιδιαιτερο. οτι πινεις να το πινεις πολυ παγωμενο για να ειναι καλυτερο.αν ειναι ζεστο τοτε ειναι χαλια.

όντως τα ζεστα δε πινονται οσο ''καλα'' και να ειναι γευστικα!

το kong του λιντλ το δοκιμασα και εγω, ειναι ιδιωτικής ετικετας μια απλη απομιμιση redbull ουτε κακο ουτε καλο,μετριο θα έλεγα.

predator που βρήκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/08/2023 at 11:50, maparios said:

όντως τα ζεστα δε πινονται οσο ''καλα'' και να ειναι γευστικα!

το kong του λιντλ το δοκιμασα και εγω, ειναι ιδιωτικής ετικετας μια απλη απομιμιση redbull ουτε κακο ουτε καλο,μετριο θα έλεγα.

predator που βρήκες;

predator τελευταια φορα ειχα παρει καπου απο το μοναστηρακι. δεν θυμαμαι ακριβως απο ποιο. πρεπει οταν ξαναπερασω απο εκει να δω ποιο συνεχιζει να το φερνει.παλια τα ειχα βρει και σε βασιλοπουλο αλλα εχω αρκετο καιρο να παρω τωρα. το Kong ναι δεν ειναι τιποτα το ωραιο.

το πρασινο Predator μου αρεσει.το χρυσο so and so.αλλα το πρασινο αξιζειιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/1/2022 στις 7:21 ΜΜ, poulinos είπε

δεν το εχω δει πουθενα.πολυ ωραιο το πρασινο  predator

 

Στις 17/1/2022 στις 5:58 ΜΜ, poulinos είπε

δοκιμασε predator πρασινο.

 

Στις 29/1/2022 στις 1:30 ΜΜ, poulinos είπε

δες και το πρασινο predator

 

Στις 8/8/2023 στις 3:20 ΜΜ, poulinos είπε

το πρασινο Predator μου αρεσει.το χρυσο so and so.αλλα το πρασινο αξιζειιιιιι

@poulinos μήπως είσαι τίποτα εισαγωγέας του predator του πράσινου? 😂😂😂

Επεξ/σία από killer76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, killer76 said:

 

 

 

@poulinos μήπως είσαι τίποτα εισαγωγέας του predator του πράσινου? 😂😂😂

χαχα.αν ημουν εισαγωγεας θα ειχα κλεισει.το βλεπεις σε ελαχιστα καταστηματα οταν hell και Monster το βλεπεις πιο πολυ απο οτι και το Red bull ακομα. τωρα σιγα σιγα αρχιζουν και σκανε και τα prime στην προνομιακη τιμη του μισου συκωτιου δηλαδη 11 -14 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ηξερα οτι υπηρχε καν κοκκινο.ειχαν και το χρυσο αλλα οχι το πρασινο.ωραιο καο το κοκκινο αν και το πρασινο πιο ωραιο.δυστυχως οχι ελλαδα.πολωνια τα βρηκα.

20230824_161426.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το πιο γευστικο που εχω δοκιμασει απο Αγγλια. Τα διαφημιζει το Βουνο Thor Bjornsson.

https://kksshopping.co.uk/products/5-06061e-12

Απο Ελλαδα μου αρεσουν τα monster zero 3-4 γευσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, maparios said:

συμφορουμήτη, αν σε πληρώσω θα μου φέρεις 2-3 κουτάκια όταν έρθεις Ελλάδα;

ειμαι ηδη ελλαδα απο την κυριακη

β.δυστυχως ειναι πανω απο 100 ml  οποτε δεν επιτρεπονται μεσα στο αεροπλανο(δεν βαζω ποτε checked in bag).θα κοιταξω και αθηνα να δω αν υπαρχουν πουθενα.με box bow ειναι ευκολο να ερθουν. παντως γενικα ακομα θεωρω τοπ τα monster,hell που εχουν μεγαλη γκαμα.

3 hours ago, SagoniasSlutRos said:

Αυτο ειναι το πιο γευστικο που εχω δοκιμασει απο Αγγλια. Τα διαφημιζει το Βουνο Thor Bjornsson.

https://kksshopping.co.uk/products/5-06061e-12

Απο Ελλαδα μου αρεσουν τα monster zero 3-4 γευσεις.

νομιζω και αυτα επαιζαν πολωνια.και εκει πρεπει να τα δοκιμασα πρωτη φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2023 στις 1:43 ΜΜ, poulinos είπε

ειμαι ηδη ελλαδα απο την κυριακη

β.δυστυχως ειναι πανω απο 100 ml  οποτε δεν επιτρεπονται μεσα στο αεροπλανο(δεν βαζω ποτε checked in bag).θα κοιταξω και αθηνα να δω αν υπαρχουν πουθενα.με box bow ειναι ευκολο να ερθουν. παντως γενικα ακομα θεωρω τοπ τα monster,hell που εχουν μεγαλη γκαμα.

νομιζω και αυτα επαιζαν πολωνια.και εκει πρεπει να τα δοκιμασα πρωτη φορα

Τα reign τα βρήκα σε αρκετές γεύσεις σε ελληνική σελιδα με αποθήκη Βουλγαρία, παρήγγειλα αν και έχουν 300mg καφεΐνης δε ξέρω αν θα τα πιω όλα η απλά θα δοκιμάσω.. Αν βρεις Αθήνα predator η κάποιο άλλο έτσι ψαγμένο κανένα rockstar πχ στείλε μου σε παρακαλώ η γράψε εδώ και θα σ δώσω τα λεφτά κατάθεση και στέλνω και κουριερ να παραλάβει άμα λάχει, έχω τρελα θέλω να δοκιμάσω όλες τις γεύσεις από όλα 😂 σε ευχαριστώ!! 

Υστερόγραφο : μόνο το prime δε με ενδιαφέρει, το βρήκα με 5 ευρώ, δε τα δίνω για μικρό κουτάκι. Αν πάει ποτέ 3 ευρώ ίσως το δοκιμάσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, maparios said:

Τα reign τα βρήκα σε αρκετές γεύσεις σε ελληνική σελιδα με αποθήκη Βουλγαρία, παρήγγειλα αν και έχουν 300mg καφεΐνης δε ξέρω αν θα τα πιω όλα η απλά θα δοκιμάσω.. Αν βρεις Αθήνα predator η κάποιο άλλο έτσι ψαγμένο κανένα rockstar πχ στείλε μου σε παρακαλώ η γράψε εδώ και θα σ δώσω τα λεφτά κατάθεση και στέλνω και κουριερ να παραλάβει άμα λάχει, έχω τρελα θέλω να δοκιμάσω όλες τις γεύσεις από όλα 😂 σε ευχαριστώ!! 

Υστερόγραφο : μόνο το prime δε με ενδιαφέρει, το βρήκα με 5 ευρώ, δε τα δίνω για μικρό κουτάκι. Αν πάει ποτέ 3 ευρώ ίσως το δοκιμάσω 

το Prime εδω εχει 11 το μικρο 13-14 το μεγαλο εκτος αν του μειωσαν τιμη.οκ θα κοιταξω για predator και ευχαριστως να στα στειλο μe box now. καποιο συγκεκριμενο Predator θες ή οποιο τυχει?

ειναι και ενα αλλο που εχει βγει αλλα δεν μου ρχεται το πως λεγεται.θα ενημερωσω. (bang το λενε)

Ps δεν εχω κοιταξει ποτε σε κανενα καφεινη.:P

απλα τα παιρνω και τα δοκιμαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...