Προς το περιεχόμενο

αγορα απο caseking.de


valantis40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λίγες μέρες μου στείλανε απάντηση σε mail ότι στέλνουν με κανονικές τιμές.

 

@DiAvOlόχι πάντα , κάποιες φορές έχει το ένα καλύτερες τιμές κ άλλες φορές το άλλο. Τουλάχιστον από τη δική μου εμπειρία

IMG_20220118_084145~2.jpg

Επεξ/σία από demmian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αντί για now ήθελε να γράψει how και πάλι δε βγάζει νόημα το παραπάνω, δεν καταλήγει κάπου. Στο site 100αρικο θέλουν και με τις 3 μεταφορικές. Πιθανόν μπλέξανε με τίποτα έξυπνους απο Ελλάδα και χτύπησαν στα έξοδα αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, DiAvOl είπε

Από αυτά τα Γερμανικά το mindfactory.de δεν έχει τις καλύτερες τιμές;

Ναι συνήθως έχει τις καλύτερες αλλά στέλνει μόνο τιμολόγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2022 στις 7:55 ΜΜ, Land-decked είπε

η μονη χωρα που χρεωνει 99 ευρω ειμαστε εμεις. Ε μονο γιαυτο τον λογο δεν ξαναγοραζω απο αυτους. Να παν να γαμηθ@ν

Αγορασε το απο σκρουτζ.

ετσι ακριβως.βουλγαρια 17 ευρω κυπρο 23 και οι μαλ...κες 99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2022 στις 9:12 ΠΜ, Sarandis είπε

Μάλλον αντί για now ήθελε να γράψει how και πάλι δε βγάζει νόημα το παραπάνω, δεν καταλήγει κάπου.

Τα Αγγλικά σου θέλουν ψέκασμα με WD40...   ο προηγούμενος υπολογισμός (99) συμπεριλάμβανε ασφάλιστρα απώλειας κατά την μεταφορά,  και τώρα τα αφαίρεσαν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kiriakos-GR είπε

Τα Αγγλικά σου θέλουν ψέκασμα με WD40...   ο προηγούμενος υπολογισμός (99) συμπεριλάμβανε ασφάλιστρα απώλειας κατά την μεταφορά,  και τώρα τα αφαίρεσαν.

 

Μάλλον δεν ξέρω και ανάγνωση, πιάσε το γράσο.

image.png.a7ef413ac0720bce01122748d0e9cadc.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, ivris είπε

Δοκιμασμενο το eshopwedrop? Εννοω εχεις παραλαβει η απλα προτεινεις?

Όχι, έχω φίλο Γερμανία και μου έστειλε αυτός. Κάπου αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει ότι δεν είχα πρόβλημα άτομα που αγόρασαν αλλά μην σε πάρω στον λαιμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/1/2022 στις 3:58 ΜΜ, valantis40 είπε

ναι οντως εχει ξεφυγει πολυ στα μεταφορικα για αυτο το σκεφτομαι ακομα και δεν εχω προχωρησει

στο notebillinger στελνει ελλαδα μονο αν εισαι εταιρια θα δοκιμασω στα αλλα να δω τι γινεται

δοκιμασες αν ειναι να παρω κ εγω ? 😆 στο λογιστη τι θα πω θελω να παρω gpu απο Γερμανια?

 

 

Τα Γερμανικα μαγαζια δε στελνουν καρτες γραφικων εκτος Γερμανιας, Ολλανδιας κτλπ, οσοι παραγγειλανε φαγαν ακυρωτικο email , κ εγω διαβασα οτι μερικοι καταφερανε να τους ξεγελασουν μεσω packet forwarder αλλα σε μερικες παραγγελιες περασε και σε αλλες οχι.

 

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει απο eshopwedrop laptop , το οποιο δεν ερχοταν ελλαδα απο ισπανια. οποτε πηγε γερμανια κ απο εκει το προωθησαν. αυτο εγινε με αμαζον. εκανε επιπλεον 10 ημερες περιπου να ερθει αφου παραδοθηκε στη διευθυνση γερμανιας. 

βασικο ειναι, αν παραγγειλετε απο γερμανια σε διευθυνση γερμανιας, ο φπα καταβαλλεται κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...