Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, prokomeni είπε

Ναι φιλε μου το εχω εγω σαν δευτερο.

Δεν εχει κανει αποσυνδεση ποτε ταχυτητες εχω δει μεχρι 130 140.

Αλλα το εχω βαλει και σε περιοχη που επιανε μεχρι 40.

Κανε ενα speedtest με το κινητο σου και αν πιανεις τριψηφιο θα σου βγαλει 130 140.

 

οτι αλλο θες με ρωτας

 

2 ώρες πριν, argi73 είπε

Καλημέρα εγινε και απο μένα μεταφορά από F2G . 22/3 θα έρθουν τα συμβόλαια και μετα απο 15-18 μερες θα γίνει η μεταφορά. 24 μήνες συμβόλαιο και η εξτρα sim οπότε θέλετε την παίρνετε . Εγω παω σε νέο σπίτι χωρίς τηλέφωνο και θα το χρησιμοποιήσω μαζί με ένα CAT6 modem

 

εχει καποιος αυτο https://www.skroutz.gr/s/28539256/ZTE-MF286R-4G-Mobile-Router-Wi-Fi-5-Λευκό.html#specs  ?

το έχω στο χωριό 6 μηνες τώρα και δεν έχει κανει κιχ, χρήση για κάμερες και ιντερνετ οταν πάμε διακοπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είμαι έξαλλος αυτή τη στιγμή Καθώς ο κούριερ δεν έχει έρθει πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι αυτοί που Μίλησε μαζί μου δεν ολοκλήρωσε τη διαδικασία!!!!!!!!!!!! 

Περιμένω εκ νέου τηλέφωνο να δω τι θα γίνει Τα έχω πάρει στο κρανίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Είμαι έξαλλος αυτή τη στιγμή Καθώς ο κούριερ δεν έχει έρθει πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι αυτοί που Μίλησε μαζί μου δεν ολοκλήρωσε τη διαδικασία!!!!!!!!!!!! 

Περιμένω εκ νέου τηλέφωνο να δω τι θα γίνει Τα έχω πάρει στο κρανίο

Δε σου ειχαν στειλει τη συμβαση με email?

Επεξ/σία από mikesss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Είμαι έξαλλος αυτή τη στιγμή Καθώς ο κούριερ δεν έχει έρθει πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι αυτοί που Μίλησε μαζί μου δεν ολοκλήρωσε τη διαδικασία!!!!!!!!!!!! 

Περιμένω εκ νέου τηλέφωνο να δω τι θα γίνει Τα έχω πάρει στο κρανίο

 

Μόλις τώρα, kostasfalcon είπε

Μου είπαν ότι θα μου φέρει ο κούριερ το συμβόλαιο! 

Πετάξου σε ένα κατάστημα και κάντο. Ακύρωσε τη διαδικασία από το τηλεφωνικό αν και από ότι λες δεν καταχωρήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Armoral είπε

 

Πετάξου σε ένα κατάστημα και κάντο. Ακύρωσε τη διαδικασία από το τηλεφωνικό αν και από ότι λες δεν καταχωρήθηκε.

Η προσφορά από ότι βλέπω έχει λήξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Μου είπαν ότι θα μου φέρει ο κούριερ το συμβόλαιο! 

Ενταξει, τραγικο. Τι σου ειπαν οταν τους καλεσες? Θα το προχωρησουν σημερα? Δεν ειδαν οτι εγινε λαθος απο τον προηγουμενο υπαλληλο?

Εμενα μου εστειλαν τη συμβαση, αλλα ακομα δεν εχει γινει η αλλαγη του καρτοκινητου σε συμβολαιο. 

Οταν καλεσα το πρωι, μου ειπαν οτι ειναι στο τελικο σταδιο αλλα μπορει να αργησει απο μερικες ωρες μεχρι μια-δυο μερες. Πρωτη φορα το ακουω αυτο, οτι χρειαζεται τοσο. Δεν ερχομαι απο αλλο παροχο, θα επρεπε να ηταν αμεση η αλλαγη.

Επεξ/σία από mikesss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Η προσφορά από ότι βλέπω έχει λήξει

Η προσφορά κατέβηκε από το site απλά ή έπεσε η ιστοσελίδα. Καλύτερα να περάσεις από ένα κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mikesss είπε

Ενταξει, τραγικο. Τι σου ειπαν οταν τους καλεσες? Θα το προχωρησουν σημερα? Δεν ειδαν οτι εγινε λαθος απο τον προηγουμενο υπαλληλο?

Εμενα μου εστειλαν τη συμβαση, αλλα ακομα δεν εχει γινει η αλλαγη του καρτοκινητου σε συμβολαιο. 

Οταν καλεσα το πρωι, μου ειπαν οτι ειναι στο τελικο σταδιο αλλα μπορει να αργησει απο μερικες ωρες μεχρι μια-δυο μερες. Πρωτη φορα το ακουω αυτο, οτι χρειαζεται τοσο. Δεν ερχομαι απο αλλο παροχο, θα επρεπε να ηταν αμεση η αλλαγη.

