Προς το περιεχόμενο

30% επιστροφή σε yellows Πειραιώς στις τηλεοράσεις αξίας από 500€ και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, georsev είπε

Δεν με αφήνει να κάνω συναλλαγή το mediamark...έχει μπλοκάρει δεν ξέρω..με το κινητό προσπαθώ να το κάνω.Να δοκιμάσω άλλον τρόπο?

Το ιδιο κι σε εμενα φιλε μου απο χθες το πρωι πανω απο 10 προσπαθειες μπλοκαρει αμεσως μετα την εγκριση της πληρωμης. Το ιδιο κι σε σενα? Τους πηρα τηλ πριν λιγο κι μου ειπε οτι θα το δει κι θα με ξαναπαρει μεχρι τις 9 .

IMG_20220126_183749__01.jpg

1 ώρα πριν, georsev είπε

Δεν με αφήνει να κάνω συναλλαγή το mediamark...έχει μπλοκάρει δεν ξέρω..με το κινητό προσπαθώ να το κάνω.Να δοκιμάσω άλλον τρόπο?

Μιλησα με τον αντιπροσωπο κι μου ειπε οτι υπαρχει καποιο θεμα απο τη μερια τους κι οπως ανακαλυψα κι εγω κι απο την καρτα μου. Υπηρχε ημερισιο οριο εξοδων στα 600 ευρω το οποιο ανεβασα στα 1500. Ο αντιπροσωπος καταχωρησε την παραγγελια χειροκινητα κι μου εστειλε ενα λινκ για να κανω την πληρωμη. Εβγαλε το ιδιο σφαλμα οπως παραπανω ΑΛΛΑ τωρα φαινεται οτι υπαρχει η κινηση στην τραπεζα προς εγκριση της συναλλαγης οπως φαινεται στο winbankin μου κατι που δεν φαινοταν πριν. Η παραγγελια δεν φαινεται στο λογαριασμο μου mediamarkt αλλα υπαρχει σε email που εστειλε ο αντιπροσωπος αλλα κι μετα την πληρωμη. Αυτα απο μενα. Ελπιζω να βοηθησα αν καποιος εχει παρομοιο προβλημα.

Επεξ/σία από greenpower22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greenpower22 είπε

Το ιδιο κι σε εμενα φιλε μου απο χθες το πρωι πανω απο 10 προσπαθειες μπλοκαρει αμεσως μετα την εγκριση της πληρωμης. Το ιδιο κι σε σενα? Τους πηρα τηλ πριν λιγο κι μου ειπε οτι θα το δει κι θα με ξαναπαρει μεχρι τις 9 .

IMG_20220126_183749__01.jpg

Μιλησα με τον αντιπροσωπο κι μου ειπε οτι υπαρχει καποιο θεμα απο τη μερια τους κι οπως ανακαλυψα κι εγω κι απο την καρτα μου. Υπηρχε ημερισιο οριο εξοδων στα 600 ευρω το οποιο ανεβασα στα 1500. Ο αντιπροσωπος καταχωρησε την παραγγελια χειροκινητα κι μου εστειλε ενα λινκ για να κανω την πληρωμη. Εβγαλε το ιδιο σφαλμα οπως παραπανω ΑΛΛΑ τωρα φαινεται οτι υπαρχει η κινηση στην τραπεζα προς εγκριση της συναλλαγης οπως φαινεται στο winbankin μου κατι που δεν φαινοταν πριν. Η παραγγελια δεν φαινεται στο λογαριασμο μου mediamarkt αλλα υπαρχει σε email που εστειλε ο αντιπροσωπος αλλα κι μετα την πληρωμη. Αυτα απο μενα. Ελπιζω να βοηθησα αν καποιος εχει παρομοιο προβλημα.

Έκανα και εγώ τηλεφωνικά παραγγελία αλλά με το λινκ που μου έστειλαν για πληρωμή πάλι τα ίδια...άλλαξα και το όριο ημερήσια συναλλαγής σε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, georsev είπε

Έκανα και εγώ τηλεφωνικά παραγγελία αλλά με το λινκ που μου έστειλαν για πληρωμή πάλι τα ίδια...άλλαξα και το όριο ημερήσια συναλλαγής σε...

