Προς το περιεχόμενο

τι απέγινε το rockstar energy drink?


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, vasilis_makr said:

Γεια σε όλους, διεξάγω μια ακαδημαϊκή έρευνα στον τομέα της Στατιστικής Επεξεργασίας Δεδομένων και θα ήθελα να πάρω τις απόψεις σας σχετικά με τη συχνότητα και την επιθυμία κατανάλωσης ενεργειακών ποτών.
Ο σύνδεσμος που παρέχεται παρακάτω θα σας μεταφέρει στη σελίδα Φόρμες Εγγράφων Google.

Όλα τα δεδομένα θα είναι ανώνυμα και θα χρησιμοποιηθούν μόνο για ερευνητικούς σκοπούς!
Ευχαριστώ όλους όσους είναι πρόθυμοι να με βοηθήσουν στην έρευνά μου!!
https://forms.gle/WTsEiGXdPFzwbVzg9

ready από εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 hours ago, giorgos4ever said:

οταν θα πεσει σε νορμαλ τιμη τοτε θα δοκιμασω.ως τοτε ας τα δινουν αλλοι τα 8ευρα. δεν ξερω πως και γιατι εγινε τοσο hype  αλλα για  8 ευρω απλα οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, poulinos είπε

οταν θα πεσει σε νορμαλ τιμη τοτε θα δοκιμασω.ως τοτε ας τα δινουν αλλοι τα 8ευρα. δεν ξερω πως και γιατι εγινε τοσο hype  αλλα για  8 ευρω απλα οχι

Τα “φθηνά” που λέει έχουν αρχίσει και τα φέρνουν κάποια σούπερ. Αν και να σου πω την αλήθεια ψήνομαι να ψάξω να βρω και κανένα από αυτά του 8ευρου να δω (αν υπάρχουν) διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, giorgos4ever said:

Τα “φθηνά” που λέει έχουν αρχίσει και τα φέρνουν κάποια σούπερ. Αν και να σου πω την αλήθεια ψήνομαι να ψάξω να βρω και κανένα από αυτά του 8ευρου να δω (αν υπάρχουν) διαφορές.

και σε αναψυκτικα βλεπεις διαφορες ανα χωρα.ισως οχι τοσο μεγαλες οσο αναφερει αυτος στα prime.

δεν θα εδινα 8 ευρω.δεν ειναι το ποσο αλλα η κοροιδια. βλεπω πιλλα energy drinks και αναψυκτικα απο εξωτερικο με 5 6 7 ευρω.απλα no. δεν εχω δει κατι ακομα σε super market αλλα αφου το ειπες θα το κοιταξω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/4/2024 στις 5:32 ΜΜ, poulinos είπε

οταν θα πεσει σε νορμαλ τιμη τοτε θα δοκιμασω.ως τοτε ας τα δινουν αλλοι τα 8ευρα. δεν ξερω πως και γιατι εγινε τοσο hype  αλλα για  8 ευρω απλα οχι

Μασούτης και jumbo (grand μασουτης) έχουν 2.20 πήρα να δοκιμάσω κόκκινο και μπλε νταξ το μπλε τύπου power rade και το κόκκινο χημική φράουλα.. ΙΣΩΣ Ξανά έπαιρνα, αλλά στα 2.2 δε δίνω παραπάνω για τον βλακα τον ξανθό.. Ούτε για τον άλλον συνάδελφο του .. Τέλος, έχω δώσει μέχρι και 9€ για ένα ghost το οποίο δεν το άνοιξα καν ακόμη 😂 είναι πράσινο μήλο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, maparios said:

Μασούτης και jumbo (grand μασουτης) έχουν 2.20 πήρα να δοκιμάσω κόκκινο και μπλε νταξ το μπλε τύπου power rade και το κόκκινο χημική φράουλα.. ΙΣΩΣ Ξανά έπαιρνα, αλλά στα 2.2 δε δίνω παραπάνω για τον βλακα τον ξανθό.. Ούτε για τον άλλον συνάδελφο του .. Τέλος, έχω δώσει μέχρι και 9€ για ένα ghost το οποίο δεν το άνοιξα καν ακόμη 😂 είναι πράσινο μήλο! 

μπορει να παρω ενα για να το δοκιμασω στα 2,20. εχει βγει και ενα monster που ειναι κατι με μηλο και δειχνει ενα μηλο μπροστα μαζι με κατι αλλο.δεν θυμαμαι καν τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2024 στις 1:39 ΠΜ, poulinos είπε

μπορει να παρω ενα για να το δοκιμασω στα 2,20. εχει βγει και ενα monster που ειναι κατι με μηλο και δειχνει ενα μηλο μπροστα μαζι με κατι αλλο.δεν θυμαμαι καν τιμη.

αυτό μήπως εννοείς;

https://www.skroutz.gr/s/51819171/Monster-Bad-Apple-500ml.html

 

το έκανα παραγγελία και το περιμένω αυριο λογικα θα φτασει, θα γραψω εντυπώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, maparios said:

αυτό μήπως εννοείς;

https://www.skroutz.gr/s/51819171/Monster-Bad-Apple-500ml.html

 

το έκανα παραγγελία και το περιμένω αυριο λογικα θα φτασει, θα γραψω εντυπώσεις!

ναι αυτο λεω.κατι μου λεει οτι θα ειναι ωραιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/4/2024 στις 1:01 ΠΜ, poulinos είπε

ναι αυτο λεω.κατι μου λεει οτι θα ειναι ωραιο.

το παρέλαβα χθες τελικα, αλλα κατι μου λεει οτι θα ειναι τυπου αμιτα μηλο με ανθρακικο (οχι πως με χαλαει, ισα ισα κατι διαφορετικο, απλα εγω γουσταρω τις πιο ''ξυνες'' γευσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 19/04/2024 at 09:59, maparios said:

το παρέλαβα χθες τελικα, αλλα κατι μου λεει οτι θα ειναι τυπου αμιτα μηλο με ανθρακικο (οχι πως με χαλαει, ισα ισα κατι διαφορετικο, απλα εγω γουσταρω τις πιο ''ξυνες'' γευσεις)

μαρεσουν τα ξινα πολυ.(sour). εχουν βγει καποια αλλα ειναι πανακριβα(δεν θυμαμαι εταιρεια)(καπου ειχα σηκωσει φωτογραφια) οποτε θα αρκεστω σε καραμελες sour.

 

20240420_224651.jpg

πολυ ωραιο ηταν

εχει και αλλες γευσεις

και το παρακατω ηταν μια απο τα ιδια

 

20240420_215344.jpg

Επεξ/σία από poulinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/04/2024 at 09:59, maparios said:

το παρέλαβα χθες τελικα, αλλα κατι μου λεει οτι θα ειναι τυπου αμιτα μηλο με ανθρακικο (οχι πως με χαλαει, ισα ισα κατι διαφορετικο, απλα εγω γουσταρω τις πιο ''ξυνες'' γευσεις)

το πηρα σημερα.not bad.ελαχιστα sour.σαν χυμο μηλου με ανθρακικο.2.5 ευρω αγια παρασκευη

20240421_170758.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...