Ευτυχώς που χθες κράτησα το ονοματεπώνυμο της υπαλλήλου που μίλησα μαζί της, και η καινούργια που μίλησα σήμερα μου είπε ότι θα το κοιτάξει και θα με πάρει σε μία ώρα.... της είπα όμως ότι από ότι βλέπω η προσφορά έληξε Και εγώ δεν θέλω να χάσω την αίτηση που έκανα

Μόλις τώρα, Armoral είπε

Η προσφορά κατέβηκε από το site απλά ή έπεσε η ιστοσελίδα. Καλύτερα να περάσεις από ένα κατάστημα.

Το θέμα είναι ότι εγώ αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να πάω σε κατάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λήξη συμβολαίου και αφού τους είχα πάρει, με κάλεσαν για να διαπραγματευτούμε.

Ενημέρωσαν πως εφόσον δεν είναι νέα γραμμή (έχω κινητό και σταθερό στην Cosmote) αλλά ανανέωση συμβολαίου, το καλύτερο που μπορούν να κάνουν είναι unlimited με 52€. Θα περιμένω το Μάιο που λήγει και αν δεν μου δώσουν προσφορά εκεί στα 40€ θα ψαχτώ αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα σήμερα στο Γερμανό γύρω στις 12:00 ήταν ενήμεροι για την προσφορά, πολύ εξυπηρετικοί και μου είπαν τα παρακάτω:

1) 37 ευρώ όπως τα έχουμε πει με φορητότητα του αριθμού μου σε περίπου 24 ώρες.

2) Μπορώ να δηλώσω ένα οποιοδήποτε σταθερό αριθμό μαζί ΟΤΕ ακόμη κι αν δεν ανήκει σε εμένα και θα έχω έκπτωση 10%.

3) Αυτό με το μέχρι 29 ετών που είχα ρωτήσει παραπάνω, μου είπαν ότι μπαίνω και το δηλώνω με τα στοιχεία ενός παιδιού μου ή άλλου μέλους της οικογένειας κάτω των 29 (ξεκινά από 15 ετών άρα μπορείς να δηλώσει και παιδί) παρόλο που ο αριθμός θα ανήκει σε εμένα και να έχω την έκπτωση φόρου. Τώρα αν λειτουργεί συνδιαστικά με το (2) δεν το ρώτησα.

4) Για τις εξτρά κάρτες δικαιούμαι μέχρι τρεις με 3 ευρώ η μία και μπορώ να ενεργοποιήσω κάποια για όσο διάστημα θέλω.

Αυτό που αλλάζει είναι αν ενεργοποιήσω μία για 2 μήνες ας πούμε και μετά την απενεργοποιήσω, πρέπει να ενεργοποιήσω νέα κάρτα μετά για να ξαναέχω. Είναι σαν να μου δίνουν μια νέα κάρτα κάθε φορά, χωρίς κόστος απ'οτι κατάλαβα που ξεκινά να ισχύει ο μήνας της με την ενεργοποίηση της. Άρα συμφέρει για κάποιον με εξοχικό που το θέλει μόνο για κάποιο διάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, hariskane είπε

ειχα βαλει τον αριθμο μου απο χθες το βραδακι στο λινκ να με παρουν τηλ, ακομα τιποτα, εσας ποση ωρα εκαναν?

Έβαλα από την Δευτέρα 2 νούμερα να με καλέσουν... 

Στο cosmote δεν με κάλεσαν ποτέ 

Στο vodafone με κάλεσαν σε 4 λεπτά!!! 

34 λεπτά πριν, ripper386 είπε

Εγώ πήγα σήμερα στο Γερμανό γύρω στις 12:00 ήταν ενήμεροι για την προσφορά, πολύ εξυπηρετικοί και μου είπαν τα παρακάτω:

1) 37 ευρώ όπως τα έχουμε πει με φορητότητα του αριθμού μου σε περίπου 24 ώρες.

2) Μπορώ να δηλώσω ένα οποιοδήποτε σταθερό αριθμό μαζί ΟΤΕ ακόμη κι αν δεν ανήκει σε εμένα και θα έχω έκπτωση 10%.

3) Αυτό με το μέχρι 29 ετών που είχα ρωτήσει παραπάνω, μου είπαν ότι μπαίνω και το δηλώνω με τα στοιχεία ενός παιδιού μου ή άλλου μέλους της οικογένειας κάτω των 29 (ξεκινά από 15 ετών άρα μπορείς να δηλώσει και παιδί) παρόλο που ο αριθμός θα ανήκει σε εμένα και να έχω την έκπτωση φόρου. Τώρα αν λειτουργεί συνδιαστικά με το (2) δεν το ρώτησα.

4) Για τις εξτρά κάρτες δικαιούμαι μέχρι τρεις με 3 ευρώ η μία και μπορώ να ενεργοποιήσω κάποια για όσο διάστημα θέλω.

Αυτό που αλλάζει είναι αν ενεργοποιήσω μία για 2 μήνες ας πούμε και μετά την απενεργοποιήσω, πρέπει να ενεργοποιήσω νέα κάρτα μετά για να ξαναέχω. Είναι σαν να μου δίνουν μια νέα κάρτα κάθε φορά, χωρίς κόστος απ'οτι κατάλαβα που ξεκινά να ισχύει ο μήνας της με την ενεργοποίηση της. Άρα συμφέρει για κάποιον με εξοχικό που το θέλει μόνο για κάποιο διάστημα.

Επίσης υπάρχει εκτός από τα 3€ κάθε μήνα για κάθε έξτρα sim και η αρχική αγορά της κάθε sim που είναι στα 8€ τελική τιμή αν θυμάμαι καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...