Κι εμενα μου εβγαλε το ιδιο σφαλμα απο το λινκ που μου εστειλαν για πληρωμη. Αλλα οταν κοιταξα στην τραπεζα μου αυτη τη φορα φαινοταν η κινηση κι τα χρηματα δεσμευτηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αν θέλετε τους πόντους (30%) άμεσα:

1) Πηγαίνετε σε φυσικό POS (είναι λίγο άβολο το ξέρω),  σε κατάστημα.

2) Από το  site, αλλά προσπαθήστε να βάλετε ΜΟΝΟ την τηλεόραση στο καλάθι. Αν παρατηρήσετε οι τηλεοράσεις στην προσφορά έχουν "κατσαρή" τιμή, πχ 600,96€ . Έτσι εντοπίζει την προσφορά  και δίνει (συνήθως) άμεσα τους πόντους.

3) Όλες οι  άλλες επιλογές ακολουθούν, αλλά μη νομίζετε  ότι γίνονται αυτόματα....Παίζει και χέρι. Γι αυτό μπορεί να αργήσει η απόδοση.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lalanis είπε

Γενικά αν θέλετε τους πόντους (30%) άμεσα:

1) Πηγαίνετε σε φυσικό POS (είναι λίγο άβολο το ξέρω),  σε κατάστημα.

2) Από το  site, αλλά προσπαθήστε να βάλετε ΜΟΝΟ την τηλεόραση στο καλάθι. Αν παρατηρήσετε οι τηλεοράσεις στην προσφορά έχουν "κατσαρή" τιμή, πχ 600,96€ . Έτσι εντοπίζει την προσφορά  και δίνει (συνήθως) άμεσα τους πόντους.

3) Όλες οι  άλλες επιλογές ακολουθούν, αλλά μη νομίζετε  ότι γίνονται αυτόματα....Παίζει και χέρι. Γι αυτό μπορεί να αργήσει η απόδοση.

Πολύ εξειδικευμένη απάντηση - φαντάζομαι ασχολείσαι με το αντικείμενο.

Έχω αγοράσει μόνο την tv, όπως στο 2, αλλά διαβάζοντας διάφορα σχόλια περι ειδικών όρων μου δημιουργήθηκε τέτοια αμφιβολία που σκεφτόμουν να ακυρώσω και να αγοράσω και πάλι αυριο που θα εχουν μεσολαβήσει 2 μέρες....

Πολύ κακό που δεν εμφανίζονται οι πόντοι στο Yellows σε κάποιο καθεστώς "υπο εκκαθάριση" όπως ακριβώς γίνεται με το δεσμευμένο ποσό! Θα γλιτώναμε πολλή πληκτρολόγηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2022 στις 8:54 ΜΜ, weirdo είπε

αν βαλεις δοσεις τι γίνεται με τα yellows; 

Ετρεχε προσφορα για 65αρες τηλεορασεις στο mediamarkt τελη νοεμβριου για 2 ημερες  1€ = 100 yellows. Αγορασα τηλεοραση 1800€  σε 24 ατοκες δοσεις και σε 1 μηνα μου πίστωσαν 180.000 yellow περιπου 330€ τα οποια και τα ψωνισα με την γυναικα μου προχθες στο MediaMarkt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/1/2022 στις 9:42 ΜΜ, astrolavosg είπε

Σύμφωνα με το σχετικό pdf αν είσαι συνεπείς στίς δόσεις θα σού πιστωθούν κανονικά τα yellows.

220118_yellows_tvs_500_final.pdf 118 kB · 14 downloads

Δλδ αν βαλω δοσεις 3,4 χρονια οι ποντοι θα πιστωνονται ανα μηνα; 

Παντως 30% ειναι μεγαλη εκπτωση. Τηλεοραση στα 2000 ευρω εχεις 600 ευρω εκπτωση!  Ειναι το σουπερμαρκετ για τουλαχιστον 4 μηνες! Οι ποντοι εχουν ημερομηνια ληξης; 

 

Επεξ/σία από Witcher1st
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Witcher1st είπε

Δλδ αν βαλω δοσεις 3,4 χρονια οι ποντοι θα πιστωνονται ανα μηνα; 

