Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο ακύρωση παραγγελίας.


Kleanthos1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβγαλε σε προσφορά το Πλαίσιο την Zotac 1660 super 150€ φθηνότερα.Έκανα παραγγελία και σε 5 λεπτά έστειλαν mail λέγοντας μου ότι δεν είναι διαθέσιμη. Εννοείται ακυρώθηκε η παραγγελία. ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ 

Screenshot_2022-02-01-15-04-31-850_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-02-01-15-04-21-217_com.android.chrome.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το "Πλαίσιο απάτη" είναι παραπλανητικό.

Απλά δεν είχε αρκετά κομμάτια ώστε να προλάβεις να αγοράσεις.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε δεν ειναι και η πρώτη φορά, και έχουν κάνει χειρότερα.

Αλλά ΟΚ, δεν μου αρέσουν οι ύβρεις. Θα μπορούσε να πει π.χ. αντι για το Πλαίσιο, προτιμήστε κάποιο άλλο κατάστημα.

 

Σημειωση: παρόμοια " τρικ " έχουν κάνει και άλλα καταστήματα.

Επεξ/σία από duffyduck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καρτα την αναφερουν ακομη και τωρα διαθεσιμη , εσεις ολοι που ψωνιζετε απο κει τους εχετε κανει μαγκες τοσα χρονια , εχει και αλλου μαγαζια που πουλανε καρτες

2 λεπτά πριν, duffyduck είπε

ε δεν ειναι και η πρώτη φορά, και έχουν κάνει χειρότερα.

Αλλά ΟΚ, δεν μου αρέσουν οι ύβρεις. Θα μπορούσε να πει π.χ. αντι για το Πλαίσιο, προτιμήστε κάποιο άλλο κατάστημα.

Συγχωρειται λογω αγανακτησης , λογω βλακειας δεν συγχωρειται να μου επιτραπει η εκφραση , εχει φθηνοτερη 6500χτ διπλα

 

Σημειωση: παρόμοια " τρικ " έχουν κάνει και άλλα καταστήματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Την καρτα την αναφερουν ακομη και τωρα διαθεσιμη , εσεις ολοι που ψωνιζετε απο κει τους εχετε κανει μαγκες τοσα χρονια , εχει και αλλου μαγαζια που πουλανε καρτες

 

Έκανα order την rtx 3050 την πέμπτη ,μου έτσειλαν email ότι θα την έχουν την Δευτέρα και ένας υπάλληλος μου είπε ότι θα φέρουν σίγουρα την Δευτέρα ,τους πείρα τηλέφωνο χτες μου είπαν μέσα στην εβδομάδα θα φέρουν stock. Σε ένα άλλο παιδί πείρε σήμερα και του είπαν ότι δεν ξέρουν πότε θα φέρουν stock. Θεωρείτε τώρα αυτή σοβαρή εταιρία άμα δεν έχουν stock να μην δείχνουν τα προϊόντα ως διαθέσιμα ,άμα πια. Άλλοι ,περιμένουν ακόμα την 3060 που έκαναν order πέρσι. Shortage ξε shortage μην πουλάς κάρτες που δεν μπορείς να διαθέσεις.

Επεξ/σία από pcmasterrace123
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που η 1660 σε οποιοδιποτε πόσο πάνω από 200 ευρώ προσφορά δεν είναι. Αν όντως έχεις σκοπό πάντως να δώσεις 400+ για 1660 έχει εδώ μια https://www.bestprice.gr/item/2155571435/msi-geforce-gtx-1660-6gb-ventus-xs-oc.html??qid=9K0xvqGigB7_f16ca&seq=1&qo=1660&from=cat 

Αλλά το θεωρώ υπερβολικά μεγάλο ποσό 

Επεξ/σία από nickpaokgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pcmasterrace123 είπε

Έκανα order την rtx 3050 την πέμπτη ,μου έτσειλαν email ότι θα την έχουν την δευτέρα και ένας υπάλληλος μου είπε ότι θα φέρουν σίγουρα την Δευτέρα ,τους πείρα τηλέφωνο χτες μου είπαν μέσα στην εβδομάδα θα φέρουν stock. Σε ένα άλλο παιδί πείρε σήμερα και του είπαν ότι δεν ξέρουν πότε θα φέρουν stock. Θεωρείτε τώρα αυτή σοβαρή εταιρία άμα δεν έχουν stock να μην δείχνουν τα προϊόντα ως διαθέσιμα ,άμα πια. Άλλοι ,περιμένουν ακόμα την 3060 που έκαναν order πέρσι. Shortage ξε shortage μην πουλάς κάρτες που δεν μπορείς να διαθέσεις.

Τους πληρωσα μια Sapphire 6600xt στις αρχες , ο ενας ειπε 10 ημερες και ο αλλος ειπε ενα μηνα , την 10η ακυρωσα εγω την παραγγελια , απο μενα ουτε σεντς δεν προκειται να δουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@ triplex1

η φραση " Συγχωρειται λογω αγανακτησης , λογω βλακειας δεν συγχωρειται να μου επιτραπει η εκφραση , εχει φθηνοτερη 6500χτ διπλα "  

δεν ειναι δική μου, δεν την έγραψα ποτέ, οπότε σε παρακαλώ αφαίρεσε την απο το quote, γιατι φαινεται σαν να την εγραψα εγώ.

Επεξ/σία από duffyduck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να πεις ότι ήταν και καμιά σπουδαία προσφορά... καλύτερα να βάλεις λίγα λεφτά παραπάνω και να πας σε 6600 σκέτη ή ΧΤ

Επεξ/σία από hln3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hln3 είπε

Να πεις ότι ήταν και καμιά σπουδαία προσφορά... καλύτερα να βάλεις λίγα λεφτά παραπάνω και να πας σε 6600 σκέτη ή ΧΤ

Καλή ήταν ,κόστιζε μόνο ένα νεφρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τετοιες προσφορες γενικως παιζουν σε διαφορα προιοντα σε πολλα online καταστηματα ,απο  αθλητικα παπουτσια μεχρι router,εβαλα σκοπιμα τα τελευταια 2 γιατι μου τις ακυρωσαν στην ουσια αν και εκαναν αντιπροσφορα με κατωτερης αξιας προσφορες για να την ακυρωσω σκοπιμα😂.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

450 προσφορα καρτα χειροτερη κονσολας ..κ λογω ζητησης τις πηραν αμεσως..

δλδ η 3050 μπορει να παει 500,600 ευρω

Επεξ/σία από Stefanos683
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Stefanos683 είπε

450 προσφορα καρτα χειροτερη κονσολας ..κ λογω ζητησης τις πηραν αμεσως..

δλδ η 3050 μπορει να παει 500,600 ευρω

Γράψε 3050 στο πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...