Προς το περιεχόμενο

30% επιστροφή σε yellows Πειραιώς στις τηλεοράσεις αξίας από 500€ και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, bilham είπε

Μια και λέτε για περσινές προσφορές, έχω δωροεπιταγές από Κωτσόβολο. Πιστεύετε θα βγάλει καμιά ανάλογη προσφορά αργότερα ή να τις πουλήσω και να αγοράσω τώρα από MM;

Λογικά θα βγει σε 1-2 μήνες. Λογικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
8 λεπτά πριν, millboc είπε

Επίσης να αναφέρω για όσους δεν το γνωρίζουν, ότι εδώ και 2 χρόνια περίπου, το ΜΜ και το Public είναι η ίδια εταιρία...

Για να το πουμε πιο σωστα: Αποχωρησε (δυστυχως για τον καταναλωτη μπορω να πω) η ΜΜ απο Ελλαδα και "αγορασε το ονομα" η public.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, millboc είπε

Επίσης να αναφέρω για όσους δεν το γνωρίζουν, ότι εδώ και 2 χρόνια περίπου, το ΜΜ και το Public είναι η ίδια εταιρία...

Σωστά, μόνο καλό είναι για σιγουριά να προσθέσουμε ότι για την ώρα κάνουν ξεχωριστές προσφορές, δηλαδή η παρούσα προσφορά ισχύει μόνο στα Mediamarkt και όχι στα Public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, netgeo είπε

Επίσης να αναφέρω ότι από σήμερα τα MM προσφέρουν δωρεάν την 5ετη εγγύηση το λεγόμενο Safety Net των Public. Έγινε λέει συνένωση των δύο συστημάτων. Οπότε γλίτωσα και την ασφάλεια της Allianz που ήταν στα 150€.

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα!

Φιλε μου σε ευχαριστω για την ενημερωση. Πηρα τηλεφωνο κι μιλησα με υπεθυνο του καταστηματος κι μου ειπε οτι ισχυει αυτο κι η ενοποιηση του Safety Net του Public. Κι αναβαθμισε δωρεαν την παραγγελια μου που εκανα χθες απο το ιντερνετ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, greenpower22 είπε

Φιλε μου σε ευχαριστω για την ενημερωση. Πηρα τηλεφωνο κι μιλησα με υπεθυνο του καταστηματος κι μου ειπε οτι ισχυει αυτο κι η ενοποιηση του Safety Net του Public. Κι αναβαθμισε δωρεαν την παραγγελια μου που εκανα χθες απο το ιντερνετ.

Η ηλεκτρονική αγορά, είναι για παραλαβή από κατάστημα;

Τηλ του καταστήματος που βρήκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreas1gr είπε

Η ηλεκτρονική αγορά, είναι για παραλαβή από κατάστημα;

Τηλ του καταστήματος που βρήκες;

Οχι για αποστολη στο χωρο μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, greenpower22 είπε

Οχι για αποστολη στο χωρο μου. 

Αφού η αγορά έγινε ηλεκτρονικά, τότε με πιο κατάστημα μίλησες και το τηλέφωνο του τοπικού καταστήματος που το βρήκες, μιας και όλα τα τηλέφωνα τα σηκώνουν από τα κεντρικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Αφού η αγορά έγινε ηλεκτρονικά, τότε με πιο κατάστημα μίλησες και το τηλέφωνο του τοπικού καταστήματος που το βρήκες, μιας και όλα τα τηλέφωνα τα σηκώνουν από τα κεντρικά;

Με πηρε τηλ ο υπεθυνος απο το υποκαταστημα της Θεσσαλονικης οπου ειχαν την τηλεοραση που θα μου εστελναν. Τοπικο υποκαταστημα δεν εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε ξεκίνησε η δωρεάν 5ετης του Media Markt;

Σε δίκη μου αγορά από κατάστημα χθες 01/02, η επέκταση μπήκε με έξτρα χρέωση.

Υπάρχει κάπου επίσημα ότι πλέον δίνεται δωρεάν;

Επίσης, online δίνει τη δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε κάποιες τηλεόρασης, αλλά με πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, greenpower22 είπε

Με πηρε τηλ ο υπεθυνος απο το υποκαταστημα της Θεσσαλονικης οπου ειχαν την τηλεοραση που θα μου εστελναν. Τοπικο υποκαταστημα δεν εχω.

Δηλαδή εσύ έκανες αγορά μέσα από το ηλεκτρονικό κατάστημα.

Ο υπεύθυνος ενός τοπικού καταστήματος σε πήρε τηλέφωνο μόνος του, να σε ενημερώσει ότι θα σου δώσει και την παραπάνω προσφορά;

Μπορείς να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα το τηλέφωνο από το οποίο σε κάλεσαν, γιατί με τα κεντρικά της ΜΜ δεν βγάζω άκρη…

Σε ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκανα και γω αγορα απο φυσικο καταστημα 2000 τηλεόραση και οι απατεώνες ηθελαν να με χρεωσουν 260€ εγγυηση.Μετα πολλα μου έκαναν την χαρη να μου την αφησουν στα 160(οσο ειχε δλδ)

Τωρα που ειδα για δωρεάν επέκταση  μου επεσαν τα μαλλιά.

Πηρα τηλ αλλα ακομα περιμενω να με παρουν να μου πουν

Επεξ/σία από DjAde
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@DjAde Είχες κάποια ενημέρωση;

Καλώντας στην εξυπηρέτηση, μου είπαν πως δεν έχουν κάποια ενημέρωση για κατάργηση της εγγύησης G Plus, συνεχίζει κανονικά επί πληρωμή.

@greenpower22 Το κατάστημα από το οποίο σε κάλεσαν είναι μόνο Media Markt ή συστεγάζεται με Public; Γιατί το Public έχει όντως δωρεάν αυτή την περίοδο την εγγύηση, και ίσως η απόδειξη της εγγύησης κοπεί από τα Public. Υποθέσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρώτησα σήμερα σε κατάστημα ΜΜ

ΔΩΡΕΑΝ  επέκταση εγγύησης δεν δίνουν σε καμια τηλεόραση, έχω αποφασίσει να παραγγείλω αλλά δεν μπορώ να τους αποδείξω οτι ισχύει κατι τέτοιο. παρακαλώ όποιος μπορεί ας βοηθήσει, δυστυχώς το συγκεκριμένο κατάστημα δεν φημίζεται για την εξυπηρέτηση πελατών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, stefan_city είπε

@DjAde Είχες κάποια ενημέρωση;

Καλώντας στην εξυπηρέτηση, μου είπαν πως δεν έχουν κάποια ενημέρωση για κατάργηση της εγγύησης G Plus, συνεχίζει κανονικά επί πληρωμή.

@greenpower22 Το κατάστημα από το οποίο σε κάλεσαν είναι μόνο Media Markt ή συστεγάζεται με Public; Γιατί το Public έχει όντως δωρεάν αυτή την περίοδο την εγγύηση, και ίσως η απόδειξη της εγγύησης κοπεί από τα Public. Υποθέσεις!

Υποκατάστημα: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...