Παντως 30% ειναι μεγαλη εκπτωση. Τηλεοραση στα 2000 ευρω εχεις 600 ευρω εκπτωση!  Ειναι το σουπερμαρκετ για τουλαχιστον 4 μηνες! Οι ποντοι εχουν ημερομηνια ληξης; 

 

νομίζω κάπονται λήγουν. Το συνηθισμένο σε αυτά τα προγράμματα ειναι οι 12 μήνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, coyote2 είπε

νομίζω κάπονται λήγουν. Το συνηθισμένο σε αυτά τα προγράμματα ειναι οι 12 μήνες 

οι πόντοι λήγουν 2 χρόνια μετά από τότε που τους παίρνεις...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν οι ποντοι μπαινουν μηνα-μηνα τοτε δεν αξιζει. Αν μπαινουν ολοι μαζι, τοτε ειναι καλη προσφορα. Γνωριζει κανεις να απαντησει με σιγουρια; Ο φιλος παραπανω λεει οτι του πιστωθηκαν σε λιγες ημερες, αλλα καποιοι ειπαν οτι γινονται και λαθη.

15 ώρες πριν, dream21 είπε

Ετρεχε προσφορα για 65αρες τηλεορασεις στο mediamarkt τελη νοεμβριου για 2 ημερες  1€ = 100 yellows. Αγορασα τηλεοραση 1800€  σε 24 ατοκες δοσεις και σε 1 μηνα μου πίστωσαν 180.000 yellow περιπου 330€ τα οποια και τα ψωνισα με την γυναικα μου προχθες στο MediaMarkt.

Φιλε τους ποντους για να τους χρησιμοποιησω χρειαζεται να εχω την καρτα μαζι μου ή γινεται και μεσω εφαρμογης απο το κινητο;

 

Ψηνομαι ασχημα για την a80j 65". Για τις 55" πηγαινα, αλλα με την προσφορα βγαινει ιδια τιμη, αφου θα μου δωσει 600 ευρω σε yellows!

Επεξ/σία από Witcher1st
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Αν οι ποντοι μπαινουν μηνα-μηνα τοτε δεν αξιζει. Αν μπαινουν ολοι μαζι, τοτε ειναι καλη προσφορα. Γνωριζει κανεις να απαντησει με σιγουρια; Ο φιλος παραπανω λεει οτι του πιστωθηκαν σε λιγες ημερες, αλλα καποιοι ειπαν οτι γινονται και λαθη.

Φιλε τους ποντους για να τους χρησιμοποιησω χρειαζεται να εχω την καρτα μαζι μου ή γινεται και μεσω εφαρμογης απο το κινητο;

 

Ψηνομαι ασχημα για την a80j 65". Για τις 55" πηγαινα, αλλα με την προσφορα βγαινει ιδια τιμη, αφου θα μου δωσει 600 ευρω σε yellows!

εγω πηρα την καρτα μαζι μου διοτι επρεπε να μπει στο POS και να πατησει η κοπελα στο ταμειο εξαργυρωση πόντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Witcher1st είπε

Αν οι ποντοι μπαινουν μηνα-μηνα τοτε δεν αξιζει. Αν μπαινουν ολοι μαζι, τοτε ειναι καλη προσφορα. Γνωριζει κανεις να απαντησει με σιγουρια; Ο φιλος παραπανω λεει οτι του πιστωθηκαν σε λιγες ημερες, αλλα καποιοι ειπαν οτι γινονται και λαθη.

Φιλε τους ποντους για να τους χρησιμοποιησω χρειαζεται να εχω την καρτα μαζι μου ή γινεται και μεσω εφαρμογης απο το κινητο;

 

Ψηνομαι ασχημα για την a80j 65". Για τις 55" πηγαινα, αλλα με την προσφορα βγαινει ιδια τιμη, αφου θα μου δωσει 600 ευρω σε yellows!

Οι πόντοι μπαίνουν μήνα μήνα μόνο αν ψωνίσεις με δόσεις την tv που θέλεις από το site του mediamarkt. Αν την ψωνίσεις από το κατάστημα, θα τους πάρεις όλους μαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...