Προς το περιεχόμενο

Router 4g/5g για το Cosmote Unlimited


ipal
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από drdedus,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 6/1/2024 στις 8:36 ΜΜ, johnmambo είπε

δεν εννοω να εχει τηλεφωνο σαν γραμμη
οταν κανει την αιτηση ανεργιας και παιρνει επιδομα ΚΟΤ η ΚΕΑ της ζητανε να δηλωσει ενα σταθερο για να το εχουν 
εκει χρειαζεται και πρεπει να ταιριαζει και η διευθυνση

Ηλεκτρονικά κάνεις αίτηση εύκολα και γρήγορα με τον αριθμό παροχής ρεύματος, ούτε σταθερά, ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 771
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με ρωτησε μια γνωστη που μετακομισε και δεν εχει σταθερο, προφανως,

ο οτε της απαντησε αγνωστη ημερομηνια συνδεσης
Μπορει ακομα να ζητησει δευτερη sim, μιας και το κινητο της εχει απεριοριστα data και να την βαλει σε καποιο modem/router?
ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, verylife78 said:

Με ρωτησε μια γνωστη που μετακομισε και δεν εχει σταθερο, προφανως,

ο οτε της απαντησε αγνωστη ημερομηνια συνδεσης
Μπορει ακομα να ζητησει δευτερη sim, μιας και το κινητο της εχει απεριοριστα data και να την βαλει σε καποιο modem/router?
ευχαριστω

Πρόσφατα, έχοντας το unlimited πήρα 2η sim που είναι μόνο για data. 3 ευρώ το μήνα είναι το κόστος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/internet-pantou/mi-fi/vodafone-mu50015ghotspot/p-148145/

αυτο το ρουτερ που εχει αναφερθει ξανα το βρισκω απο Vodafone φθηνοτερα απ οτι σκρουτζ εχουμε καποια γνωση αν ειναι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnmambo είπε

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/internet-pantou/mi-fi/vodafone-mu50015ghotspot/p-148145/

αυτο το ρουτερ που εχει αναφερθει ξανα το βρισκω απο Vodafone φθηνοτερα απ οτι σκρουτζ εχουμε καποια γνωση αν ειναι οκ?

Είναι οκ...θέλει μια ψήκτρα...δες προηγούμενες σελίδες...

Γιατί δεν κοιτάς αυτό που είναι ολοκαίνουργιο;

https://www.germanos.gr/product/smarthome-diktuaka/mobile-internet/retail/tp-link-nx510v-5g-ax3000-wi-fi-6-router/?productId=20427593

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panagiotis1988 είπε

Είναι οκ...θέλει μια ψήκτρα...δες προηγούμενες σελίδες...

Γιατί δεν κοιτάς αυτό που είναι ολοκαίνουργιο;

https://www.germanos.gr/product/smarthome-diktuaka/mobile-internet/retail/tp-link-nx510v-5g-ax3000-wi-fi-6-router/?productId=20427593

Έχω 3 που έχω δει 

Zte mu801a

5001 από την Vodafone 

και τώρα αυτό 

το βασικό είναι ότι με βολεύει με δόσεις κάτι που δεν έχει το πρώτο 

τιμες είναι τα ίδια σχεδόν και στα τρία 

η διαφορα ποια είναι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, johnmambo είπε

Έχω 3 που έχω δει 

Zte mu801a

5001 από την Vodafone 

και τώρα αυτό 

το βασικό είναι ότι με βολεύει με δόσεις κάτι που δεν έχει το πρώτο 

τιμες είναι τα ίδια σχεδόν και στα τρία 

η διαφορα ποια είναι ; 

Το 5001 το παίρνεις και πάς όπου θες και είναι και μια σταλιά...όμως δεν λειτουργεί χωρίς μπαταρία και χωρίς ψήκτρα...κατά τα λοιπά δεν ξέρω...

Εγώ πάντως που το έχω 2 χρόνια σχεδόν το 5002 κατά τα άλλα δεν έχω ποτέ κανένα θέμα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, johnmambo είπε

4g+ δεν έχει 5g ? 

Εχουμε 5G αλλα ειναι με μπαντα Ν1 που ειναι χειροτερη και απο 4G+ με 3CA. Oποτε το εχω 4G+ με B1+B20+B3 και οταν με το καλο ερθει η Ν78 θα το γυρισω εκει που θα ανεβουν οι ταχυτητες κατακορυφα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι πριν αρχίσω να σκέφτομαι για κάποιο Unlimited πακέτο + router. Κάνω δοκιμές με το κινητό τις τελευταίες μέρες και το μόνο που καταφέρνω είναι 60-70 down και 20-30 up με 5G και 50-60 down και 15-20 up με 4G.. Κάνω κάτι λάθος ή απλά το ξεχνάω και περιμένω μέχρι το 2050 για fiber; 😂🥲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jmirko15 είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι πριν αρχίσω να σκέφτομαι για κάποιο Unlimited πακέτο + router. Κάνω δοκιμές με το κινητό τις τελευταίες μέρες και το μόνο που καταφέρνω είναι 60-70 down και 20-30 up με 5G και 50-60 down και 15-20 up με 4G.. Κάνω κάτι λάθος ή απλά το ξεχνάω και περιμένω μέχρι το 2050 για fiber; 😂🥲

Δοκιμασες σε πολλα σημεια στο σπιτι και παει max αυτη την ταχυτητα? Δες λιγο με την παρακατω εφαρμογη σε τι bands κλειδωνεις με 4G και σε ποιες με 5G. Και αν οι ταχυτητες ειναι χαμηλες και ποιες ωρες γιατι μπορει απογευμα προς βραδυ να βουλιαζει το δικτυο λογο κοσμου ενω μεχρι μεσημερι αλλα και βραδυ να πεταει. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mroczis.netmonster&hl=en_US

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Arkin said:

Δοκιμασες σε πολλα σημεια στο σπιτι και παει max αυτη την ταχυτητα? Δες λιγο με την παρακατω εφαρμογη σε τι bands κλειδωνεις με 4G και σε ποιες με 5G. Και αν οι ταχυτητες ειναι χαμηλες και ποιες ωρες γιατι μπορει απογευμα προς βραδυ να βουλιαζει το δικτυο λογο κοσμου ενω μεχρι μεσημερι αλλα και βραδυ να πεταει. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mroczis.netmonster&hl=en_US

Πήγα πάνω, κάτω, έξω 🤣 κυρίως 9+ το βράδυ τσεκάρω.. Υπάρχει κάποια αντίστοιχη εφαρμογή για iPhone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Πήγα πάνω, κάτω, έξω 🤣 κυρίως 9+ το βράδυ τσεκάρω.. Υπάρχει κάποια αντίστοιχη εφαρμογή για iPhone;

Θα πας στον dialer θα γραψεις αυτο και θα πατησεις το dial number. 

3001#12345#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...