Προς το περιεχόμενο

30% επιστροφή σε yellows Πειραιώς στις τηλεοράσεις αξίας από 500€ και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, DjAde είπε

Sony x90j η samsung q90t?

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q90-q90t-qled-vs-sony-x90j/9810/21562?usage=1&threshold=0.01

Mάλλον Samsung, ειδικά αν χρησιμοποιείται και για gaming με vrr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
22 hours ago, adminaros said:

λέω να χτυπήσω μια πενηντάρα.

Τηλεόραση Samsung QLED 50" 4K QE50Q60A
 
καλή δεν φαίνεται ?

Αν μπορείς να κάνεις την υπέρβαση Τηλεόραση LG NanoCell 50" 4K 50NANO886PB Τηλεοράσεις | Mediamarkt

Βγαίνει έμμεσα κάπου στα 537-538? Είναι η 2η χαμηλότερη τιμή, μετά τα "καθαρά" 499 που βγήκε για 4-5 ώρες, περίπου 10 μέρες πριν την Black Friday.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Thresh είπε

Αν μπορείς να κάνεις την υπέρβαση Τηλεόραση LG NanoCell 50" 4K 50NANO886PB Τηλεοράσεις | Mediamarkt

Βγαίνει έμμεσα κάπου στα 537-538? Είναι η 2η χαμηλότερη τιμή, μετά τα "καθαρά" 499 που βγήκε για 4-5 ώρες, περίπου 10 μέρες πριν την Black Friday.

Αυτή σκέφτομαι να πάρω στους γονείς, 488 δεν βγαίνει ή έχω καταλάβει λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα,και εγώ είμαι έτοιμος να αγοράσω 65αρα η 75αρα την sonyx90j.Θεωρω ότι η προσφορά της Πειραιώς που τρέχει δεν υπάρχει.Το καλο σε σχέση με την προσφορά με μείον 20% που βγάζει η εθνική ανά τακτά σχετικά διαστήματα είναι ότι στην Πειραιώς δεν είναι απαραίτητο να έχεις πιστωτική κάρτα,η προσφορά ισχύει και για χρεωστικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, atrigane said:

Αυτή σκέφτομαι να πάρω στους γονείς, 488 δεν βγαίνει ή έχω καταλάβει λάθος;

698.96 / 1.30 δεν είναι? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, weirdo είπε

εγω πληρωσα μετα 5-6 προσπάθειες με firefox, μου ηρθε μειλ επιβεβαίωσης,  η παραγγελία μου ομως δεν φαίνεται στο ιστορικο των παραγγελιών μου

Εκανα παρα πολλες προσπαθειες με Chrome, Edge, Samsung Internet κι συνεχεια το ιδιο σφαλμα. Ειπα να δοκιμασω κι το Firefox οπως εσυ. Δυο προσπαθειες κι παλι τα ιδια.

 

Το Firefox δεν μπορεί να ανοίξει τη σελίδα

Για τη δική σας ασφάλεια, το www.mediamarkt.gr δεν θα επιτρέψει στο Firefox την εμφάνιση της σελίδας αν κάποιος άλλος ιστότοπος την έχει ενσωματώσει. Για να δείτε αυτήν τη σελίδα, θα πρέπει να την ανοίξετε σε νέο παράθυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2022 στις 8:17 ΜΜ, coyote2 είπε

Υπάρχουν πολλές προσφορές αν έχετε Πειραιώς https://yellow.piraeusbank.gr/el/yellows/prosfora/kerdise-yellows-sti-mediamarkt

https://www.mediamarkt.gr/category/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis?priceRange=500-28999&view=list&sort=300004

Τώρα είδα στα σχόλια ότι χρειάζεται να έχεις το app. Το γράφει αλλά προσέξτε το 

Προβλέπω να έρθουν κι άλλες προσφορές. Πχ η Εθνική δεν έβγαλε κάτι ακόμη....

Το νου σας γιατι οι ανθρωποι ειναι γκασμαδες. Πηρα κινητο με τετοια προσφορα και δεν μου εδιναν τα yellows επειδη μου ελεγαν οτι την εφαρμογη την εγκατεστησα το βραδυ της ημερας που εκανα την συναλλαγη. 

Ναι ρε στοκοι! πραγματι εκανα και τοτε εγκατασταση. Αφου εστησα το καινουργιο τηλεφωνο. Την προηγουμενη εγκατασταση δεν μπορουσαν να την δουνε.

 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Το νου σας γιατι οι ανθρωποι ειναι γκασμαδες. Πηρα κινητο με τετοια προσφορα και δεν μου εδιναν τα yellows επειδη μου ελεγαν οτι την εφαρμογη την εγκατεστησα το βραδυ της ημερας που εκανα την συναλλαγη. 

Ναι ρε στοκοι! πραγματι εκανα και τοτε εγκατασταση. Αφου εστησα το καινουργιο τηλεφωνο. Την προηγουμενη εγκατασταση δεν μπορουσαν να την δουνε.

 

Έβγαλες άκρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H LG 55NANO926 στα 595€ μετά την επιστροφή (849€ αρχική τιμή) πιστεύετε αξίζει?

Τη θέλω κυρίως για gaming σε Xbox Series X, και βλέπω οτι έχει HDMI 2.1 (VRR, ALLM, 4k@120Hz), Dolby Vision HDR και 120Hz panel. Επίσης έχει και full array local dimming. Στα αρνητικά της το οτι έχει IPS panel (αντί για VA) και οτι δεν έιναι Android TV. Επίσης δε ξέρω αν όλες αυτές οι Nanocell της LG έχουν Quantum Dot pixel τεχνολογία (δηλαδή αν είναι QLED).

Θεωρητικά η Sony 55X90J είναι καλύτερη επιλογή, αλλά διάβασα οτι το VRR δεν δουλεύει καλά στις Sony, κι επίσης το Dolby Vision απενεργοποιείται αυτόματα όταν η TV γυρίσει σε gaming mode, πράγμα που δεν τη κάνει καλή τηλεόραση για Xbox.

H Samsung από την άλλη δεν υποστηρίζουν Dolby Vision HDR (δεν έχω ψάξει κατά πόσο καλά υποστηρίζουν το VRR).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Thresh είπε

698.96 / 1.30 δεν είναι? 

698.96 * 0,70 είναι
όταν θέλουμε να βγάλουμε την επιστροφή (ή την έκπτωση) και να μας μείνει η υπόλοιπη αξία

Σε ποσό ΧΧΧ με έκπτωση 30%,
η έκπτωση είναι ΧΧΧ * 0,30 και η τελική αξία ΧΧΧ * 0,70
δηλαδη,  από το όλον (1) αφαιρούμε το 30% (0,30) και μας μένει το 70% (0,70)

 

εκεί που συχνά χρειάζεται διαίρεση είναι στην ΑΠΟΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ  (φπα 24%)
100€ * 1,24φπα = €124 λιανική
για αποφορολόγηση κάνουμε το αντίστροφο
124€ / 1,24 = 100€  καθαρή αξία

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreaspA είπε

Το νου σας γιατι οι ανθρωποι ειναι γκασμαδες. Πηρα κινητο με τετοια προσφορα και δεν μου εδιναν τα yellows επειδη μου ελεγαν οτι την εφαρμογη την εγκατεστησα το βραδυ της ημερας που εκανα την συναλλαγη. 

Δηλαδή πόσο νωρίτερα πρέπει να γίνει η εγκατάσταση ? 24 ώρες ?

Διάβασα τους όρους, δεν είδα κάτι σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...