Προς το περιεχόμενο

30% επιστροφή σε yellows Πειραιώς στις τηλεοράσεις αξίας από 500€ και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Just now, silvester81 said:

Επέκταση εγγύησης έβαλες; 

Δεν μου έδινε επιλογή σε αυτή την τηλεόραση, θα προσπαθήσω αν γίνετε να βάλω από το κατάστημα ή αν υπάρχει άλλος τρόπος. Αν ξέρει κάποιος μας λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, count ian είπε

Καταπληκτικοί οι τύποι στη mediamarkt (NOT)

H 48άρα Lg c1 από 999 πήγε 1199.

Και η 48άρα Lg a1 899. Όσο δηλαδή έχει κανονικά η 55'

Οι τιμές έχουν όντως εκτιναχθεί.

Ωστόσο, με -30% σε πόντους, η τελική τιμή βγαίνει γενικά φθινότερη από προηγούμενες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, angelponiros είπε

Δεν μου έδινε επιλογή σε αυτή την τηλεόραση, θα προσπαθήσω αν γίνετε να βάλω από το κατάστημα ή αν υπάρχει άλλος τρόπος. Αν ξέρει κάποιος μας λέει...

Εγώ για αυτό το λόγο δεν έχω παραγγείλει ακόμα ! Τους πήρα τηλ και μου έλεγαν κάτι χαζομάρες ότι δήθεν δεν το υποστηρίζει ο κατασκευαστής, μετά ότι μπορεί να φταίει το site και στο τέλος μου είπαν να πάω καλύτερα σε κάποιο κατάστημα να μου πουν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να βαλω μια παραγγελια κι στο τελικο σταδιο της πληρωμης μετα το παραθυρο που βαζω τον κωδικο ΟΤΡ που στελνει η τραπεζα, μου βγαζει ενα σφαλμα 'mediamarkt refused to connect' . Εχω δοκιμασει δυο φορες απο διαφορετικο browser κι συμβαινει το ιδιο. Εχει κανεις καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, count ian είπε

Καταπληκτικοί οι τύποι στη mediamarkt (NOT)

H 48άρα Lg c1 από 999 πήγε 1199.

Και η 48άρα Lg a1 899. Όσο δηλαδή έχει κανονικά η 55'

Η c1 απο την αρχη των εκπτωσεων πηγε στα 1199 σε κωτσοβολο ,πλαισιο και media

H Samsung QLED QE50Q80A μεχρι την προηγουμενη βδομαδα ειχε 779 και στα 3 καταστηματα και τωρα 849

 

Επεξ/σία από touloubas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα τι να πω; Ζαχαρώνω εδώ και αρκετό καιρό τη 40άρα της Panasonic, που δεν είναι και Vestel κιόλας αλλά αληθινή Panasonic, και περίμενα να είναι στα 499 έτσι ώστε να βγεί γύρω στα 350 με την επιστροφή, αλλά την πήγανε 449 οι άτιμοι. Η 50άρα με την επιστροφή βγαίνει 400 αλλά δυστυχώς δεν κάνει το μέγεθος. ΑΥΞΗΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ 40ΑΡΑΣ ΣΤΑ 499. αχαχαχαχαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καταφερει καποιος να βαλει παραγγελια κι να πληρωσει με την καρτα Πειραιως του? Απο το πρωι μεχρι τωρα μου βγαζει συνεχως σφαλμα 'www.mediamarkt.gr refused to connect' αμεσως μετα την εγκριση της πληρωμης. Συμβαινει κι σε αλλους το ιδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, georsev είπε

Δλδ τελική τιμή εμεσα σου βγήκε 799x30%=239,7

239,7x150=35955 yellows

35955x0.002=71.91e

799-71.91=727e αυτή είναι η τιμή εμεσα που σου βγήκε?

239,7 ευρώ
αφού 799x150 = 119.850 yellows (στη συνολική τιμή όχι στα 239)
οπότε 
119.850x0,002 = 239,7 ευρώ
τελική:
799-239,7= 559,3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως βρε παιδιά αυτό π σε κάθε θέμα με επιστροφή πόντων γίνεται10 φορές η ίδια ερώτηση κ η ίδια ανάλυση  του ποσοστού πόντων ξεπερνά και την Ακρόπολη σε γραφικότητα !πλακα κάνω φιλικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Koukousakis είπε

Εγώ τώρα τι να πω; Ζαχαρώνω εδώ και αρκετό καιρό τη 40άρα της Panasonic, που δεν είναι και Vestel κιόλας αλλά αληθινή Panasonic, και περίμενα να είναι στα 499 έτσι ώστε να βγεί γύρω στα 350 με την επιστροφή, αλλά την πήγανε 449 οι άτιμοι. Η 50άρα με την επιστροφή βγαίνει 400 αλλά δυστυχώς δεν κάνει το μέγεθος. ΑΥΞΗΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ 40ΑΡΑΣ ΣΤΑ 499. αχαχαχαχαχαχαχαχ

40αρα ; Για το μπάνιο καλή είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, coyote2 είπε

Επίσης ανέβηκαν οι τιμές από χτες

Δε το πιστεύω!!!!

οι τιμες δεν εχουν ανεβει.....παραμενουν σταθερες αρκετο καιρο τωρα....Ψηνομουν για αγορα νεας tv απο τον Νοεμβριο οταν ξεκινησε το bf και ειχα οργωσει το ιντερνετ να βρω σχολια και παρατηρησεις.Η sony 55x90j που ειναι μια πολυ καλη επιλογη την ζαχαρωνα και τελικα  την απεκτησα μπορω να σου πω οτι εχει πεσει κιολας σε σχεση με τις τιμες προ Νοεμβριου με την παραλληλη προωθητικη ενεργεια της μαμας sony.

ps φαντασειτε ποσο μαπα ηταν το bf στις tv οταν 1-2 μηνες ποιο μετα μπορεις να βρεις προιοντα 30% φθηνοτερα.

Επεξ/σία από cd2matheos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...