Προς το περιεχόμενο

Λύση μίσθωσης ακινήτου


giorgosmcmc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Demosss είπε

Μια ερώτηση είμαι ιδιοκτήτης ακίνητο και έχω πει στο ενοικιαστεί εδώ και πολύ καιρό να βγάλει τα πράματα από την αποθήκη λόγο είναι ο λέβητας και να μην γίνεις καμία ζημιά πχ φωτιά  και όλα τα πράματα από τον κοινόχρηστο χώρος που  συν έχει ένα σκύλο και το έχω κάνει παρατήρηση δεν μπορεί να το έχει στο κοινόχρηστο χώρο ελεύθερο μόνο με το λουράκι το να τον παιρναει από εκεί και όχι ελεύθερος να το κάνω εξώδικο η θα πετάξω τσάμπα λεφτά.

Ενοίκιο πληρώνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι πληρώνει ενοίκιο αλλά και πάλι δεν έχει καμία δουλειά να έχει βάλει τα πράματα στην αποθήκη από τότε που το συμβόλαιο μέσα δεν λέει για αποθήκη 

Επεξ/σία από Demosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/7/2022 στις 7:59 ΜΜ, Demosss είπε

Μια ερώτηση είμαι ιδιοκτήτης ακίνητο και έχω πει στο ενοικιαστεί εδώ και πολύ καιρό να βγάλει τα πράματα από την αποθήκη λόγο είναι ο λέβητας και να μην γίνεις καμία ζημιά πχ φωτιά  και όλα τα πράματα από τον κοινόχρηστο χώρος που  συν έχει ένα σκύλο και το έχω κάνει παρατήρηση δεν μπορεί να το έχει στο κοινόχρηστο χώρο ελεύθερο μόνο με το λουράκι το να τον παιρναει από εκεί και όχι ελεύθερος να το κάνω εξώδικο η θα πετάξω τσάμπα λεφτά.

Μάθε πρώτα γραφή και μετά κάνεις και εξώδικο.....έλεος

Επεξ/σία από blackhill66
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...