Προς το περιεχόμενο

αγορα απο caseking.de


valantis40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24/1/2022 στις 2:50 ΜΜ, Deathy είπε

δοκιμασες αν ειναι να παρω κ εγω ? 😆 στο λογιστη τι θα πω θελω να παρω gpu απο Γερμανια?

 

 

Τα Γερμανικα μαγαζια δε στελνουν καρτες γραφικων εκτος Γερμανιας, Ολλανδιας κτλπ, οσοι παραγγειλανε φαγαν ακυρωτικο email , κ εγω διαβασα οτι μερικοι καταφερανε να τους ξεγελασουν μεσω packet forwarder αλλα σε μερικες παραγγελιες περασε και σε αλλες οχι.

 

Μέσω της εταιρείας forwarder που χρησιμοποιώ έχω πάρει GPU από Cyberport διχως κανένα πρόβλημα. Πράγματι το έχω ακούσει και εγώ αυτό που λες, περίεργη πολιτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, conqueror06 είπε

Μέσω της εταιρείας forwarder που χρησιμοποιώ έχω πάρει GPU από Cyberport διχως κανένα πρόβλημα. Πράγματι το έχω ακούσει και εγώ αυτό που λες, περίεργη πολιτική.

Προσφατα πηρες καρτα απο forwarder?

Ποιον forwarder χρησιμοποιησες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ivris είπε

Προσφατα πηρες καρτα απο forwarder?

Ποιον forwarder χρησιμοποιησες?

Ναι, πριν 2 μήνες περίπου. mygermany.com χρησιμοποιώ εδώ και 3 χρόνια, εγγράφεσαι μέλος και αποκτάς διεύθυνση. Την έχω επιλέξει γιατί παλιότερα έδινε 90 ημέρες δωρεάν αποθήκευσης, τώρα δίνει 60 ήμερες, οπότε με βολεύει γιατί κάνω αποστολή 1 φορά ανά 2 μήνες όταν συγκεντρώνω κάποια πραγματάκια. επιλέγω UPS για αποστολή που βγαίνει γύρω στα 30 ευρώ ακόμα και για 10-15 κιλά δέμα! για DHL Paket λίγο πιο πάνω (μου έχει κυμανθεί από 32 έως 58 ευρώ για 10-15 κιλά ανάλογα και το αν χρειάζονται 1 ή 2 κούτες για την αποστολή), για DHL Express οι τιμές ζαλίζουν και αποφεύγονται διά ροπάλου (300-400 ευρώ μεταφορικά για 10 κιλά!!!)Πάντως δεν είναι καθόλου χαμηλές και στη Γερμανία οι τιμές των GPU, άντε να κερδίσεις 150-200 ευρώ στην καλύτερη.

Επεξ/σία από conqueror06
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, conqueror06 είπε

Ναι, πριν 2 μήνες περίπου. mygermany.com χρησιμοποιώ εδώ και 3 χρόνια, εγγράφεσαι μέλος και αποκτάς διεύθυνση. Την έχω επιλέξει γιατί παλιότερα έδινε 90 ημέρες δωρεάν αποθήκευσης, τώρα δίνει 60 ήμερες, οπότε με βολεύει γιατί κάνω αποστολή 1 φορά ανά 2 μήνες όταν συγκεντρώνω κάποια πραγματάκια. επιλέγω UPS για αποστολή που βγαίνει γύρω στα 30 ευρώ ακόμα και για 10-15 κιλά δέμα! για DHL Paket λίγο πιο πάνω (μου έχει κυμανθεί από 32 έως 58 ευρώ για 10-15 κιλά ανάλογα και το αν χρειάζονται 1 ή 2 κούτες για την αποστολή), για DHL Express οι τιμές ζαλίζουν και αποφεύγονται διά ροπάλου (300-400 ευρώ μεταφορικά για 10 κιλά!!!)Πάντως δεν είναι καθόλου χαμηλές και στη Γερμανία οι τιμές των GPU, άντε να κερδίσεις 150-200 ευρώ στην καλύτερη.

Οι FE ειναι σε MSRP τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...